امروز: یکشنبه 28 مهر 1398 - 12:25 تبلیغات

افزایش 395 درصدی حجم سرمایه‌گذاری در بخش معادن استان فارس

شیراز (پانا) - رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس از افزایش 395 درصدی حجم سرمایه‌گذاری در بخش معادن استان فارس نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: در 6 ماهه نخست سال جاری در بخش معدن بیش از 235 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در فارس شده است.

روایتی از نذری های عاشقان حسینی در روز اربعین

تهران(پانا) - برخی از عاشقان اباعبدالله خود را به پیاده روی اربعین می رسانند و در روز اربعین به زیارت مرقد امام حسین(ع) می شتابند و اما بعضی از محبین سیدالشهداء که نتوانستند خود را به پیاده روی اربعین و حرم اباعبدالله برسانند و از این راهپیمایی باشکوه جا مانده اند در این روز به یاد شهدای کربلا عزاداری می کنند و نذری می دهند.

مستند زندگی «علی دایی» در اردبیل تولید می شود

اردبیل (پانا) - مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل از تولید مستند تلویزیونی «علی دایی «قهرمان پرآوازه کشور در اردبیل خبرداد و گفت: ارزش شخصیت بزرگی مانند علی دایی بسیار فراتر از آن است که با ادبیات سخیف عده ای خدشه دار شود.

حال و هوای دانش‌آموزان جامانده ازپیاده روی اربعین

تهران (پانا) - در روزهایی که حال و هوای عزاداری برای سالار شهیدان از در و دیوار این شهر می بارد و در هر کوچه و برزنی و در هر خانواده و طایفه ای زائری راهی کربلا شده است، هستند کسانیکه به دلیل شرایط کاری یا جسمی و هر دلیل دیگری از خیل عظیم راهپیمایان حسینی، جامانده اند. اما دانش‌آموزان خلاق دبیرستان شاهد باهنر در منطقه ۱۷ چندین سال است که با ابتکار و خلاقیت شان برای ساعاتی همراه با کاروان های حسینی راهی کربلا، عزارداری و پیاده روی می کنند. 

برون‌سپاری آموزش زبان انگلیسی و عدالت آموزشی

اهواز (پانا) - میانه‌های هفته گذشته بود که روی خروجی خبرگزاری‌ها خبری منتشر شد که بسیاری از دانش‌آموزان و اولیای آنها و بویژه فرهنگیانی که رشته زبان انگلیسی را در مدارس تدریس می‌کردند در شوک بزرگی فرو برد.آری خبر از تصویب طرح یک فوریتی شماری از نمایندگان مجلس دهم بود که بر اساس آن، آموزش زبان‌های خارجی به آموزشگاه‌های خارج از مدرسه سپرده شود و در نتجیه یادگیری زبان خارجی اختیاری و استخدام معلمان زبان ممنوع خواهد شد.

روایت یک زوج درمانگر از ضروت یادگیری مهارت‌های زندگی

اهواز (پانا) - یک مشاور و زوج درمانگر با تاکید بر ضرورت فراگیری مهارتهای زندگی و ارتباطی درکودکان و نوجوانان براین باور است جامعه امروز بیش از پیش نیاز به ارتباطات دارد و فرد موفق کسی است که روابط بین فردی و ارتباطی قوی دارد.

همه عناوین استانها