امروز: چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15:28 تبلیغات

پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی آغاز شد

تهران (پانا) - مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی ۵۰ درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند خبر داد و گفت بقیه بازنشستگان طی برنامه زمان‌بندی روزهای آینده عیدی دریافت می‌کنند.

دستگیری باند ۷ نفره سارقان موتورسیکلت

تهران (پانا) - رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به دستگیری باند ۷ نفره‌ای که در زمینه سرقت و خرید و فروش موتورسیکلت‌های مسروقه فعالیت داشتند، گفت اعضای این باند شامل یک سارق، یک رابط بین سارق و مالخرها و ۵ مالخر در تهران، شهریار و بهارستان شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

علت تاخیر اتوبوس‌ها به خطوط بی آر تی

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با تاکید بر این که کمبود اتوبوس در خطوط بی آر تی وجود ندارد، دلایل تاخیر ورود اتوبوس به ایستگاه‌ها را تشریح کرد.

حوادث ترافیکی در مردان 5 برابر بیشتر از زنان است

تهران (پانا) - رئیس مرکز تحقیقات سلامت مردان و بهداشت باروری با اشاره به تفاوت نرخ امید زندگی در بین زنان و مردان، گفت میزان حوادث ترافیکی در مردان 5 برابر، اعتیاد 10 برابر و سقوط از ارتفاع 3 برابر بیشتر از زنان است،

بارش برف و باران در 7 محور مواصلاتی

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از ترافیک سنگین در آزاد راه کرج_تهران سنگین خبر داد و گفت در 7 محور مواصلاتی نیز بارش برف و باران گزارش شده است.

همه عناوین اجتماعی