امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:32 تبلیغات

فوت 4 نفر در شیراز به دلیل مسمومیت با قارچ کوهی

شیراز (پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز شمار افرادی را که با مصرف قارچ کوهی مسموم شدند و در بیمارستان های استان فارس بستری شده اند 33 نفر اعلام کرد و خبر داد که از این تعداد 4 نفر فوت کرده‌اند.

معاون حقوقی وزارت ارشاد: تنها یک سیزدهم اعتبارات فرهنگی در اختیار این وزارتخانه است

شیراز (پانا) - معاون حقوقی،امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تنها یک سیزدهم حوزه اعتبارات فرهنگ کشور به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعلق دارد، در این حال گفت با اینکههمه منابع فرهنگی در دست این وزارتخانه نیست، باید در مقام پاسخگویی همه حوزه‌های فرهنگی برآید و در همه زمینه‌ها از آن مطالبه می‌شود.

فراخوان مسابقه طراحی پوستر نمای آفتاب در فارس

شیراز (پانا) - در آستانه فرا رسیدن بیست و نهمین سالگرد رحلت بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مسابقه طراحی پوستر با عنوان نمای آفتاب در سطح استان فارس برگزار می شود.                                        

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش: کاهش آسیب های اجتماعی در بین دانش آموزان از اولویت های آموزش و پرروش است

شیراز (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس از اجرای موفق طرح نماد (نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان ) در آموزش وپرورش فارس خبر داد و گفت: این طرح به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی میان دانش آموزان است.

فرصت طلبانی که این بار کازرون را طعمه کردند +عکس

شیراز (پانا) - اهالی شهرستان کازرون امیدوار هستند فضای احساسی و مشکلات به وجود آمده در ۲ روز اخیر جای خود را به فضایی منطقی بدهد تا بتوانند مطالبات‌شان را در فضای توام با عقلانیت دنبال کنند.

امام جمعه شیراز: ترامپ و هم پیمانانش باید بدانند که نام بلندآوازه مسلمانان در پهنه گیتی از بین نخواهد رفت

   شیراز (پانا) -  نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز سکوت جوامع بین المللی درباره جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: آمریکا از انتقال سفارت خود به بیت المقدس رهاوردی نخواهد داشت.

استاندار فارس: نقش و جایگاه برجسته نماینده ولی فقیه و امام جمعه در ایجاد وحدت، انسجام و هم افزایی جامعه انکار ناپذیر است

شیراز (پانا) - استاندار فارس بر نقش و جایگاه برجسته نماینده ولی فقیه و ائمه محترم جمعه در تنویر افکار عمومی و زمینه سازی برای ایجاد انسجام و وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت:این همبستگی و همدلی زمینه های لازم برای فعالیت بیشتر مسئولان در راستای پاسخگویی به نیازها و خواسته‌های مردم را فراهم نموده و استان را در مسیر توسعه قرار خواهد داد.

همه عناوین فارس