امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:40 تبلیغات

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان خبر داد: کسب رتبه دوم کشوری دبیران علوم تجربی استان کردستان در مسابقات آزمایشگاهی

سنندج(پانا)-معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت: دبیران درس علوم تجربی استان کردستان در اولین دوره مسابقات آزمایشگاهی دوره اول متوسطه که در قم برگزار شد؛ رتبه دوم کشوری را به دست آوردند.

امام جمعه بیجار:جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که مدافع مظلومین است

بیجار(پانا)- خطیب نماز جمعه شهرستان بیجار در خطبه های نماز جمعه این هفته که در حسینیه بیجار برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت:جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که مدافع مظلومین است.

معاون سیاسى،امنیتى و اجتماعى استاندار کردستان:هرگونه سرمایه گذارى و برنامه ریزى در پدافند غیرعامل، کارا و اثربخش است

سنندج(پانا) - معاون سیاسى،امنیتى و اجتماعى استاندار کردستان، گفت: هرگونه سرمایه گذارى و برنامه ریزى در پدافند غیرعامل، مى تواند کارا و اثربخش باشد زیرا وقوع حوادث و سوانح را نمى توان انکار کرد.

نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان کردستان : فعالیت صندوق ذخیره در راستای شکوفایی اقتصاد کشور و اشتغال زایی است

سنندج(پانا)-نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در کردستان در نشست معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی و کارشناسان تعاون استان گفت : فعالیت صندوق ذخیره در راستای شکوفایی اقتصاد کشور و اشتغال زایی است .

مدیر عامل شرکت فرآیند نوین استحکام سازه وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان در سنندج : به فرهنگیان برای افزایش سهم الشرکه در صندوق ذخیره تا 5 درصد اصلاع رسانی شود

سنندج(پانا)-مدیر عامل شرکت فرآیند نوین استحکام سازه وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان کشور در نشست معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی و کارشناسان تعاون استان کردستان بر اطلاع رسانی افزایش سهم الشرکه فرهنگیان در صندوق ذخیره تا 5 درصد تاکید کرد .

همه عناوین کردستان