امروز: چهارشنبه 25 تیر 1399 - 00:38 تبلیغات

سرانجام تغییرات در لایحه «تامین امنیت زنان در برابر خشونت» به کجا رسید

تهران (پانا) - روند بررسی لایحه «حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت» در کمیسیون‌های فرعی به اتمام رسیده است و بنا به گفته معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده بررسی آن در کمیسیون اصلی لوایح دولت آغاز شده است.

۶ ماه تا یکسال حبس جریمه تغییر عدد و حروف پلاک خودرو

تهران ( پانا) - معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه تغییر در اعداد و حروف پلاک خودرو جرم محسوب می‌شود نه تخلف گفت:‌ برای افرادی که دست به این جرم بزنند از ۶ ماه تا یکسال حبس در نظر گرفته است.

اخطار به 10 مجتمع در تهران؛ توقف فعالیت در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی

تهران (پانا) - در پی رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی به 10 مجتمع در تهران اخطار و تذکر داده شده و در صورت استمرار چنین اقدامی با توقف فعالیت مواجه می‌شوند؛ از اینرو اعلام هر گونه اسامی از سوی استانداری تهران مورد تایید نیست.

رای وحدت رویه دیوان عالی در مورد رسیدگی به امور آب‌های زیرزمینی

تهران ( پانا) - با تایید اکثریت اعضای هیات عمومی دیوان عالی کشور، تجدیدنظرخواهی به آرای کمیسیون رسیدگی به امور آب‌های زیر زمینی ولو اینکه تجدیدنظر خواه جزو دستگاه‌های دولتی (شرکت سهامی آب منطقه‌ای) باشد در صلاحیت رسیدگی دیوان عدالت اداری است.

تاریخ جدید ۵ آزمون علوم پزشکی اعلام شد

تهران ( پانا) - رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی(Ph.D) در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه ۱۰، ۱۱ و ۱۲ مرداد برگزار خواهد شد.

همه عناوین اجتماعی