امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 - 22:36

برگزاری جشن هفت سین در دبیرستان فاطمیه حاجی آباد

معاون پرورشی آموزشگاه فاطمیه حاجی آباد گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروزدانش آموزان با همکاری هم درآموزشگاه، جشن باشکوهی برگزار کردند و دانش آموزان با پهن کردن سفره هفت سین به جشن شکوفایی بسیاری بخشیدند.

رئیس امور سلامت اداری سازمان امور اداری و استخدامی: آموزش و پرورش بزرگترین و سالم ترین مجموعه دولتی است

بندرعباس (پانا) - رئیس امور سلامت اداری، صیانت از حقوق مردم و دبیر هیات عالی نظارت سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: تقویت واحد‌های بازرسی و تمرکز بر اجرای دقیق قانون در دستور کار هیات عالی نظارت کشور است.

ایام نوروز بهترین فرصت برای شناساندن ظرفیت‌های گردشگری شهرستان رودان است

معاون فرماندار رودان گفت: ایام نوروز فرصتی مناسب برای شناساندن ظرفیت های گردشگری رودان می باشد و با توجه به قرارگیری در ماه پایانی سال باید با هماهنگی بین‌دستگاهی، برای استقبال از مسافران نوروزی آماده شویم.

اجرای طرح هایی با اعتبار بیش از 4 هزار میلیارد تومان، تحولات چشمگیری در مسیر توسعه هرمزگان ایجاد می کند

رئیس جمهور در پایان سفر به استان هرمزگان و در نشست خبری با تشریح دستاوردهای سفر به این استان اظهار داشت: بیش از 4 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های مختلف در سطح استان هرمزگان در نظر گرفته شده است که اجرایی شدن آنها می‌تواند تحولات چشمگیری در مسیر توسعه استان ایجاد کند.

17 پروژه اقتصادی و زیربنایی در استان هرمزگان افتتاح و عملیات اجرایی 11 پروژه آغاز شد

در مراسم دیدار رئیس جمهور با برگزیدگان و نخبگان استان هرمزگان، 17 پروژه عمرانی، خدماتی و زیربنایی به طور همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح و عملیات اجرایی 11 پروژه دیگر نیز به دستور رییس جمهور آغاز شد.

عدالت باید فراگیر و چتر آن بر سر همه مردم باشد

وزیر آموزش و پرورش در هرمزگان با اشاره به اینکه عدالت آموزشی باید فراگیر و چتر آن بر سر همه مردم در اقصی نقاط کشور گسترده باشد، برقراری عدالت آموزشی و دوری از تبعیض در مناطق محروم را یکی از سیاست‌های در حال اجرا خواند.

معاون سیاسی-امنیتی استاندار هرمزگان: توسعه سواحل مکران و ایجاد صنایع آب‌بر برنامه کلیدی دولت است

تهران (پانا) - معاون استاندار هرمزگان با تاکید براینکه صنایع آب‌بر باید در سواحل کشور استقرار یابند، می‌گوید شکل‌گیری توسعه سواحل مکران یکی از برنامه های کلیدی دولت در راستای استقرار جمعیت در سواحل جنوبی است.

مردم خونگرم هرمزگان، مرزبانان غیور ملت ایرانند/در سال 99 پروژه عظیم و تحول ساز صادرات نفت از جاسک افتتاح خواهد شد/با مشارکت بخش خصوصی، بندر شهید رجایی به سیرجان وصل می شود

رئیس جمهور مردم خونگرم هرمزگان را مرزبانان غیور کشور خواند و گفت: مردم هرمزگان پاسداران فرهنگ و امنیت تمدن و سرزمین بزرگ ایران هستند و جایگاه آنان بر فراز تنگه هرمز جایگاهی ویژه تاریخی و استراتژیک است.

همه عناوین هرمزگان