امروز: دوشنبه 11 فروردین 1399 - 20:24 تبلیغات

تهیه پروتکل تغذیه برای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌‌ها

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت درباره برنامه تغذیه برای بیماران بستری در بیمارستان‌ها گفت برای بیماران بستری در بیمارستان، پروتکل ‌هایی تهیه شده که بر این اساس، کارشناسان تغذیه به برنامه غذایی بیماران توجه می ‌کنند.

برج آزادی تهران سفیدپوش شد

تهران (پانا) - برج آزادی به عنوان نماد ملی کشور، با هدف قدرشناسی از پرسنل بیمارستان‌ها و کادر درمانی با نورپردازی به رنگ سفید درآمد.

جهانگیری: امکان آزمایش روزانه تشخیص کرونا به بیش از 10 هزار مورد رسیده است

تهران (پانا) - معاون اول رییس‌جمهوری با تأکید بر اینکه سلامت مردم مهمترین اولویت دولت است گفت سلامت جامعه چیزی نیست که بتوان نسبت به آن مسامحه کرد و آن را نادیده گرفت و اگر نیاز باشد دولت و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا باید‌ها و نباید‌های جدی تری را برای قطع چرخه انتقال ویروس در نظر خواهد گرفت.

مجموعه‌های ورزشی و اقامتی کارگران در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار می‌گیرد

تهران (پانا) - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت با تاکید شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمامی مجموعه های ورزشی و اقامتی کارگران برای همکاری با ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا در سراسر کشور در اختیار این ستاد قرار می‌گیرد.

رئیس قوه قضاییه: رویکرد جدید ضد فساد در وزارت بهداشت قابل تقدیر است

تهران (پانا) - رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه رویکرد جدید ضد فساد در وزارت بهداشت قابل تقدیر است، گفت اگر به نظر تخصصی وزارت بهداشت در اجرای طرح فاصله گذاری و ایجاد محدودیت‌های اجتماعی زودتر توجه می‌شد و قبل از عید اجرا می‌شد کنترل کرونا سرعت می‌یافت.

کاهش 60 درصدی شایعات مرتبط با ویروس کرونا در فضای مجازی

تهران (پانا) - رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا گفت با اجرای اقدامات پیشگیرانه قضائی و اطلاع رسانی‌های گسترده رسانه ملی، سطح وقوع انتشار شایعات در فضای مجازی در هفته اول سال جاری در مقایسه با هفته ابتدایی اسفند ماه سال 1398 به میزان 60 درصد کاهش یافته است.