امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:40 تبلیغات

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد: 60 روستای استان از طریق خورشیدی از نعمت برق برخوردار شده‌اند

یاسوج (پانا) - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرکت توزیع برق استان در 6سال اخیر توانسته است قریب به 60 روستا را از طریق پنل های خورشیدی و شبکه های توزیعی با هزینه ای بیش از 10 میلیارد تومان برق رسانی کند.

یاسوج میزبان اردوی تیم‌های ملی هاکی کشور

یاسوج(پانا) ـ رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با موافقت فدراسیون و علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردوی تیم‌های ملی هاکی آقایان و بانوان کشور به میزبانی شهر یاسوج تیرماه برگزار خواهد شد.

ایجاد بیش از ۳ هزار فرصت شغلی با اجرای طرح‌های اشتغال فراگیر و روستایی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه جتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری ۳ هزار و ۶۶۱ فرصت شغلی در طرح اشتغال فراگیر و روستایی در استان ایجاد شده که بیش از یک میلیارد ریال به این طرح‌های اختصاص یافته است.

پیکر ۳۹ نفر از جانباختگان ATR شرایط تحویل را ندارند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از توقف عملیات جست‌وجو و انتقال پیکر جانباختگان در ارتفاعات دنا به دلیل بارش برف و باران خبر داد و افزود: به دلیل شرایط بد جوی و سخت گذر بودن منطقه محل سقوط هواپیمای آسمان امکان ادامه جست‌وجوها تا زمان مساعد شدن وضعیت آب و هوایی وجود ندارد.

دومین طرح گردشگری دانش آموزی با محوریت بازدید از شعب تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

یاسوج (پانا) - با حضور مدیر کل سازمان تامین اجتماعی و مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویر احمد دومین طرح گردشگری دانش آموزی با محوریت بازدید از مراکز و شعب تامین اجتماعی در 5 شهرستان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

همه عناوین کهگیلویه و بویراحمد