امروز: دوشنبه 13 تیر 1401 - 20:23 تبلیغات

لزوم آموزش مفاهیم مدیریت بحران به‌عنوان واحد درسی در مدارس

تهران (پانا) - عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه همه دانش‌آموزان با مخاطرات طبیعی عمده در کشور آشنا هستند، گفت اینکه مفاهیم مدیریت بحران به عوان واحد درسی در مدارس برای دانش‌آموزان بازگویی و تشریح شود، ضرورتی مهم است.

امکان تردد زائران از طریق مرزهای زمینی برای شرکت در دعای عرفه فراهم شد

تهران (پانا) - سخنگوی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از فراهم شدن امکان تردد زائران از مرزهای زمینی «شلمچه و مهران» به صورت انفرادی و جمعی جهت حضور در مراسم پر فیض دعای عرفه در کنار عتبات عالیات خبر داد.

تاکید رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر شفافیت معاملات و واگذاری املاک شهرداری

تهران (پانا) - رئیس سازمان بازرسی کل کشور با انتقاد از عدم اجرای آرای کمیسیون ماده ۱۰۰، اعمال نظارت شهرداری تهران و جلوگیری از ساخت‌ و سازهای غیرمجاز را خواستار شد و عنوان کرد اجرای آرای این کمیسیون به طور ویژه دنبال شود.

تهران ظرفیت بسیار بالایی در حوزه اقتصاد دارد

تهران (پانا) - شهردار تهران گفت که تهران ظرفیت بسیار بالایی دارد که در بخش تاریخی، علمی و دانشی، فرهنگی و سایر بخش‌ها از جمله اقتصاد قابل توجه است بنابراین در مدیریت شهری تلاش بر این است که در یک افق و چشم انداز مشخص و در طول یک دهه بتوان راه تحول و پیشرفت در حوزه کالبدی شهر را طوری ترسیم کرد که تهران آینده؛ واجد شرایط و صلاحیت‌های موجود و دارای ویژگی‌های دیگری باشد که اکنون از کمبود آنها رنج می‌برد.

آسمان 16 استان غبارآلود است

تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید،خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در ۱۶ استان، رگبار و رعد و برق در شمال و جنوب کشورهمچنین افزایش ارتفاع موج در دریای عمان تا ۳ متر هشدار داد.

آخرین وضعیت ارائه خدمات درمانی به حجاج ایرانی

تهران (پانا) - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت تیم‌های پزشکی و درمانی هلال‌احمر ایران در عربستان سعودی تا امروز بیش از ۲۴ هزار مورد ویزیت تخصصی و عمومی به زائران ایرانی حج تمتع ارائه داده‌اند.

وزیر کشور: قانون شهرداری با هدف کارآمدتر شدن اصلاح می‌شود

تهران (پانا) - وزیر کشور، شهرداری را به دلیل ارتباط گسترده با مردم، فرصتی برای جلب رضایت عمومی و تقویت سرمایه اجتماعی دانست و گفت قانون شهرداری با هدف کارآمدتر شدن و ارائه خدمت بیشتر به شهروندان، اصلاح می‌شود.

همه عناوین اجتماعی