امروز: چهارشنبه 26 دی 1397 - 05:09 تبلیغات

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور: دانش آموزان با نیاز ویژه باید مورد توجه ویژه خیرین باشند

تهران (پانا) - رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت به زودی همایشی در آموزش و پرورش استثنایی برگزار می‌شود و امیدوار است که از طریق آن بخشی از دغدغه‌های دانش آموزان با نیازهای ویژه مرتفع شود.

رئیس سازمان دانش آموزی فارس: فعالیت بوفه‌های بدون مجوز در مدارس ممنوع است

شیراز (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی فارس با اشاره به ممنوعیت فعالیت پایگاه تغذیه سالم یا همان بوفه های مدارس بدون اخذ مجوز از سازمان دانش‌آموزی استان، گفت: به منظور ارتقای کیفیت خدمات تعاونی‌های آموزشگاهی، نظارت بر امور اجرایی و مدیریت بوفه‌های مدارس در سطح کشور از سوی وزیر محترم آموزش و پرورش به "سازمان دانش‌آموزی" واگذار شده است و بر این اساس تمام بوفه‌های مدارس موظف به دریافت مجوز فعالیت از این سازمان هستند.

معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: نبودن تخت بیمارستانی در ملارد یک عقب ماندگی جدی است

ملارد (پانا) - معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ساخت هفت هزار خانه بهداشت، تجهیز و مرمت پنجاه هزار تخت بیمارستانی بخشی از اقدامات دولت در راستای طرح تحول سلامت در سطح کشور می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی : دانش آموز طبسی به 6 بیمار حیات دوباره بخشید

بیرجند(پانا) ـ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بااعلام این خبرافزود: معلم طبسی با اهدای اعضای بدن فرزند دلبندش به بیماران نیازمند عضو، ضمن اهدای زندگی به این بیماران، عملا معلم درس ایثار و انفاق شد.

روحانی وارد کلاله شد

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری در ادامه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید ، وارد فرودگاه کلاله در استان گلستان شد.

دردسرهای آیین نامه دیرهنگام و معافیت مشروط واحدهای آموزشی از پرداخت قبوض حامل‌های انرژی

شیراز (پانا) - به دنبال قطعی برق پنج مدرسه در شیراز توسط اداره برق مسئولان آموزش و پرورش با اعلام اینکه طبق مصوبه دولت در سال 97 واحدهای آموزشی معاف از پرداخت قبوض حامل‌های انرژی هستند از ارسال دیر موقع آیین نامه مربوط به این مصوبه خبر دادند.

همه عناوین استانها