امروز: چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 20:53 تبلیغات

ورزشکاران روستایی؛ صیادان واقعی مدال‌های جهانی و المپیک

محمود آباد (پانا) - روستای شومیای شهرستان محمودآباد که از قطب‌های ورزشی به خصوص کشتی در کشور محسوب می‌شود، از لحاظ امکانات ورزشی و زمین و سالن مجهز محروم است و ورزشکاران این منطقه از وزیر ورزش و مدیرکل ورزش و امور جوانان مازندران درخواست حمایت دارند تا زمانی‌که ورزشکاران آن، ورزش قهرمانی را رها نکرده و مهاجرت نکرده‌اند.

برگزاری کلاس‌های جبرانی برای ابتدایی ها در کرمانشاه

کرمانشاه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اجرای دوره‌های جبران و تثبیت یادگیری به خصوص برای دانش‌آموزان کلاس اولی که آموزش خود را در فضای مجازی شروع کرده‌اند خبر داد و گفت والدین باید به آموزش پیش دبستانی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

استمرار در استفاده از فضای مجازی تاثیر منفی بر سلامت دانش‌آموزان و دبیران گذاشته است

شهرری (پانا) - دبیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری با اشاره به شیوع ناگهانی کرونا و عدم برخورداری کشور از زیرساخت‌های مناسب آموزشی گفت هر سه رأس آموزش، یعنی دانش‌آموزان، دبیران و والدین با مشکلاتی در زمینه آموزش مواجه شدند و استفاده مدام از فضای مجازی تاثیر منفی بر سلامت دانش‌آموزان و دبیران گذاشته است.

گرامیداشت شهدای دانش‌آموز بمباران سال 65 در زنجان

زنجان (پانا) - محفل خاطره‌گویی «مشق‌های ناتمام» به مناسبت گرامیداشت شهدای دانش‌آموز بمباران کوچه بینش که در پی انتقام دشمن از غواصان دریادل خط‌شکن در کر بلای 4 و 5 در سال 65 اتفاق افتاده بود، با حضور دانش‌آموزان و شاهدان آن واقعه در مدرسه شهید موحد زنجان برگزار شد.

نگاهی به موانع اجرای برنامه آموزش همراه تولید

کرج (پانا) - کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی آموزش و پرورش در البرز عنوان کرد هر طرح،ایده و یا برنامه‌ای جدید برای شروع در فرایندهای عملیاتی کار، دچار مشکلات و احیانا موانعی در اجرای برنامه آموزش همراه تولید خواهد بود.

معلم برخواری تشنه خدمات دهی به بیماران کرونایی

اصفهان (پانا) - یک معلم اهل شهرستان برخوار اصفهان که در مرکز بهداشتی، درمانی این شهرستان در بخش بیماران کرونایی کرونا فعالیت داشته است، بار دیگر ایثار معلمان را بازگو کرد و تاکید کرد تشنه این خدمت است.

افتتاح کتابخانه، آزمایشگاه و اتاق تربیت‌بدنی در مدرسه ابتدایی امام حسین روستای گلریز

تهران(پانا) - مدیرآموزش و پرورش منطقه 19، در آیین افتتاح کتابخانه، آزمایشگاه و اتاق تربیت‌بدنی در مدرسه ابتدایی امام حسین(ع) با اشاره به تنوع‌بخشی به محیط های یادگیری در داخل و بیرون مدرسه، از جمله سوق دادن دانش‌آموزان به آزمایشگاه، کتابخانه و سالن‌های ورزشی، تاثیر آن را در جریان یادگیری و تربیت دانش‌آموزان مهم دانست.

هنرآموزان ماهر و دانش‌آموزان موفق در هنرستان‌ها باعث رشد اقتصادی کشور هستند

بجنورد (پانا) - مدیر کل آموزش وپرورش خراسان‌شمالی اعلام کرد در هنرستان‌ها با وجود دبیران ماهر، دانش‌آموزان موفق زیادی تربیت می‌شوند که در کارهای تولیدی بسیار موفق عمل می‌کنند و در رشد اقتصاد کشور نیز تاثیرگذار هستند.

ثبت ملی کوره ذوب سرب معدن نخلک

اصفهان (پانا) - رییس اداره میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی شهرستان نایین از ثبت کوره ذوب سرب معدن نخلک از توابع بخش انارک شهرستان نایین به شماره ۳۳۵۶ در فهرست آثار ملی ایران به عنوان یک میراث صنعتی خبر داد.

همه عناوین استانها