امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:44

سرپرست سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد: به همه ی زیر و بم های سازمان دانش آموزی آشنایی کامل دارم

سرپرست سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت:به عنوان مربی و مدرس در تمام دوره های استانی و کشوری شرکت کرده ام و به همه زیر و بم های سازمان دانش آموزی آشنایی کامل دارم.

هادی زارع پور: این کلیپ و نوع معرکه گیری درآن، بیانگر اوج بی اخلاقی و نشر اکاذیب بود

یاسوج(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمددر اولین واکنش رسمی خود به انتشار کلیپ بر علیه آموزش و پرورش گفت: این کلیپ و نوع معرکه گیری درآن، بیانگر اوج بی اخلاقی ،نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی و اضرار به افراد حقیقی و حقوقی بود.

جشنواره ملی ایده‌ها وطرح‌های نوین در آموزش‌وپرورش استثنایی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

یاسوج (پانا) -رئیس آموزش‌وپرورش استثنایی استان گفت: از سراسر کشور 235 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که 45 اثر بعنوان برتر و10 اثر بعنوان برگزیده انتخاب وهدیه و تندیس ویژه جشنواره به آنان اهدا شد.

طرح پیشگیری اولیه از اعتیاد در 16 مدرسه کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج (پانا) - معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه پیشگیری اولیه از اعتیاد در خوابگاه های دانش آموزی با هدف کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی دانش آموزان در 16 مدرسه کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

420 پایگاه در مدارس کهگیلویه و بویراحمد، آماده دریافت کمک‌های دانش آموزان به جشن نیکوکاری هستند

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد شعار جشن نیکوکاری امسال را «جوانه لبخند می‌کاریم» اعلام و بیان کرد: 420 پایگاه در مدارس، آماده دریافت کمک‌های دانش آموزان به این جشن هستند.

کارگاه آموزشی تبیین ملزومات اقتصاد مقاومتی در آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد برگزار شد

یاسوج(پانا) ـ مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در این کارگاه، گفت : نامگذاریهای بی بدیل این سال ها از جانب مقام معظم رهبری نشان دهنده حمایت و اصلاح الگوی مصرف و ترویج فرهنگ ساده زیستی در کشور است.

همه عناوین کهگیلویه و بویراحمد