امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:31 تبلیغات

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد: استقرار ۴۰ هزار دانش‌آموز مازندران در پایه دوازدهم در سال تحصیلی جدید

ساری (پانا) - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از استقرار نزدیک به ۴۰ هزار دانش‌آموز در پایه دوازدهم در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ این استان خبر داد.

محور کندوان امشب مسدود می‌شود

ساری (پانا) - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از انسداد شبانه محور کندوان از امروز، 30 اردیبهشت ماه از ساعت 22 شب تا 5 بامداد خبر داد.

معاون حقوقی وزارت ارشاد: تنها یک سیزدهم اعتبارات فرهنگی در اختیار این وزارتخانه است

شیراز (پانا) - معاون حقوقی،امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تنها یک سیزدهم حوزه اعتبارات فرهنگ کشور به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعلق دارد، در این حال گفت با اینکههمه منابع فرهنگی در دست این وزارتخانه نیست، باید در مقام پاسخگویی همه حوزه‌های فرهنگی برآید و در همه زمینه‌ها از آن مطالبه می‌شود.

مسئول موزه‌های استان اردبیل: بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی تنها اثر ثبت جهانی شده استان اردبیل است

اردبیل (پانا) - مسئول موزه‌های استان اردبیل گفت: بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی تنها اثر ثبت جهانی استان اردبیل بوده که این مکان تاریخی با فاصله محسوس در صدر بازدید موزه‌های این استان قرار دارد.

آیین تجلیل از برگزار کنندگان بزرگداشت روز ملی خلیج فارس برگزار شد

بوشهر (پانا) - صبح امروز آیین تجلیل از برگزار کنندگان بزرگداشت روز ملی خلیج فارس با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شماره یک استانداری برگزار شد.

شرور مسلح و عامل شهادت یک سرباز وظیفه در دلگان به هلاکت رسید

زاهدان (پانا) - فرماندار شهرستان دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) بامداد امروز /یکشنبه/ در عملیاتی موفقیت آمیز، شرور مسلح و قاتل چندین نفر از جمله سرباز وظیفه شهید رضا چهره را به هلاکت رساندند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد: 60 روستای استان از طریق خورشیدی از نعمت برق برخوردار شده‌اند

یاسوج (پانا) - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرکت توزیع برق استان در 6سال اخیر توانسته است قریب به 60 روستا را از طریق پنل های خورشیدی و شبکه های توزیعی با هزینه ای بیش از 10 میلیارد تومان برق رسانی کند.

جشنواره مشاعره عطر بهار نارنج در مروست برگزار شد

مروست/یزد (پانا) - نخستین جشنواره مشاعره با عنوان « عطر بهار نارنج به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست ، انجمن شعر و ادب و همکاری اداره آموزش و پرورش این منطقه در محل خانه چهار فصل مروست برگزار شد.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان: فرهنگ کشاورزی مکانیزه برای کشاورزان استان خوزستان به خوبی جا نیفتاده است

اهواز (پانا) - مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: فرهنگ مکانیزه کردن کشاورزی در استان به خوبی جا نیفتاده و همه کشاورزان هنوز از روش سنتی آبیاری غرق آبی استفاده می کنند در حالی که این روش کشاورزی امروزه جوابگو نیست چراکه شرایط اقلیمی جهان تغییر کرده است.

استاندار بوشهر: طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان با جدیت ادامه پیدا می‌کند

بوشهر (پانا) - ‌استاندار بوشهر با تاکید بر ادامه طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان در استان، گفت: با همکاری اداره کل امور روستایی و آموزش و پرورش استان، طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان ادامه می‌یابد.

همه عناوین استانها