امروز: یکشنبه 28 مهر 1398 - 12:54 تبلیغات

مخالفت شورا با طرح تفکیک ری از تهران

تهران (پانا)- عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران، گفت شورای شهر تهران با تفکیک ری از پایتخت مخالف است و تفکیک مدیریت شهری را به نفع شهروندان نمی داند.

برخی مدیران شهرهای هم‌مرز اجازه ساخت‌وساز‌ غیرمجاز در حریم تهران را می‌دهند

تهران (پانا) - رئیس کمیته نظارت شورای شهر تهران تاکید کرد برخی مدیران شهرهای هم مرز اجازه ساخت‌وساز‌ غیرمجاز در حریم تهران را می‌دهند که از شهردار تهران درخواست می‌شود موضوع را بررسی و با هماهنگی با نهادهای ذی‌صلاح از جمله قوه قضاییه از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم تهران جلوگیری کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران: مدیریت شهری تهران بعد از انقلاب در حفظ و نگهداری مجسمه‌های شهری موفق نبوده است

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت به نظر می‌رسد مدیریت شهری تهران بعد از انقلاب آنگونه که باید در توسعه،حفظ و نگهداری المان‌ها و مجسمه‌های شهری موفق نبوده و در اصل هیچگاه راهبردی معین و مدون در این حوزه شهری به کار نگرفته است.

افزایش ۶۵۲ درصدی بازپرداخت بدهی شهرداری

تهران (پانا) - خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران، گفت ردیف‌های بازپرداخت بدهی‌ها 652 درصد و اصل و سود تسهیلات دریافتی 206 درصد نسبت به پیش‌بینی بودجه افزایش نشان می‌دهد. این رشد حاکی است مدیریت شهری علیرغم برخورداری از تنگناهای شدیدمالی نسبت به احقاق حقوق طلبکاران دغدغه جدی دارد.

ادامه تحصیل از طریق آزمون سراسری برای افرادی که دوبار کنکور داده بودند بلامانع شد

تهران (پانا) - هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک بند از دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سال 97، شرکت داوطلبانی که در دوره‌های قبلی کنکور پذیرفته شده‌اند را برای سال‌های بعد بلامانع دانست.

۴ نکته اصلی برای پیشگیری از پوکی استخوان

تهران (پانا) - دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران با اشاره به ۴ نکته اصلی برای پیشگیری از پوکی استخوان گفت این بیماری هم به دلیل اختلالاتی که در عملکرد فرد ایجاد می‌کند و هم به علت شکستگی‌های ناشی از آن اثرات مخربی بر کیفیت زندگی مبتلایان دارد.

همه عناوین اجتماعی