امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:44

باید امید در دانش اموزان تقویت شود

مدیرکل اموزش و پرورش استان گیلان بر تقویت امید و افزایش انگیزه در بین دانش اموزان استان برای ارتقای جایگاه علمی اموزش و پرورش گیلان در سطح کشور تاکید کرد.

چهارشنبه سوری، شادمانه یک آغاز در گیلان

گیلان - پانا-  چهارشنبه سوری در گیلان شادمانه یک آغاز برای نوزایی است و از پرشورترین جشن های پیشواز نوروز با بن مایه آتش است که همیشه نمادی از گرما و دور کردن شیاطین بوده اما سالهاست این نماد گیرا به بازی هایی خطرآفرین تبدیل شده که گاه، رخصت گذر از این دروازه را به شادی نمی دهد.

در مدارس گیلان 50 هزار نهال کاشته می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت:همزمان با هفته منابع طبیعی و به منظور گسترش فضای سبز، در هر مدرسه استان 10 نهال و در مجموع 50 هزار اصله نهال غرس می شود.

رشد 12.9 درصدی اهدای خون در گیلان

مدیرکل انتقال خون گیلان گفت:در 11 ماه گذشته 77 هزار و 3 نفر موفق به اهدای خون شدند که نسبت به سال گذشته 12.9 درصد رشد داشته‌ایم.

راهیان‌نور روحیه دفاعی و جهادی را در جامعه احیا می‌کند

معاون فرماندار رضوانشهر گفت:توسعه پایدار بدون توسعه فرهنگ امکان‌پذیر نیست وقتی مردم باور داشته باشند که توسعه و فرهنگ یک ضرورت است یقیناً پیشرفت خواهند کرد و راهیان‌نور روحیه دفاعی و جهادی را در جامعه احیا می کند.

برگزاری جشن نیکوکاری در گیلان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان از برگزاری جشن نیکوکاری در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در این استان خبر داد.

بازدید دانش آموزان مدارس آموزش و پرورش ناحیه دو رشت از شعبه دو تامین اجتماعی با حضور مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان گیلان

دانش آموزان پیشتاز مدارس آموزش و پرورش ناحیه دو رشت از شعبه دو تامین اجتماعی با حضور مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان گیلان بازدید به عمل آوردند.

همه عناوین گیلان