امروز: سه شنبه 24 مهر 1397 - 23:56 تبلیغات

معلم مضروب شیرازی: حرمت نگاه معصومانه شاگردانم مانع واکنش متقابل به حمله کنندگان شد

شیراز (پانا) - رییس شورای اسلامی شهر شیراز به همراه مدیرکل و روسای نواحی ۳ و ۴ آموزش و پرورش شیراز با حضور در منزل معلم مضروب شیرازی ضمن عیادت از وی ومدیر مضروب مدرسه از آنها دلجویی کردند.

نخبگی نوعی آموختن مهارت است، نه توانمندی ذاتی

نی­ریز (پانا) - تجلیل از کودکان هوشمند، با شعار «تغییر در رفتار کودکان خود را باور نخواهید کرد» با رقابت در سریع‌ترین زمان ممکن با انجام محاسبات ذهنی با چرتکه در نی­ریز برگزار شد.

سفیر انگلیس در ایران: تقویت روابط تجاری میان کشورها ازبین برنده سد تحریم ها است

شیراز (پانا) – سفیر انگلیس در ایران با اشاره به اینکه تقویت روابط تجاری و همچنین ورود به حوزه تامین نیاز های ضروری از جمله دارو، غذا و اموری که به ایمنی و سلامت جان انسان ها مربوط است، به عنوان نخستین گام در توسعه روابط دو کشور باید مدنظر قرار گیرد، گفت: اگر تجارت را به منزله رود و تحریم ها را سدی در مقابل این رودخانه در نظر بگیریم این اقدامات و گام های اولیه رخنه هایی هستند که با ایجاد آنها می توانیم به تدریج سد تحریم ها را از میان برداریم.

فرصت ویژه برای حضور خبرنگاران در جشنواره قلم

شیراز (پانا) - مسئول آموزش از راه دور اداره کل آموزش و پرورش فارس از برگزاری جشنواره قلم برای سه گروه دانش‌آموزان، معلمان و خبرنگاران خبر داد و افزود: امسال برای خبرنگاران بخش ویژه‌ای در نظر گرفته شده که خبرنگاران علاقمند نیز می توانند با ارائه آثار خود در این جشنواره شرکت کنند.