امروز: دوشنبه 26 آذر 1397 - 05:53 تبلیغات

دختران نقش مهمی در فرهنگ سازی جامعه دارند

بجنورد (پانا) - مشاور امور بانوان وزیر آموزش و پرورش به همراه سرپرست و معاونان اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در آیین گفتگوی بین نسلی در دبیرستان نمونه دولتی نرجس بجنورد حضور یافت و گفت: دختران و زنان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند و نقش مهمی در فرهنگ سازی اعم از اجتماعی، فرهنگی و ... را در جامعه دارند.

درتعلیم وتربیت دانش آموزان باید زمینه مهارت آموزی و تربیت اجتماعی – سیاسی فراهم شود

بجنورد (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش وپرورش بجنورد در نشست شورای هماهنگی تشکلات دانش آموزی با حضور حراست اداره آموزش و پرورش ، کارشناس تربیت بدنی ،مسٔول انجمن اسلامی،کارشناس هلال احمر گفت: سعی داریم در خصوص تعلیم و تربیت دانش آموزان ،زمینه مهارت آموزی و تربیت اجتماعی – سیاسی را نیز فراهم کنیم.

رسیدگی به نیازمندان مایه سرافرازی کمیته امداد است

بجنورد(پانا)- رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شیروان در بازدید از مرکز نیکوکاری محله سجاد این شهرستان: مردم ما بسیار فهیم هستند و تبلیغات منفی در فضاهای مجازی  موجب نشد که کمک های مردمی به این نهاد کاهش یابد بلکه نسبت به سال گذشته نیز 30 درصد رشد داشته است.

تقاضای تربیت مدرسین جدید در سازمان دانش آموزی

بجنورد (پانا)- معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش وپرورش بجنورد در جلسه مربیان راهنما سازمان دانش آموزی عنوان کرد: تقاضای اصلی سازمان دانش آموزی بجنورد، تربیت مدرسین جدید سازمان دانش آموزی است.

شاخص های حوزه آموزش و پرورش باید ارتقا یابد

بجنورد (پانا)-استاندار خراسان شمالی با تاکید بر این که آموزش و پرورش سنگ بنا و نقطه شروع هر توسعه و رشد است، پیگیری و ارتقای شاخص های حوزه آموزش و پرورش استان را خواستار شد.