امروز: چهارشنبه 9 فروردین 1402 - 01:23 تبلیغات

دستگیری ۲۰۴ متهم اقتصادی و کشفیات میلیاردی

تهران (پانا) - فرمانده قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی فراجا از دستگیری ۲۰۴ متهم اقتصادی و کشف بیش از یک هزار میلیارد ریال انواع جرایم اقتصادی طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سران قوا به جشن گلریزان ستاد دیه کشور۸.۶ میلیارد ریال کمک کردند

تهران (پانا) - رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور گفت سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با اختصاص رقمی معادل ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در سی و ششمین جشن گلریزان این نهاد مردمی مشارکت داشتند.

هشدار و آماده‌باش مدیریت بحران برای وزش باد شدید در تهران

تهران (پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در نیمه غربی و جنوب استان خبرداد و گفت شهروندان مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات و ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

موضوع نامه دادستان کل کشور در مورد باشگاه استقلال تهران چه بود؟

تهران (پانا) - قوه قضاییه اعلام کرد نامه منتشر شده در فضای مجازی که در آن به اشتباه عنوان شد که دادستانی کل کشور به موضوع بدهی باشگاه استقلال به سرمربی خارجی اسبق خود ورود کرده، صحیح نبوده؛ بلکه این نامه در جواب درخواست سازمان خصوصی سازی کشور مبنی بر رسیدگی به تخلفات مالی در این باشگاه بوده است.

کاهش محسوس دمای تهران از ۱۱ تا ۱۳ فروردین

تهران (پانا) - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، کاهش محسوس دما طی ۱۱ تا ۱۳ فروردین و رگبار باران و در ارتفاعات کولاک برف طی امروز در تهران پیش‌بینی می‌شود.

صدور کیفرخواست برای مدیران پتروشیمی رجال

تهران (پانا) - دادستان تهران از صدور کیفرخواست برای مدیران پتروشیمی رجال خبر داد و گفت این پرونده سه متهم دارد که با اطلاع قبلی و اشراف بر وضعیت بازار، برخلاف دستورالعمل تنظیم بازار محصولات پتروشیمی به عرضه مواد اولیه خارج از شبکه بورس اقدام کردند و از این طریق مبالغ سرشاری به صورت نامشروع از فروش غیرقانونی به دست آوردند.

همه عناوین اجتماعی