امروز: دوشنبه 13 تیر 1401 - 20:02 تبلیغات

لازمه زندگی امروز به‌روزرسانی دانسته‌ها و تلفیق آن با مهارت‌های زندگی است

ملارد (پانا) - معلم منتخب شهرستان‌های استان تهران، از شهرستان ملارد در سال 1401، معتقد است لازمه زندگی امروز، به‌روزرسانی دانسته‌ها و تلفیق آن با مهارت‌های زندگی و خلق روش‌های بکر و جذاب برای آموزش است.

موفقیت معلم در کار معلمی، مدیون هنرمندی اوست

کاشمر (پانا) - یک فرهنگی بازنشسته کاشمری گفت روانشناسان تربیتی معتقدند ۷۵ درصد موفقیت معلم در کار معلمی مدیون هنرمندی اوست، یعنی علاوه بر داشتن معلومات و اطلاعات، معلم باید با فوت و فن معلمی آشنا باشد.

راه‌اندازی کانون‌های ویژه ورزشی در مدارس آباده      

آباده ( پانا ) - معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش آباده  از راه‌اندازی کانون‌های ویژه ورزشی در مدارس و سالن‌های ورزشی آباده به  منطور استفاده موثر دانش‌آموزان از اوقات فراغت و کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

مشارکت فعال معلمان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، عامل پیشرفت جامعه است

ملارد(پانا)- معلم فعال و منتخب شهرستان‌های تهران در اولین کنگره معلمان انقلاب اسلامی بیان کرد مشارکت فعال معلمان در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، مذهبی، فرهنگی و ورزشی عامل پیشرفت جوامع بشری است.

همه معلمان‌ کشور در راه رسیدن به اهداف والای آموزش وپرورش پیش می‌روند/فیلم

اصفهان (پانا) - معلم مقطع ابتدایی مدرسه شاهد کاشان گفت تلاش معلمان بر این است همیشه ارتباط خوب و صمیمی با دانش‌آموزان برقرار کنند و به اهداف والای آموزش و پرورش دست یابند و در این مسیر پیش روند.

اجرای طرح یاریگران هلال‌، از سوی هلال‌احمر جهت پیشگیری از اعتیاد

تهران (پانا) - پیشگیری از اعتیاد در نسل نوجوان و جوان کشور و آشنایی هر چه بیشتر آنان با مضرات فردی و اجتماعی مواد مخدر و خطرات این آسیب اجتماعی یکی از مسائل پر اهمیتی است که باید توجه ویژه‌ای به آن شود. بر این اساس جمعیت هلال‌احمر طرحی با عنوان طرح یاریگران هلال را برای این مسئله اجرا کرد و تا امروز نیز آگاهی‌رسانی و آموزش از طریق این برنامه ادامه دارد.

همه عناوین استانها