امروز: جمعه 20 تیر 1399 - 16:30 تبلیغات

تهدید کنندگان سلامت مردم در ایام کرونا در بهارستان مورد تعقیب قضایی قرار می گیرند

بهارستان(پانا)- رئیس شبکه بهداشت شهرستان بهارستان خبر داد متخلفان و تهدیدکنندگان سلامت مردم به استناد مواد قانونی و تحت عنوان تهدید علیه بهداشت عمومی، مورد تعقیب قضائی قرار می‌گیرند و با تشکیل پرونده با آنان برخورد قاطعی می‌شود.

آزمون استخدامی آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی در کهگیلویه و بویراحمد با رعایت نکات بهداشتی برگزار می شود

یاسوج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد این آزمون همزمان با سراسر کشور ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ در استان برگزار خواهد شد.

بیمارستان‌های تامین اجتماعی در خدمت‌دهی به بیماران کرونا پیشقدم هستند

زنجان (پانا) - معاون درمان تامین اجتماعی استان زنجان شیوع موج دوم ویروس کرونا را در کشور بسیار مهم و حائز اهمیت خواند و تصریح کرد هم‌اکنون بیمارستان‌های تامین اجتماعی نیز همسو با سایر بیمارستان‌های دانشگاهی در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کووید 19 پیشقدم هستند و سازمان برای هر بیمار مبتلا به کرونا، بیش از 5 میلیون تومان به‌طور میانگین هزینه می‌کند.

گسترش شیوه های نوین الکترونیکی وخدمات غیر حضوری درراستای پیشگیری از ویروس کرونا

زنجان (پانا) - دوازدهمین جلسه کارگروه سلامت با تاکید بر پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس و اطلاع رسانی مناسب به کارکنان و جامعه هدف با حضور اعضای کارگروه به ریاست مدیرکل کمیته امداد استان زنجان برگزار شد.

نگران افزایش بار بیماری کرونا با ورود مسافر هستیم

رشت ( پانا ) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان اعلام کرد نگرانی ما از فصل تابستان بعد از برگزاری کنکور و فرصت بیشتر خانواده ها و افزایش مسافرت هاست که با ورود مسافران و شلوغی گیلان بار بیماری کووید ۱۹ افزایش یابد.

تلاش می‌کنیم تا نگرانی والدین درزمینه حفظ سلامت فرزندانشان در زمان حضور در مدرسه را رفع کنیم

شیراز (پانا) - معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌و پرورش فارس، با تأکید بر اینکه"تلاش می‌کنیم تا نگرانی والدین در زمینه حفظ سلامت فرزندانشان در زمان شیوع ویروس کرونا در مدرسه را رفع کنیم "، عنوان کرد باید مدیران مدارس نسبت به نقش اساسی خود در پیشبرد اهداف کارگروه بهداشت و سلامت پروژه مهر که همان ارتقاء سطح سلامت جسمی و روانی دانش آموزان است آگاه‌تر شوند.