امروز: شنبه 5 مهر 1399 - 22:05 تبلیغات

زالی: تهران در وضعیت بحرانی کرونا است

تهران (پانا) - رئیس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه شهر تهران در وضعیت کاملاً بحرانی و پر خطر قرار دارد، گفت: بر این اساس ستاد کرونای تهران به همراه استانداری تهران طی نامه‌ای به وزیر بهداشت و وزیر کشور، اعمال محدودیت‌های کرونایی برای استان تهران تهیه و ارسال شده است.

ابتلای هزار و ۴۵۲ نیروی بهداشت محیط به کرونا

تهران (پانا) - معاون مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت هزار و ۴۵۲ نفر از همکاران بهداشت محیط تاکنون در کشور به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند که برخی از آنها بهبود یافته و برخی هنوز درگیر بیماری در مراحل حاد هستند.

روزانه ۳ تُن اکسیدگوگرد در هوای تهران منتشر می‌شود

تهران (پانا) - مدیر واحد مدلسازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوا با اعلام اینکه هر روز بیش از ۳ تُن اکسیدهای گوگرد در اثر تردد خودروها در هوای تهران منتشر می‌شود، گفت مقدار انتشار سالانه این آلاینده خطرناک در هوای پایتخت در اثر تردد وسایل نقلیه، یک هزار و ۱۲۷ تُن برآورد می‌شود.

تجهیز تهران به ۲۲ ایستگاه شتاب‌نگاری زلزله

تهران (پانا) - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه پروژه تکمیل، راه‌اندازی و ارتقاء سامانه هشدار سریع زلزله تهران در دستور کار شهرداری تهران قرار دارد، گفت عملیات احداث و تکمیل زیر ساخت های عمرانی و تاسیسات برقی در ۲۲ ایستگاه شتاب نگاری این سامانه به اتمام رسیده و عملیات نصب این تجهیزات در اطراف تهران و محدوده گسل‌های فعال در دستور کار قرار داد.

ذخیره اطلاعات املاک شهروندان در «تهران من»

تهران (پانا) - «املاک من» تازه‌ترین خدمتی است که در سامانه «تهران من» به شهروندان ارائه می‌شود و به وسیله این خدمت، کاربران قادر خواهند بود املاک خود را به همراه اطلاعات کامل در این سامانه انتخاب کرده و از امکانات متعددی در این حوزه بهره‌مند شوند.

هوای تهران سالم است

تهران (پانا) - بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و هم‌اکنون (۵ مهر ماه) در محدوده قابل قبول و سالم است.

همه عناوین اجتماعی