امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:45

لیست اسکان نوروزی خراسان شمالی

بجنورد (پانا) - اداره تعاون وامور رفاهی آموزش وپرورش استان خراسان شمالی محل های پذیرش اسکان مسافران نوروزی شهرستانها ومناطق استان خراسان شمالی را اعلام کرد .

برگزاری نخستین جشنواره استانی خط تحریری در شهرستان شیروان

بجنورد(پانا)-نخستین جشنواره استانی خط تحریری توسط معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی و با همکاری و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن خوشنویسان شهرستان شیروان در اردیبهشت ماه 1397به میزبانی شهرستان شیروان برگزار می گردد.

همه ما به نوعی بدهکار خانواده شهدا و ایثارگران هستیم

بجنورد(پانا)-استاندار خراسان شمالی با بیان این که همه ما به نوعی بدهکار خانواده شهدا و ایثارگران هستیم، خدمت به این قشر را بالاترین افتخار برشمرد و گفت: برای حل مشکل اشتغال این اقشار باید آنان را به تشکیل مجموعه های تعاونی و تولیدی سوق داد.

مدیر آموزش وپرورش گرمه: ششمین دوره جشنواره جابر بن حیان شهرستان گرمه افتتاح شد

بجنورد (پانا) - افتتاحیه ششمین دوره جشنواره جابر بن حیان (پروژه های علمی دانش آموزان دوره ابتدایی) شهرستان گرمه با حضور مسئولین آموزش و پرورش و سایر ادارات و نهادهای این شهرستان در محل سالن کوثر گرمه برگزار شد.

شبها و روزهای شاد نوروزی با شبکه اترک  

بجنورد (پانا)- سیمای استانی اترک با "بهارانه" و " نو بهار" و صدای اترک با " اینک بهار" ، " بهار اترک " و " عصر بهاری " نوروز 97 میهمان خانه های پرمهر هم استانی ها و مسافران خواهد بود .

همه عناوین خراسان شمالی