امروز: سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 - 02:27 تبلیغات

مدیر کل آموزش و پرورش اصفهان:بحث مهارت آموزی با رویکرد سند تحول بنیادین در دستور کار برنامه ریزان اوقات فراغت قرار گیرد

اصفهان (پانا) - جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد اوقات فراغت تابستان 98 با حضور اعضا ستاد و نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان ، هلال احمر ، اتحادیه انجمن های اسلامی ، بسیج دانش آموزی اداره کل نوسازی مدارس ، سازمان دانش آموزی و روسای ادارات داخلی برگزار شد.

انعقاد تفاهم همکاری دانشگاه فرهنگیان استان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

اصفهان (پانا) - در راستای ایجاد و گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی و فناوری؛ ترویج فرهنگ کار آفرینی و خودباوری؛ توجه به فعالیت های دانش بنیان؛ کشف و پرورش ایده های خلاقانه تفاهم‌نامه همکاری بین شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان منعقد و به امضاء مدیران دو مجموعه رسید.

افتخاری دیگر برای شهرستان سمیرم

سمیرم (پانا) - دانش آموز سمیرمی موفق به کسب رتبه سوم خلاقیت و نوآوری عمود پروازها در دوازدهمین جشنواره پرواز هواپیماهای بدون سرنشین و اولین دوره موشکهای آبی استانی شد.

پرورش خلاقیت و ایده در مدارس در صورت آموزش دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان امکان پذیر خواهد شد

اصفهان (پانا) - رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مراسم انعقاد تفاهم همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی و دانشگاه فرهنگیان گفت:یک بازار خوب تحریم شده در ایران داریم که فضای بسیار خوبی است برای تولید و کسب ثروت؛ که توجه به این اصل و اهمیت دادن به کسب و کار و رفتن به دنبال پرورش ایده و خلاقیت در جهت کسب ثروت را باید از مدارس شروع کنیم و این امر با آموزش معلمان در دانشگاه فرهنگیان امکان پذیر است.

غلبه بر رکود پروژه های عمرانی در اصفهان

اصفهان (پانا) - شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان در شرایطی که بسیاری از طرح های عمرانی کشور به دلیل شرایط اقتصادی متوقف شده است، توانسته بر رکود پروژه های عمرانی در کشور غلبه کند.