امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:43

استاندار لرستان: کاشت درختان در اراضی شیبدار یکی از اولویت‌های اساسی در لرستان است

سید موسی خادمی کاشت درختان در اراضی شیبدار استان لرستان را یکی از اولویت های اساسی در این استان دانست و گفت: لرستان در این حوزه از استعدادهای ویژه ای برخوردار است ، همان اندازه که زارعت در اراضی شیبدار مضر است درختکاری مفید است.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پیامی سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی را تبریک گفت

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پیامی با تبریک 8اسفند سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی توسط شهیدان رجایی و باهنر گفت : مهمترین رسالت امور تربیتی گسترش فرهنگ اسلامی در مدارس و ترویج و تعمیق باورهای اعتقادی و ارزشی در میان دانش آموزان است .

نشست هم اندیشی کارشناسان حراست آموزش و پرورش مناطق و شهرستانهای لرستان برگزارشد

نشست هم اندیشی کارشناسان حراست آموزش و پرورش مناطق و شهرستانهای لرستان با محوریت آمادگی مدارس برای پذیرش و اسکان مسافران نوروزی و اقدامات حفاظتی در خصوص امنیت سلامت در ایام تعطیلات نوروزی در سالن گروههای آموزشی اداره کل برگزارشد .

مرحله استانی اولین دوره مسابقات آزمایشگاهی دبیران علوم تجربی برگزار شد

خرم آباد (پانا) - مرحله استانی اولین دوره مسابقات آزمایشگاهی دبیران علوم تجربی با هدف تقویت مهارتهای حرفه ای دبیران علوم تجربی با تأکید بر فعالیتهای آزمایشگاهی؛ توسعه فعالیتهای آزمایشگاهی از طریق دست ورزی دبیران و تقویت انگیزه دبیران برای اجرای آزمایش های کتاب علوم تجربی در کلاس درس با شرکت 15تیم برگزارشد .

مصوبات شورای عالی آموزش وپرورش بارویکردملی –استانی ، بومی سازی می شود

خرم آباد ( پانا) - سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان با اشاره به تشکیل کمیته تخصصی اجرای مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش با رویکرد ملی ،استانی در مناطق و شهرستانها از بومی سازی این مصوبات با نگاه به اهداف سند تحول بنیادین خبر داد.

همه عناوین لرستان