امروز: یکشنبه 26 خرداد 1398 - 01:50 تبلیغات

چرا آلاینده اُزن در هوای پایتخت طی دو سال اخیر افزایش یافته است

تهران (پانا) - هوای پایتخت از ابتدای امسال تاکنون پنج روز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است که علت اصلی آن افزایش غلظت آلاینده اُزن بود و به گفته معاون سازمان محیط زیست از تیرماه با تشدید گرمای هوا و افزایش ذرات معلق، میزان ناکس و اُزن افزایش می‌یابد.

فراخوان مشمولان نخبه و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها در مرداد 1398

تهران (پانا) - معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت کلیه مشمولان نخبه و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت دریافت کرده‌اند، باید برابر اطلاعات درج شده در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش اقدام کنند.

فروش چک‌های مسروقه بلامحل

تهران (پانا) - رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری باند فروشندگان چک های بانکی مسروقه مجعول خبرداد.

هروئین افغانستان در راه اروپا؟

تهران (پانا) - «ما تحریم هستیم، افغانستان که تحریم نیست و ۴۲ کشور جهان ۱۹ سال است که در افغانستان هستند؛ ازجمله آمریکایی‌ها که ادعا می‌کنند میلیاردها دلار در افغانستان هزینه کرده‌اند. اگر نمی‌خواهند به ایران کمک کنند، به افغانستان کمک کنند و تولید مواد مخدر در افغانستان را کاهش دهند و زمین‌های زیر کشت را در این کشور معدوم کنند. چرا لابراتوارهای تولید مواد مخدر در این کشور را از بین نمی‌برید؟ به ما کمک نکنید، به خاطر خودتان به افغانستان کمک کنید.»

دانشمند ایرانی بعد از ۹ ماه بازداشت در آمریکا همچنان بلاتکلیف است

تهران (پانا) - دکتر مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی و استاد دانشگاه تربیت مدرس بعد از گذشت بیش از ۹ ماه از بازداشت در زندان‌های آمریکا، همچنان در سایه سکوت معنادار رسانه‌های خارجی و فعالان حقوق بشر در وضع بلاتکلیفی قرار دارد.

آزادی بعد از بیان دانشجویان در کرسی‌های آزاداندیشی را تضمین می‌کنیم

تهران (پانا) - رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها گفت:‌ زمانی که مقام معظم رهبری بر کرسی‌‎های آزاداندیشی تاکید دارند، ما حمایت از کرسی‌ها و عزیزانی که در این کرسی‎ها به بیان مطالب خود می‌پردازند را وظیفه خود می‌دانیم.

تجزیه فیلتر سیگار در طبیعت تا ۳۶ ماه طول می‌کشد

تهران (پانا) - ممکن است تصور عموم مردم از تاثیرات منفی سیگار تنها آثار سوء بر سلامت انسان‌ها باشد اما سیگار تاثیرات به شدت مخربی برای محیط زیست دارد و به گفته رئیس اداره محیط زیست انسانی استان تهران، تجزیه ته سیگار (فیلتر سیگار) در آب‌های شیرین ۳۶ ماه طول می‌کشد.

ثبت‌احوال در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان ثبت‌احوال گفت در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند از سوی چاپخانه دولتی هستیم و هرزمان که این کارت‌ها تولید شود، ثبت‌احوال این آمادگی را دارد که کارت‌های ملی هوشمند متقاضیان را صادر کند.

ابتکار: تحقق عدالت جنسیتی از محورهای کلیدی معاونت امور زنان است

تبریز (پانا) –- معاون رئیس جمهوری در امور زنان تحقق عدالت جنسیتی را از محورهای کلیدی معاونت امور زنان دولت عنوان کرد و گفت در برنامه ششم توسعه، محور عدالت جنسیتی به خوبی مورد توجه قرار گرفته و ریاست محترم جمهوری نیز به این موضوع توجه ویژه‌ای دارند.

همه عناوین اجتماعی