امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 - 16:04 تبلیغات

روایتی از زندگی 10 مبتلا به ایدز

تهران (پانا) - مهدی حسینی، مستندساز با اشاره مجموعه کتاب «داستان نیست» می‌گوید در این کتاب که به تازگی رونمایی شده است زندگی 10 بیمار اچ.آی.وی به تصویر کشیده شده است.

جدیدترین آمار وزارت بهداشت درباره بیماری ایدز

تهران (پانا) - معاون بهداشت وزیر بهداشت با بیان اینکه تحت تاثیر تحریمها، در بیماریابی ۹۰درصدی مبتلایان HIV در کشور مشکل وجود دارد، گفت ۶۰۴۳۱ مبتلای زنده در کشور تخمین زده شده است که از این تعداد ۲۲هزار و ۴۰۶ نفر شناسایی شده در حال زندگی هستند.

پایتخت نیازمندنهضت رنگ‌آمیزی؛ تغییر ریل و پارادایم برای مسوولان شهرداری دشوار است

تهران (پانا) - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران می‌گوید برای افزایش نشاط اجتماعی، پایتخت نیازمندنهضت رنگ‌آمیزی است اما تغییر ریل و پارادایم برای مسوولان شهرداری دشوار است.

مینو محرز: واکسن ایرانی کرونا تا خرداد ۱۴۰۰ آماده است

تهران (پانا) - عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت یکی از داوطلبان اصلی واکسن کرونا در داخل مراحل آزمایش روی حیوان را به اتمام رسانده است و به زودی وارد آزمایش انسانی و با این روند واکسن خرداد ۱۴۰۰ وارد بازار می‌شود.

توصیه‌های وزارت بهداشت به مبتلایان HIV برای پیشگیری از ابتلا به کرونا

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت توصیه هایی را به مبتلایان اچ آی وی در دوران همه گیری کرونا ارائه داد و گفت مبتلایان به اچ آی وی به طور منظم ورزش کنند، رژیم غذایی سالم و متوازن در پیش گیرند و ضمن پرهیز از هرگونه استرس و اضطراب، استراحت و خواب کافی و مطلوب داشته باشند.

کنترل HIV در بحبوحه کرونا

تهران (پانا) - وزیر بهداشت با اشاره به بحران کرونا، گفت آنچه تاکنون انجام شده است برای پایان دادن به همه‌گیری ایدز نه تنها دچار انحراف نشده و به دلیل همه‌گیری کووید ۱۹ عقب‌نشینی نکرده است، بلکه با قوت تمام هرچه بیشتر به پیش می‌رود.

همه عناوین اجتماعی