امروز: چهارشنبه 20 آذر 1398 - 02:13 تبلیغات

حکیم زاده: تکالیف مهارت محور فاصله بین دنیای واقعی و کلاس درس را بر می دارد

تهران (پانا) - نشست صمیمی معاونین آموزش ابتدایی مناطق شهر تهران با حضور رضوان حکیم زاده، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، سعید روبوشه، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، صادق پور مدیر آموزش و پرورش منطقه1 ، جمعی از کارکنان اداری وزارت  و اداره کل آموزش و پروش شهر تهران، نشست معاونین آموزش ابتدایی شهر تهران به میزبانی منطقه1 و در اردوگاه ابوذر(دارآباد) برگزار شد.

بهارلو: توسعه کشور از خط آموزش و پرورش می گذرد

تهران (پانا) - معاون توسعه منابع وپشتیبانی اداره کل شهر تهران در مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش منطقه 11 از مدیران مدارس خواست تا از ظرفیت و پتانسیل نیروها و نهادهای خارج از مدرسه برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش کمک بگیرند.

صیدلو: سرمایه‌گذاری در بخش آموزش و پرورش منجر به کاهش هزینه در حوزه‌های دیگر می‌شود

تهران(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تاکید کرد: اگر خانواده ،جامعه و دیگر دستگاه‌ها کمک کنند تا آموزش و پرورش به وظایف خود صحیح عمل کند دیگر لازم نیست درآینده در بسیاری از حوزه‌ها هزینه کنیم .

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور : یک هزار و ۴۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط تا پایان سال احیا می شود

کرج (پانا) - معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور با اشاره به اینکه سال گذشته هزار و‌ ۷۰۰ مورد احیای صنایع کوچک و متوسط داشته ایم و در ۶ ماه نخست امسال نیز ۵۲۹ واحد به چرخه تولید بازگشتند از احیای یک هزار و ۴۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط تا پایان سال خبر داد.

رسانه ها در انتخابات به "شایسته گزینی" کمک کنند

کرمانشاه (پانا) - رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر نقش انسجام بخشی و هدایت گری افکار عمومی در انتخابات تصریح کرد: رسانه ها می توانند با پرداخت کارشناسانه به شاخص ها و معیارها جامعه را در "شایسته گزینی" و انتخاب نفرات اصلح همراهی کنند.

فولادوند: یکی از دلایل تراکم بالای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه درتهران، توجه به مباحث درمان دانش‌آموزان است

تهران (پانا) - گردهمایی روسای مناطق در محل مجتمع نظام مافی منطقه ۹، با حضور سیدجوادحسینی، معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس استثنایی، عبدالرضافولادوند، مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران و مدیران مناطق 19 گانه شهر تهران برگزار شد.

پرداخت یک میلیارد تومان به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد

یزد (پانا) - از ابتدای سال ۹۸ تاکنون بیش از یک میلیارد تومان برای کمک‌هزینه تحصیلی و شهریه دانشجویان، تأمین لوازم‌التحریر، کتب درسی و تقویت بنیه تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد.

بارش باران مدارس کهنوج را به تعطیلی کشاند

تهران (پانا) -رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس شهرستان کهنوج در تمام دوره‌های تحصیلی به دلیل بارش باران و رعد و برق شدید خبر داد.

همه عناوین استانها