امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:29 تبلیغات

مهلت‌ دولت به موتورسازان برای تولید گسترده موتورسیکلت‌های یورو ۴

تهران (پانا) - رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام اینکه هیچ موتورسیکلت کاربراتوری در کشور تولید و شماره‌گذاری نمی‌شود، گفت تولید موتورهای یورو 4 در دستور کار قرار دارد اما با توجه به فرصتی که موتورسازان از دولت خواستار شدند، تولید این موتورها تا پایان سال جاری چندان زیاد نخواهد بود.

محور کندوان امشب مسدود می‌شود

ساری (پانا) - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از انسداد شبانه محور کندوان از امروز، 30 اردیبهشت ماه از ساعت 22 شب تا 5 بامداد خبر داد.

تمدید تخفیف ۲۳ درصدی اخذ مطالبات شهرداری تهران

تهران (پانا) - اعضای شورای شهر تهران با تمدید سه ماهه مصوبه تقسیط و چگونگی اخذ مطالبات شهرداری تهران و در نظر گرفتن تخفیف ۲۳ درصدی برای پرداخت مودیان به صورت نقد تا زمان ارایه لایحه شهرداری موافقت کردند.

افطاری ساده‌ در ۳ نقطه از اراضی عباس آباد

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد از برپایی مراسم افطاری ساده‌ در ۳ نقطه از اراضی عباس آباد خبر داد و گفت: از ۳۰۰۰ روزه دار در بوستان آب و آتش، گنبد مینا و ورودی پل طبیعت در ماه مبارک رمضان با عنوان "باغ رمضان" پذیرایی می‌شود.

افزایش تسهیلات بانکی برای بازنشستگان

تهران (پانا) - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بر حمایت هرچه بیشتر از بازنشستگان تاکید کرد و گفت بخش قابل توجهی از بازنشستگان، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان حقوق دریافت می کنند که این عدد بسیار پایینی در مقابل هزینه های زندگی است.

تهیه شناسنامه شغلی برای هر ایرانی

تهران (پانا) - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از طراحی شناسنامه شغلی برای هر فرد ایرانی در سن کار خبر داد.

همه عناوین اجتماعی