امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 - 11:13 تبلیغات

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی: ورزش آموزشگاهی بستری برای ارتقای ورزش کشور است

ارومیه (پانا) - رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی با بیان اینکه ورزش آموزشگاهی بستری برای ارتقای ورزش کشور است، گفت: عمق و وسعت خدماتی که درهیئت‌های ورزش دانش‌آموزی به دانش آموزان ارائه می شود با خدمات ارائه شده در سایر هیئت‌های ورزشی قابل مقایسه نیست.

کاظمی: یکی از وظایف مهم ما این است که دانش‌آموزان را در معرض آموزه‌های قرآن قرار دهیم

زنجان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی، توسعه و تجهیز دارالقرآن‌های دانش‌آموزی و تربیت نیروی متخصص از برنامه‌های این وزارت است که البته به منابع زیادی نیاز دارد.

محسن بهارلو: سرویس مدارس باید بار اولیا را کم کند

تهران (پانا) - کارگروه سرویس مدارس شهر تهران با حضور محسن بهارلو، معاون پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش شهر تهران، مدیرعامل تاکسیرانی و معاون نظارت و معاون پشتیبانی تاکسیرانی تهران، رییس و نمایندگان انجمن اولیا و مربیان، رییس سازمان دانش آموزی شهر تهران و نمایندگان پلیس راهور شهر تهران تشکیل جلسه داد.

کاظمی: با تکیه آموزه‌های قرآنی می‌توانیم در در دنیای پر از آسیب‌های اجتماعی امروز سالم بمانیم

زنجان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش عصر دیروز در آیین افتتاحیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن،نماز و عترت دانش آموزان دختر استان های سراسر کشور قرآن را بهترین ابزاری دانست که می تواند ما را به سرمنزل مقصود برساند.

معاون آموزش ابتدایی: به کودکان اجازه بدهیم به صورت طبیعی رشد کنند

اردبیل (پانا) - معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی" اویم قراریم" صدا و سیمای مرکز اردبیل با بیان اینکه خانواده‌ها نباید بزرگسال‌پنداری داشته باشند، تاکید کرد که باید اجازه بدهیم کودکان به صورت طبیعی رشد کنند و سعی نکنیم آن ها را به یک فرد نابغه تبدیل کنیم

چای ایرانی، شناسه‌دار می شود

لاهیجان (پانا) - رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد در راستای حمایت از تولیدکنندگان، معرفی چای تولید داخلی و همچنین شناسایی محصول قاچاق، چای ایرانی شناسه‌دار می شود.

همه عناوین استانها