امروز: شنبه 27 مهر 1398 - 00:49 تبلیغات

طرح یک روز با سازمان دانش آموزی در استان کرمان کلید خورد

کرمان( پانا ) - رئیس سازمان دانش آموزی در مصاحبه با خبرگزاری پانا در حاشیه بازدید دانش آموزان هنرستانهای مدرس و هنرهای زیبا گفت:با اجرای طرح یک روز با سازمان دانش آموزی ،دانش آموزان با تمام برنامه های سازمان آشنا می شوند.

استقرار ۴ موکب برای پذیرایی از زائران خارجی اربعین در کرمان

کرمان ( پانا ) - مدیر کل اوقاف استان با اشاره به تشریح برنامه های ماه محرم این اداره گفت: در راستای اجرای برنامه های سوگواری ماه محرم و صفر و اجرای نیات موقوفات منطبق با برنامه های عزاداری، طرح سوگواره بصیرت عاشورایی امسال در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص در سراسر استان برگزارشد.

جامعه ی سالم / تغذیه سالم

کرمان(پانا ) - رئیس سازمان دانش آموزی با حضور در جلسه بوفه ی مدارس در محل دانشگاه علوم پزشکی گفت: تغییر ذائقه ی دانش آموزان گام بزرگی است که باید برداشت و حمایت همه ی ارگانها در این امر موثر است.

شاکله اصلی نیروی انتظامی بر مبنای ولایت مداری شکل گرفته است

کرمان( پانا ) - رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی به عنوان یکی از اجزای نیروهای مسلح کشور از مظاهر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود، گفت: امروز مردم در داخل کشور احساس امنیت می کنند و شاهد امنیت پایدار هستیم که سهم نیروی انتظامی در تولید و صیانت از این امنیت پایدار سهم عمده ای است.