امروز: سه شنبه 6 اسفند 1398 - 11:09 تبلیغات

جزییات اولین طرح تأمین محتوای یکپارچه مراکز کانون (تمیم) اعلام شد

تهران (پانا) - مدیر عامل کانون می گوید طرح جدیدی برای تامین محتوای یک‌پارچه مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اسفند ۱۳۹۸ برای نخستین بار اجرا می‌شود تا بر اساس آن کتاب‌های ناشران برگزیده در جایزه کتاب ماه و سال و سرگرمی‌ها و اسباب‌بازی‌های منتخب به کتاب‌خانه‌های کانون در سراسر کشور ارسال شود.

کلیک گرفتن از آب گل‌آلود با رمز درگذشت هنرمندان

چند سالی است که انتشار خبر جعلی درگذشت چهره‌های معروف هنری، ورزشی و سیاسی و بعد هم انتشار تکذیب آن خبر از طرف منابع مطلع کم کم به سنتی در فضای رسانه‌ای کشورمان تبدیل شده است تا جایی که دیدن خبر درگذشت یک چهره، خصوصا در شبکه‌های اجتماعی، پیش از هرچیز شائبه جعلی بودن خبر را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند.

گلایه های حجت الاسلام و المسلمین راستگو از آستانه تحمل نقد

تهران (پانا) - حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن راستگو کارشناس مذهبی و مجری برنامه های تربیتی کودک و نوجوان سیما با حضور در شب شعر طنز «در حلقه رندان» خاطراتش را از برنامه های خاطره انگیز تلویزیونی مرور و به آستانه تحمل نقد در جامعه انتقاد کرد.

«در حلقه رندان» 159 فرا می رسد

تهران (پانا) - یکصد و پنجاه و نهمین محفل طنز «در حلقه رندان» 27 بهمن ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن راستگو در حوزه هنری میزبان علاقه مندان خواهد بود.