امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:45

جاسازی تریاک در باک خودرو

شیراز (پانا) - فرمانده انتظامی لارستان از کشف 68 کیلوگرم تریاک جاسازی شده در باک خودرو  از یک دستگاه کامیونت ایسوزو در آن شهرستان خبر داد.

در 4 روز انتهای سال 96 ، آمار بازدید از اماکن گردشگری استان فارس 43 درصد افزایش یافت

شیراز(پانا) - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس و دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر استان از بازدید بیش از136 هزار نفر در 4 روز منتهی به پایان سال 96 از اماکن تاریخی – فرهنگی فارس خبر داد.

اسکان بیش از 175هزار نفر روز درمدارس فارس/ پیش بینی یک هزار 680 مدرسه در فارس برای اسکان مهمانان نوروز

شیراز (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس گفت: تاصبح روز اول فروردین افزون بر یکصدو هفتادو پنج هزار نفر روز مسافردر مدارس استان پذیرش واسکان داده شده اند.

مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن یکی از بزرگترین تهدیدات جانی مسافران نوروزی است

شیراز (پانا) - سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس با اشاره به اینکه در سال گذشته با شروع طرح امداد نوروزی تا پایان روز ١٤ فروردین  ١٧٥ مورد مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن توسط اورژانس ١١٥ فارس امدادرسانی شد ، اظهار داشت: مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن یکی از بزرگترین تهدیدات جانی مسافران نوروزی است.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش فارس منصوب شد

شیراز (پانا) - سرپرست اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: به ظرفیت های مادی و معنوی فارس و نیروهای توانمند و خلاق آن باور دارم و با تکیه بر لطف الهی آماده مقابله با مشکلات پیش رو هستم .

استقرار 431 ایستگاه نوروزی پلیس در فارس

شیراز (پانا) - استاندار فارس در مراسم افتتاح قرارگاه نوروزی امام علی (ع) پلیس فارس، گفت: نیروی انتظامی استان در ماموریت های خود هم عاقلانه رفتار می کند و هم از دانش بشری خوب برخوردار است که این نشان از درایت فرمانده انتظامی استان و تلاش همکاران وی می باشد که باعث ایجاد امنیت مطلوب در سطح استان شده است.

همه عناوین فارس