امروز: دوشنبه 29 بهمن 1397 - 09:20 تبلیغات

فرمانده قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش: گروه44 توپخانه ارتش اصفهان در قاین مستقر می شوند

قاین(پانا) - فرمانده قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که استقرارارتش در قاین با تدابیر و دستورات مقام معظم رهبری است گفت: به زودی نیروهای ارتش در شهرستان قاینات مستقر می شوند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی : خدمت به مردم باید سرلوحه برنامه‌های مدیران قرار گیرد

بیرجند(پانا) ـ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، که در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان سرایان سخن می گفت ، با اشاره به حضور شکوهمند مردم انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، اظهار داشت: این مردم استحقاق ارائه خدمت به صورت شبانه روزی هستند؛ از این رو خدمت بیش از پیش به مردم باید سرلوحه برنامه‌های مدیران قرار گیرد.

استاندار خراسان جنوبی : آخرین وضعیت اسناد توسعه در استان تبیین گردد

بیرجند(پانا) ـ استاندار خراسان جنوبی ، که در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان سخن می گفت با بیان این مطلب، افزود: با توجه به اهمیت این شورا در استان و نیز اولویت هایی که در زمینه های توسعه ای وجود دارد، لازم است تا جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه استان حداقل ماهی یک بار و با دستورکارهای مشخص و کارشناسی شده برگزار گردد.

اهدای لوح سپاس کنگره ملی ٢٠٠٠ شهید خراسان جنوبی به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

بیرجند(پانا) ـ در مراسمی لوح سپاس برگزاری کنگره ملی ٢٠٠٠ شهید خراسان جنوبی با امضای محمد صادق معتمدیان استاندار و رئیس ستاد اجرایی کنگره ملی ٢ هزار شهید استان و سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) و دبیر کل کنگره ملی ٢ هزار شهید استان به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اهدا شد.