امروز: دوشنبه 7 بهمن 1398 - 13:29 تبلیغات

الیگودرز میزبان زباله‌های مرکزی می‌شود؟

لرستان(پانا)- این روزها سر خط خبرها از الیگودرز پیرامون یک مرکز بازیافت است که گفته می‌شود قرار است زباله‌های استان‌های دیگر را برای دفن راهی این شهرستان کند، موضوعی که محیط زیست تایید نمی‌کند و حتی می گوید اجرای این طرح نه تنها خطری نداشته و ندارد بلکه، با رعایت تمام موازین شرعی، قانونی، زیست محیطی و بهداشتی صورت خواهد گرفت.

بحری زاده: کمک رسانی به استان سیل زده سیستان و بلوچستان بلندمدت است

تهران (پانا) - اسماعیل بحری زاده، قائم مقام معاون وزیر آموزش  وپرورش در سازمان دانش آموزی از ادامه کمک های سازمان دانش آموزی به استان سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد و هم اکنون گروه اعزامی از سوی اداره کل شهر تهران در حال بررسی و برآورد میزان خسارت وارد شده بر فرهنگیان شهرهای سیل زده کنارک، بنت و زرآباد است تا ادامه کمک رسانی ها هدفمندتر باشد.

بیش از 143 کیلوگرم تریاک از منزل قاچاقچی زن در شهرستان رباط کریم کشف شد

کرج (پانا) - فرمانده انتظامی البرز با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر یکی از اولویت های اصلی پلیس استان است از کشف بیش از 143 کیلوگرم تریاک از سوداگران مرگ در منزل یک قاچاقچی زن در شهرستان رباط کریم خبر داد.

برای دانش آموزان با نیازهای ویژه هیچ اعتباری کنار نمی‌گذاریم

شهرری (پانا) - کارگاه آموزشی توانمندسازی آموزگاران پایه چهارم و پنجم ناحیه 2 ری با حضور سرپرست معاون آموزش ابتدایی و رئیس اداره ابتدایی دوره دوم اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر و معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری در سالن فدک مجتمع فاطمه الزهرا(س)، منطقه برگزار شد.

سایه زباله‌های مخوف بر سر کلانشهر شیراز

تهران (پانا) - سایه زباله‌های خطرناک در حالی بر سر شیراز سنگینی می‌کند که این کلانشهر از وجود سایت مرکزی مدیریت پسماند عفونی و همچنین کارخانه بازیافت پسماندهای ساختمانی بی‌بهره است.

اعطای 100 میلیارد ریال برای تجهیز مدارس و خوابگاههای شبانه روزی آذربایجان غربی

ارومیه (پانا) - در هفتمین شورای آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی مقرر شد تا 100 میلیارد ریال با قید فوریت موضوع بعد از تصویب در شورای برنامه ریزی استان به آموزش و پرورش جهت رفع مشکلات مدارس و خوابگاههای شبانه روزی استان پرداخت شود.

همه عناوین استانها