امروز: سه شنبه 30 دی 1399 - 18:48 تبلیغات

طعم زندگی در 5 روز بی خبری

زاهدان (پانا) - قطعی طولانی مدت ارتباطات در مناطق روستایی و شهری سیستان و بلوچستان و نبود ارتباطات پایدار از جمله مشکلات اصلی مردم در این مناطق است که این بار قطع5 روزه تلفن و اینترنت در بخش کیشکور از توابع شهرستان سرباز موجب اختلال در زندگی مردم شد.

تشکیل کمیته ویژه اطلاع‌رسانی به تجار افغان برای حضور در نمایشگاه مجازی

تهران (پانا) - رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان از تشکیل کمیته‌ای ویژه برای برگزاری «نخستین نمایشگاه مجازی» به منظور اطلاع‌رسانی به تجار و بازرگانان افغانستان در شهرهای هرات و کابل  می‌‌گوید تلاش می‌شود تا ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این نمایشگاه به خوبی از سوی اتاق‌ بازرگانی مشترک ایران و افغانستان اطلاع‌رسانی شود.

زیان ۲۰۰ میلیارد یورویی صنعت نمایشگاهی جهان از کرونا

تهران (پانا) - رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات با اشاره به زیان ۲۰۰ میلیارد یورویی صنعت نمایشگاهی جهان از شیوع بیماری کرونا می‌‌گوید اولین تجربه برگزاری نمایشگاه مجازی می‌تواند مهمترین تجربه آن باشد و رویکرد کلی برگزاری نمایشگاه مجازی را در ایران تغییر دهد.

نقض سیاست های اصل 44 قانون اساسی به بهانه سودجویی بخش خصوصی از ارز ترجیحی

تهران(پانا) - نایب رئیس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران گفت سیاستگذاری در راستای توزیع و تخصیص ارز ترجیحی برای تامین کالاهای اساسی کشور موجب شد تا اقتصاد ایران دولتی تر شده و سهم شرکتهای دولتی در فعالیت های اقتصادی افزایش پیدا کند.

ایرلاین‌های ایرانی بیشترین زیان را از کرونا تجربه کرده‌اند

تهران (پانا) - در حالی که روز گذشته وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که هیچ ایرلاینی در کشور از کرونا زیان ندیده است و اگر اینگونه بود صورت‌های مالی حسابرسی شده‌شان را ارائه می‌دادند، رییس انجمن شرکت‌های هواپیمایی می‌گوید ایرلاین‌های ایران بیشترین ضرر را در این ایام تجربه کرده‌اند.

وزارت ارتباطات مکلف به تأمین تبلت برای دانش‌‎آموزان محروم شد

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به بررسی طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان مناطق محروم، گفت کمیسیون آموزش در مصوبات امروز خود، بر کنترل آسیب‌های فضای مجازی و دسترسی دانش آموزان به تجهزات آموزشی تأکید کرد.

واکنش وزیر اقتصاد به وضعیت بورس

تهران (پانا) - در پی روند نزولی بورس و کاهش‌ شاخص کل این بازار که امروز حدود ۳۷ هزار واحد کاهش یافت، وزیر اقتصاد از تلاش برای ایجاد پایداری در بازار سرمایه خبر داد.

اطلاع‌رسانی قطعی برق در سامانه برق ایران

تهران (پانا) - سخنگوی صنعت برق تاکید کرد تلاش صنعت برق تامین برق بخش خانگی و مراکز حساس است، اما چنانچه شرایط، احتمال اعمال خاموشی را افزایش داد، این خاموشی‌ها بوسیله پایگاه‌های اطلاع رسانی شرکت‌های توزیع و سامانه برق ایران اطلاع رسانی می‌شود.

پیشرفت‌های اقتصادی دلیل تحریم مدیران فولادی

طبق اعلام وزارت خزانه داری آمریکا و پیرو خبری که وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، مهندس حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه توسط ایالات متحده تحریم شد. پیش از این نیز شرکت فولاد مبارکه چهار مرحله توسط آمریکا تحریم شده بود و این بار مستقیماً مدیرعامل فولاد مبارکه مورد تحریم واقع شده است.

آمریکا با تحریم فولاد به دنبال ضربه زدن به کل صنایع کشور است

تهران (پانا) - بهمن آرمان، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل اقتصادی معتقد است‌ هدف آمریکا از تحریم مهندس حمید رضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه، ‌تحریم یک فرد نیست بلکه تحریم صنایع مرتبط به این شرکت، مانند صنایع خودروسازی، لوازم خانگی، نفت و گاز و کل سیستم اقتصادی کشور است.