امروز: سه شنبه 1 مهر 1399 - 04:16 تبلیغات

پهلو گیری 2 کشتی ترانزیتی از بنادر هند و امارات در چابهار

زاهدان (پانا) - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان عنوان کرد 2 کشتی ترانزیتی از بنادر هند و جبل علی امارات حامل کالاهای کانتینری شامل اقلام ظروف آشپزخانه، مواد شوینده و گندم پس از ورود به بندر چابهار به مقاصد هدف در کشور افغانستان ارسال شد.

شناسایی شهید گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد زاهدان

زاهدان (پانا) - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان خبر داد شهید گمنامی که این دانشگاه افتخار میزبانی از وی را داشت اکنون شناسایی و تشخیص هویت شده است، هراچ هاکوبیان نام دارد و از شهداء گرانقدر ارامنه اصفهان است و قرار است از زاهدان به اصفهان منتقل شود.

حساسیت کار هواشناسی در استان پرمخاطره سیستان وبلوچستان بسیار بالاست

زاهدان (پانا) - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان اعلام کرد فعالیت شبانه روزی ادارات هواشناسی و نقش داده های جوی در سلامت پرواز و صدور پیش بینی های جوی برای حفظ جان و مال مردم از خطر مخاطرات جوی آن هم در استان پرمخاطره و حادثه خیز مانند سیستان و بلوچستان نشان می دهد که هم حساسیت و هم سختی کار در این دستگاه بسیار بالاست.

درخشش رتبه 9 کنکور سراسری در سیستان و بلوچستان

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد برای اولین بار در آموزش و پرورش استان، محمد مهدی حیدری نسب، دانش‌آموز نخبه سیستان و بلوچستانی ساکن زابل رتبه ۹ کنکور سراسری در رشته ریاضی را کسب کرد.