امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 - 22:43

اولویت جامعه باید آموزش و پرورش باشد

اصفهان(پانا)_سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در جمع روسا و کارشناسان سازمان دانش آموزی مناطق و نواحی استان گفت : بی مهری به آموزش و پرورش به جامعه و آینده آن ضربه خواهد زد.

ورزش و شادی، ضرورت زندگی کودکان مبتلا به اوتیسم است

کاشان(پانا) - مدیر عامل انجمن اوتیسم ایرانیان کاشان گفت: شادی نوعی از احساس است که رابطه مستقیم با سلامت انسان دارد و خنده و شادی باعث انجام واکنش‌های شیمیایی و بهبود خلق، کاهش استرس و درد و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود که در مورد کودکان مبتلا به اوتیسم ضرورت بیشتری پیدا می کند.

اجرای 20 پروژه بزرگ زیباسازی در آستانه نوروز

اصفهان(پانا) - سرپرست سازمان زیباسازی شهر اصفهان از اجرای 20 پروژه با محوریت زیباسازی شهر اصفهان در آستانه نوروز خبرداد و گفت: این پروژه ها با شعار "نگارستان بهار" در مناطق 15 گانه شهر اصفهان اجرا می شود.

زیباسازی شهر با شعار "نگارستان بهار"/ اجرای 20 پروژه بزرگ زیباسازی در آستانه نوروز

اصفهان(پانا)_سرپرست سازمان زیباسازی شهر اصفهان از اجرای 20 پروژه با محوریت زیباسازی شهر اصفهان در آستانه نوروز خبرداد و گفت: این پروژه ها با شعار "نگارستان بهار" در مناطق 15 گانه شهر اصفهان اجرا می شود.

برپایی بیش از 500 رویداد فرهنگی، تفریحی، ورزشی و آئینی در نوروز / بهاری دلنشین در اصفهان با 70 عنوان برنامه نوروزی

اصفهان (پانا)_سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیش از 500 رویداد فرهنگی، تفریحی، ورزشی و آئینی در قالب 70 عنوان برنامه در ایام سال نو میزبان شهروندان و مسافران نوروزی است.

طرح بهسازی محوطه های تاریخی نوش آباد انجام شد

عضو هئیت مدیره انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر فرهنگی نوش آباد گفت: طرح پاکسازی و بهسازی محوطه های تاریخی این شهر با مشارکت شهرداری، پایگاه ملی پژوهشی میراث فرهنگی نوش آباد، انجمن های مردم نهاد دوستداران آثار تاریخی و انجمن راه روشن توسعه نوش آباد انجام شد.

همه عناوین اصفهان