امروز: دوشنبه 30 مهر 1397 - 20:24 تبلیغات

رئیس قوه قضاییه: انسان از اعدام مفسدان اقتصادی غصه‌دار می‌شود اما نمی‌توان با طمع‌ورزان برخورد عاطفی کرد

تهران (پانا) - رئیس قوه قضاییه گفت انسان به‌لحاظ عاطفی از حبس و اعدام اشخاص و خصوصاً وضع خانواده‌های آنها غصه‌دار می‌شود اما با کسانی که طمعشان زندگی میلیون‌ها انسان را متلاطم می‌کند و به دشمن در ضربه‌زدن به کشور کمک می‌کند، نمی‌توان برخورد عاطفی کرد.

استقرار ۹۰۰ دستگاه آمبولانس در مرز عراق

تهران (پانا) - رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین گفت در ایام راهپیمایی اربعین حسینی در مناطق مرزی غرب و جنوب کشور، ۹۰۰ دستگاه آمبولانس، ۳۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۰ فروند بالگرد اورژانس هوایی، ۸۹ مرکز درمانی، ۹ بیمارستان صحرایی، ۵۶ کلینیک سیار، ۴ دستگاه خودرو ارتباطات و ۴ دستگاه تعمیرگاه سیار استقرار دارند.

پیرحسینلو: شهروندان شارژ حساب شهروندی خود را کنترل کنند تا جریمه نشوند

تهران (پانا) - مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران تأکید کرد که شهروندانی که از خدمات طرح ترافیک استفاده می‌کنند، باید به طور مستمر حساب شهروندی خود را چک کنند و منتظر پیامک برای اتمام شارژ نباشند.

خدمت‌رسانی ویژه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در بازی پرسپولیس و السد

تهران (پانا) - شرکت واحد اتوبوسرانی تهران طبق روال، جهت رفاه حال تماشاگران فوتبال دو تیم پرسپولیس و السد با اختصاص اتوبوس‌های مورد نیاز، از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو مربوطه، تماشاگران را منتقل می‌کند.

اسکان اضطراری ١٣۵٠ زائر در قرارگاه‌های مرزی

تهران (پانا) - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه تاکنون ١۵ هزار و ۹٠٣ نفر از زائران در مراسم اربعین حسینی با حضور در ۴ قرارگاه مرزی از خدمات بهداشتی و درمانی هلال احمر بهره مند شده اند، گفت: یک هزار و ٣۵٢ تن از هموطنان زائر، در پایگاه های هلال احمر اسکان داده شدند.

معاون وزیر بهداشت: سرانه مصرف لبنیات در کشور نگران کننده است

تهران (پانا) - معاون بهداشت وزارت بهداشت با اعلام اینکه مصرف سرانه مواد لبنی در کشور بسیار پایین و نگران کننده است، تأکید کرد که سرانه مصرف لبنیات در کشورهای مختلف، ارتباط مستقیمی با وضع اقتصادی و GDP دارد و قیمت تمام شده لبنیات در سطح عرضه و توزیع باید به گونه‌ای باشد که مردم به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. 

تصمیم نهایی درباره داوطلبان علوم پزشکی در اولین فرصت اعلام می‌شود

تهران (پانا) - روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه‌ا ی اعلام کرد که تصمیم نهایی درباره داوطلبان علوم پزشکی این دانشگاه در اولین فرصت از طریق پایگاه‌های اطلاع رسانی و مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به اطلاع خواهد رسید.

همه عناوین اجتماعی