امروز: سه شنبه 30 شهریور 1400 - 07:21 تبلیغات

ابتلای بیش از 800 هزار ایرانی به زوال عقل

تهران (پانا) - 52 میلیون نفر در جهان با دِمانس(زوال عقل) زندگی می‌کنند و پیش‌بینی شده است که در سال 2050 این عدد به 139 میلیون نفر برسد. در ایران هم بر اساس آمار جهانی پیش‌بینی شده است بیش از 800 هزار نفر مبتلا به انواع دمانس وجود دارد که شرایط پاندمی کرونا در افزایش این بیماری تاثیر منفی داشته است.

رئیس جمعیت هلال احمر: هلال‌احمر مهر ماه ۶۰ میلیون دز واکسن وارد می‌کند

تهران (پانا) - رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به تشکیل جلسات مستمر با حضور معاون اول رئیس جمهوری و تامین کنندگان و تولیدکنندگان واکسن کرونا، از واردات ۶۰ میلیون دز واکسن جدید توسط جمعیت هلال‌احمر از ۱۰ مهر تا ۱۰ آبان ماه خبر داد.

رونمایی از سامانه‌ای برای یافتن گمشدگان در اربعین

تهران (پانا) - با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی امروز در جلسه‌ای با حضور سید کاظم سجادی، معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه، مدیران مرتبط و اعضای ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) از ارگانهای ذیربط سامانه کسب خبر گمشدگان در اربعین رونمایی شد.

مدیران نسبت به جنگل‌های زاگرس حساس باشند

تهران (پانا) - رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت اگر چند کار اولویت‌دار و پراهمیت در سازمان جنگل‌ها وجود داشته باشد، یکی از مهمترین آن‌ها نجات جنگل‌های زاگرس است.

مرگ و میر پرستاران به علت کرونا، بعد از واکسیناسیون به صفر رسید

تهران (پانا) - رئیس کل سازمان نظام پرستاری، اعلام کرد، بعد از واکسیناسیون کرونا برای پرستاران تاکنون حتی یک مورد فوت ناشی از کرونا در پرستارانی که هر ۲ دز واکسن را زده‌اند، نداشته‌ایم و مرگ و میر پرستاران بر اثر این بیماری در کشور به صفر رسیده است.

۸۶ درصد درخواست‌های خرید سربازی در سامانه ۳۰۷۰ ثبت شد

تهران (پانا) - نتایج یافته‌های مدیریت آمار، اطلاعات و محاسبات سازمان تامین اجتماعی در خصوص وضعیت خدمات این سازمان در زمان اجرای طرح ۳۰۷۰ (غیرحضوری کردن خدمات) تا پایان خرداد ۱۴۰۰ حاکی از استقبال بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان از خدمات غیرحضوری این سازمان است. به طوری که برخی درخواست خدمات ۱۰۰درصد غیرحضوری انجام می‌شود.

دندانپزشک قلابی دستگیر شد

تهران (پانا) - معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی از دستگیری فردی که با مدارک پزشکی جعلی نسبت به ارائه خدمات دندانپزشکی به شهروندان اقدام می‌کرد، خبر داد.

همه عناوین اجتماعی