امروز: یکشنبه 5 بهمن 1399 - 16:41 تبلیغات

روایتی از یک درآمد غیرقانونی اما رایج

زاهدان (پانا) - قاچاق روزانه 9 میلیون لیتر سوخت از مرزهای سیستان و بلوچستان اگر چه یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی و اقتصادی کشور محسوب می‌شود، اما منشا درآمد و ارتزاقی ناچیز برای مردم مرزنشین است که سودهای سرشار را به جیب مافیای قاچاق سرازیر می‌کند.

سردرگمی بی‌خانمان‌ها و مخالفت مسئولین با احداث گرمخانه در ورامین

افرادی که در سرما، پناهگاهی ندارند، بی‌خانمان به شمار می‌آیند. حالا چه معتاد باشند و یا افتاده در دام مشکلات؛ البته خیرین ورامین گام در این راه انسان دوستانه نهاده و برای احداث گرمخانه وارد مذاکره شده‌اند، ولی کماکان برای رفع مسئولیت پاسکاری می‌شوند.

تلاش می‌کنیم تا به خواسته‌هایمان برسیم

مشهد(پانا)- کاپیتان تیم ستاره هشتم، راه یافته به مرحله سوم مسابقه عصر جدید در مورد تیم و شاکله‌ کار تیم ستاره هشتم عنوان می‌کند از 8 رشته ورزشی متفاوت دور هم جمع شده ‌اند. در مرحله اول مسابقه 20 نفر بودند و در فاصله مرحله اول تا سوم، بعد از چند مرحله فراخوان گذاشتن، حالا 35 نفر شده ‌اند. تلاش 35 نفره به این دلیل است که ثابت کنند می‌توانند به همه آن چیزی که می‌خواهند برسند.

اعطای وام قرض الحسنه به بیماران خاص و صعب‌العلاج نیشابوری

نیشابور (پانا)- معاون درمان دانشکده علوم پزشکی نیشابور عنوان کرد براساس ابلاغ اختصاص اعتبار از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویژه بیماران خاص و صعب العلاج در آذرماه، این معاونت نشست هایی با بانک رفاه به عنوان بانک عامل داشته است.

دمای زاهدان 17 درجه سردتر شد

زهدان (پانا) - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان خبر داد صبح امروز کمینه دمای هوا در زاهدان به منفی 8 درجه سلسیوس رسید که نسبت به 48 ساعت گذشته 17 درجه سردتر شده است.

تمام کودکان بالای ۲ سال در مکان‌های عمومی،باید ماسک بزنند

ملارد(پانا)- با توجه به شیوع وسیع و گسترده ویروس کرونا در سرتا سر جهان و با توجه به در معرض خطر بودن کودکان به‌عنوان گروه‌های حساس نسبت به ابتلا به بیماری، اهمیت کسب اطلاعات در این زمینه واجب و ضروری است. کودکان خردسال هم مانند افراد بزرگسال در معرض خطر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ هستند.

۶۰درصد بودجه شهرداری فدای متروی تبریز می شود

تبریز(پانا) - عضو شورای شهر تبریز اعلام کرد ۶۰درصد بودجه شهرداری که مختص توسعه حمل و نقل است فقط فدای مترو می شود، در حالی که بعد از تصادف اخیر آن درآمد به یک چهارم کاهش یافته است.

همه عناوین استانها