امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:33 تبلیغات

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان: سال 96 سه مرکز ملاقات فرزندان طلاق راه اندازی شده است

کرمان (پانا) - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: در سال 96 موفق به راه اندازی سه مرکز ملاقات فرزندان طلاق(مرکز مهر خانواده) شده ایم.

حفظ کرامت انسانی، ر ویکرد حراست است

کرمان (پانا) - رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان در آیین تکریم و معارفه کارشناس حراست آموزش و پرورش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان عنبر آباد گفت: رویکرد حراست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان یک رویکرد اصلاحی با حفظ کرامت انسانی است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد: شرکت ۸۰ هزار دانش آموز کرمانی در اردوهای فرهنگی و تربیتی

کرمان(پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی روسای ادارات شهرستان ها و مناطق استان، گفت: ۸۰ هزار دانش آموز استان کرمان در اردوهای فرهنگی و تربیتی استان شرکت کردند.

زیربنای توسعه ی حاشیه نشینی ، ارائه خدمات زیربنایی است

کرمان(پانا) - فرماندار کرمان در کارگروه مقابله با حاشیه نشینی شهرستان با تاکید بر جلوگیری از ساخت و سازهای خارج از محدوده گفت : اگر امروز مسامحه صورت پذیرد و چشممان را بر روی ساخت و سازهای جدیدی که خارج از محدوده و طرح های هادی انجام می شود ببندیم فردا باید شاهد تخریب ساختمانها و منازلی باشیم که امروز بنا شده است.

روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی هر سازمان است

کرمان(پانا) - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: بدون تردید روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی، اطلاع یابی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌‌های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی، برعهده دارد.

فرش دستباف کرمان باید مجددا احیا و جایگاه اصلی خود را در دنیا بدست آورد

کرمان(پانا) - سرپرست معاونت بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت معدن وتجارت برای رفع مشکلات فرش دستباف کرمان تمامی مسئولان و دست اندرکاران باید با همت مضاعف و استفاده از تجربیات و تخصص پیشکسوتان و بزرگان فرش مجددا فرش کرمان به جایگاه واقعی در بازارهای دنیا برسد.

نهادینه کردن حمایت از کالای ایرانی در جامعه از رسالت های مهم آموزش و پرورش است

کرمان(پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان، گفت: نهادینه کردن حمایت از کالای ایرانی در جامعه از رسالت های مهم آموزش و پرورش است.

شرق استان کرمان پایلوت رفع تداخلات اراضی تعیین شد

کرمان(پانا) - با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور اراضی کشور و معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک و تنی چند از مقامات استان، شهرستان های بم، فهرج، نرماشیر و ریگان به عنوان پایلوت رفع تداخل اراضی ملی و مستثنیات تعیین شدند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان: 307 مددجوی جرائم غیر عمد استان کرمان در انتظار رهایی

کرمان (پانا) - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در مجموع 307 نفر مددجوی جرائم غیرعمد در زندان های سراسر استان در حال تحمل کیفر حبس هستند که می توانند مشمول کمک های ستاد مردمی دیه استان کرمان قرار گیرند و برای آزادی این زندانیان ۶ میلیارد تومان نیاز است.

همه عناوین کرمان