امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:41 تبلیغات

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد: استقرار ۴۰ هزار دانش‌آموز مازندران در پایه دوازدهم در سال تحصیلی جدید

ساری (پانا) - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از استقرار نزدیک به ۴۰ هزار دانش‌آموز در پایه دوازدهم در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ این استان خبر داد.

محور کندوان امشب مسدود می‌شود

ساری (پانا) - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از انسداد شبانه محور کندوان از امروز، 30 اردیبهشت ماه از ساعت 22 شب تا 5 بامداد خبر داد.

توزیع اعتبارات هزینه‌ای سال ۹۷ بر مبنای عملکرد دستگاه‌های اجرایی است

ساری (پانا) - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران یکی از سیاست‌های توزیع اعتبارات هزینه‌‌ای (جاری) سال ۹۷ در سازمان برنامه و بودجه را اجرای برنامه‌ریزی بر مبنای عملکرد دستگاه‌های اجرایی اعلام کرد.

پیام تسلیت نماینده ولی‌فقیه و استاندار مازندران در پی درگذشت عضو حقوقدان شورای نگهبان

ساری (پانا) - در پی درگذشت محمدرضا علیزاده، عضو حقوقدان و قائم مقام دبیر شورای نگهبان پیام تسلیتی از سوی آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و محمد اسلامی استاندار مازندران منتشر شد.

هنرستان‌‌ها، کانون پرورش نخبگان مهارتی و کارآفرین هستند

چالوس (پانا) - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: «هنرستان‌‌های فنی‌وحرفه‌ای کانون پرورش نخبگان مهارتی و کارآفرین هستند و دستان کارآمد هنرجویان در کنار ذهن‌های خلاق آن‌ها، چرخ رشد، توسعه  و اشتغال کشور را با شتاب بیشتر به حرکت درمی‌آورد.»

هدف برنامه‌های تربیتی و فرهنگی دانش‌آموزی، تبدیل فراغت انفعالی به فراغت پویا است

ساری (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران گفت: امروز دانش‌آموزان گرفتار موضوعی به نام «فراغت انفعالی» به معنای فراغت در دنیای مجازی شده‌اند که یک رابطه‌ی یک طرفه است و طی آن شادابی دانش‌آموزان به فراموشی سپرده می‌شود.

توجه به امور فرهنگی و تربیتی مهم‌ترین رسالت سازمان دانش‌آموزی است

ساری (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، سازمان دانش آموزی را فرصتی ارزشمند برای آموزش و پرورش برشمرد و گفت: «یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی، توجه به رسالت فرهنکی‌ و تربیتی‌اش است.»»

راه برون‌رفت از مشکلات مدرسه، عضویت دانش آموزان در تشکل‌های دانش‌آموزی است

ساری (پانا) - معاون فعالیت‌های دانش‌آموزی سازمان دانش‌آموزی  کشور گفت: «راه برون‌رفت از مشکلات مدرسه، عضویت دانش‌آموزان در تشکل‌های دانش‌آموزی مانند سازمان دانش‌آموزی یا انجمن‌های اسلامی است.»

همه عناوین مازندران