امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 - 22:39

فعالیت های حفاظتی از زمین های کشاورزی استان اردبیل درایام تعطیلات بیشتر می شود

اردبیل (پانا) - مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت : با توجه برخی سودجوی ها ، فعالیت های حفاظتی ماموران این مدیریت برای نظارت و حفاظت از زمین های کشاورزی در ایام تعطیلات بیشتر می شود.

کمک ۵ میلیونی هلال احمر به زلزله‌زدگان کرمانشاه به دست رئیس‌جمهوری اهدا می‌شود

تهران (پانا) - رئیس جمعیت هلال احمر می‌گوید قرار است در مراسم آغاز سال نو در کرمانشاه رئیس‌جمهوری کمک‌های ۵ میلیون تومانی جمعیت هلال احمر به صورت نمادین ۵ نفر از واجدان شرایط را اهدا کند.

چگونه صنعت نفت ایران ملی شد

اهواز (پانا) - با سقوط رضا شاه پهلوی و گسترش فعالیت‌های سیاسی پس از شهریور ۱۳۲۰ سبب گسترش مبارزات مردم و به ویژه توجه آنان به وضع قراردادهای نفتی شده بود. دکتر محمد مصدق در مجلس و بیرون از آن این جنبش را که به «نهضت ملی شدن نفت» معروف شد، هدایت می‌کرد و در راس مبارزات ملی شدن صنعت نفت ایران قرار داشت.

اجرای 20 پروژه بزرگ زیباسازی در آستانه نوروز

اصفهان(پانا) - سرپرست سازمان زیباسازی شهر اصفهان از اجرای 20 پروژه با محوریت زیباسازی شهر اصفهان در آستانه نوروز خبرداد و گفت: این پروژه ها با شعار "نگارستان بهار" در مناطق 15 گانه شهر اصفهان اجرا می شود.

ورزش و شادی، ضرورت زندگی کودکان مبتلا به اوتیسم است

کاشان(پانا) - مدیر عامل انجمن اوتیسم ایرانیان کاشان گفت: شادی نوعی از احساس است که رابطه مستقیم با سلامت انسان دارد و خنده و شادی باعث انجام واکنش‌های شیمیایی و بهبود خلق، کاهش استرس و درد و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود که در مورد کودکان مبتلا به اوتیسم ضرورت بیشتری پیدا می کند.

نوروز٩٧ نوروز فرهنگی و هنری در همدان

همدان (پانا) - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: نوروز ٩٧، نوروز فرهنگی و هنری در همدان است و برنامه‌های مختلف برای برگزاری در روزهای سال نو در نظر گرفته شده است.

همه عناوین استانها