امروز: چهارشنبه 7 آبان 1399 - 15:20 تبلیغات

وقتی برای بار اول از کرونا ترسیدم

امروز که شروع به نوشتن این مطلب می کنم درست ۸ ماه از اولین مورد مثبت شناسایی شده کرونا در استان فارس می گذرد و به خاطر می آوردم این هشت ماه را به صورت شبانه روزی و در جبهه های مختلف به حالت آماده باش و جنگ و نگرانی گذرانده ام.

فولادوند: خانواده‌ها از زمان طولانی تدریس در شبکه مجازی خسته‌اند

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در پیام تصویری خطاب به مدارس خاص و غیر دولتی از نگرانی و اعتراض و خستگی والدین برای آموزش‌های طولانی برخی از مدارس در شبکه مجازی سخن گفت و بر رعایت ساعت های کلاس درس مطابق دستورالعمل ارسالی آموزش و پرورش تاکید کرد. 

درک موقعیت منجر به بهبود روابط معلم و شاگردی در فضای مجازی می شود

تهران (پانا) - بیش از یک ماه از آغاز سال تحصیلی 1399- 1400 می‌گذرد و همچنان ویروس منحوس کرونا دنیا را درگیر خود کرده است و کشور ما نیز به شدت درگیر این بیماری است. از پانزدهم شهریور ماه و همزمان با مدارس سراسر کشور، مدرسه «شاهد شهدای اکباتان» نیز سال تحصیلی خود را آغاز کرد. این مدرسه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی میزبان حضوری دانش‌آموزان بود، اما در ادامه با وخیم تر شدن شیوع کرونا، آنها هم آموزش را به شبکه شاد منتقل کردند.

ارزش صادرات استان اصفهان از یک میلیارد دلار فراتر رفت

اصفهان ( پانا) - مدیرکل گمرکات استان اصفهان عنوان کرد میزان صادرات استان اصفهان، طی ۷ ماهه امسال سه میلیون و ۳۶۸ هزار و ۵۳۷ تن و به ارزش یک میلیارد و ۶۶ میلیون و ۳۱۵ هزار دلار بوده که به مقصد ۸۵ کشور جهان صادر شده است.

صدها دختر و پسر نیازمند در فهرست پویش مهربانی منطقه قرار دارند

بهارستان یک(پانا)- با توجه به آغاز پویش «مثل فرزند خودم» در بهارستان یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان عنوان کرد امسال بخشی از هزینه های تحصیل دانش آموزانی که توانایی تهیه ابزار آموزشی ندارند تامین می شود تا فقر مانع تحصیل آنان نشود.

تحت هر شرایطی به درس خواندن ادامه می‌دهیم

تهران (پانا)‌- مهر ۹۹ هم پایان یافت و ویروس کرونا همچنان جولان می دهد و آنچه که باقی می ماند امیدواری برای روزهایی است که باز هم صدای شادی و شور دانش آموزان در مدارس کشور طنین انداز شود. دانش آموزان منطقه5 از دلتنگی های و دغدغه های این روزهایشان سخن گفتند.

ادبیات، شکل‌دهنده رفتار کودکان و نوجوانان است

اهواز(پانا)- هوشنگ بهداروند شاعر، نویسنده و منتقد ادبی خوزستانی معتقد است ادبیات در سازندگی و شکل‌دهی رفتار کودکان و نوجوانان تأثیر به سزایی دارد و یکی از بهترین و ارزشمندترین ابزار در رشد و تکامل آنان و همچنین دریچه‌ پیوند میان دنیای تخیلی و واقعی آن‌ها است.

همه عناوین استانها