امروز: دوشنبه 13 تیر 1401 - 19:05 تبلیغات

موج جدید کرونا آغاز شد

تهران (پانا) - جواد نوفرستی کارشناس رادیو سلامت در برنامه مخاطب خاص موج جدید کرونا را مورد بررسی قرار داده و درباره آمارها جزییاتی ارائه کرد.

آغاز روند صعودی آمار بیماران کرونایی در خراسان جنوبی

بیرجند (پانا) - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی با اشاره به افزایش نسبی آمار مبتلایان و بستری‌های کرونایی در خراسان جنوبی گفت بیماران سرپایی از دو مورد در هفته گذشته به ۴ تا ۶ نفر افزایش پیدا کرده است.

صدور مجوز مصرف واکسن پاستوکووک به‌عنوان دز یادآور تمام واکسن­‌های کرونا در ایران

تهران (پانا) - مدیرگروه تحقیقات بالینی و اپیدمیولوژی انستیتو پاستور ایران ضمن تشریح روند انجام مطالعات بر واکسن پاستوکووک و پاستوکووک پلاس، از صدور مجوز مصرف واکسن پاستوکووک به عنوان دز یادآور تمام واکسن­‌های تزریق شده در کشور خبر داد.

۱۸ بیمار مشکوک به کرونا در قم بستری هستند

قم(پانا)- رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این استان گفت در حال حاضر ۱۸ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم تحت معالجه و درمان قرار دارند.

در شهرهای زرد و آبی در فضاهای باز الزام استفاده از ماسک وجود ندارد

تهران (پانا) - سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، پیگیری پرداخت مطالبات و معوقات پزشکان، پرستاران و بیمارستان‌ها را از سوی وزارت بهداشت، دفتر ریاست‌جمهوری و سازمان برنامه و بودجه، به عنوان یکی از مصوبات جلسه امروز این ستاد اعلام کرد.