امروز: چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 21:44 تبلیغات

دستگاه تعلیم و تربیت به دنبال درونی کردن ارزش ها در بین دانش آموزان است

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش همدان در جمع معاونین پرورشی استان، نقش مربیان پرورشی را در تبیین و درونی کردن ارزش ها بسیار مهم خواند و انتقال فرهنگ و ارزش ها براساس الگوی ایرانی-اسلامی را از رسالت های مهم دستگاه تعلیم و تربیت دانست.

اجرای طرح دومین سیل مهربانی همکلاسی ها درمدرسه ریحانة النبی همدان

مراسم جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی فرهنگیان و دانش آموزان به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان در قالب طرح دومین سیل مهربانی همکلاسی ها با حضور رئیس سازمان دانش‌آموزی استان و تعدادی از معلمان و دانش‌آموزان در مدرسه ریحانة النبی همدان برگزار شد.

تقوا بهترین توشه آخرت

همدان (پانا) - آیت‌الله محمد محمدی قائنی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه همدان با بیان این که توجه به هوای نفس انسان را از انسانیت دور می‌کند، خود و نمازگزاران را به تقوای الهی و دوری از هوای نفس دعوت و بر توجه به امور دینی و خدمت خالصانه به خلق خدا تأکید کرد.

برگزاری انتخابات انجمن های ورزشی در بیش از 320 مدرسه استان همدان

همدان (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان با بیان این که معاونت تربیت بدنی و سلامت در راستای تحقق راهکارهای سند تحول بنیادین، قصد دارد انجمن های ورزشی درون مدرسه ای دانش آموزی را تشکیل دهد از شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی دانش آموزان در دستور کار این معاونت خبر داد.