امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:45

اسامی منتخبین مجلس دانش آموزی سیستان و بلوچستان اعلام شد

زاهدان (پانا) - مسئول دبیرخانه سازمان دانش آموزی استان سیستان و بلوچستان گفت: در این دوره از انتخابات مجلس "دانش آموزی" همانند گذشته، سه نفر از دانش آموزان دختران و سه نفر از دانش آموزان پسران به مجلس دانش آموزی کشور راه یافته اند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان: با هدف تکریم و پذیرش شایسته مهمانان نوروزی همه تمهیدات و مقدمات اندیشیده شده است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، گفت: 122 مدرسه در قالب هزار و 158 کلاس درس آماده استقبال و پذیرش از مهمانان نوروزی است.

2 پروژه 6 کلاسه با همت بنیاد برکت در استان سیستان و بلوچستان کلنگ زنی شد

فنوج (پانا)- مراسم کلنگ زنی 2 پروژه 6 کلاسه در سیستان و بلوچستان با همت بنیاد برکت و هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون تومان با زیربنای هزارمترمربع با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان در شهر فنوج انجام شد.

معلم 29 ساله بلوچ انگیزه از دست رفته دختران بازمانده از تحصیل زادگاهش را به آنها بازگرداند

تهران (پانا) - خانم معلم جوان سیستان و بلوچستانی، کاری کرد کارستان. او دختران بازمانده از تحصیل زادگاهش را تشنه علم‌آموزی ساخت، مولوی‌های منطقه را که آموزش در محضر آنها جزئی جدایی‌ناپذیر از فرهنگ دیار آفتاب است، با درس خواندن دختران روستا موافق ساخت و راهی کم افت و خیز را پیش‌روی نسل‌های کم‌سن و سال‌تر روستا هموار کرد تا آبادانی هرچه زودتر سرزمین پهناور آفتاب‌های داغ ایران را سبب شود.

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان: مهمترین برنامه آموزش و پرورش شورای دانش آموزی است

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در همایش شورای دانش آموزی شهرستان فنوج گفت: شورای دانش آموزی در مدارس نوعی تمرین مسئولیت پذیری و آموزش مهارت های لازم برای ورود به جامعه آینده است و در یک مدرسه باید نقش و فکر دانش آموز اثر گذار باشد.

تجلیل از بازنشسته فرهنگی/ پیشکسوتان در حقیقت سرمایه های بی بدیل آموزش و پرورش هستند

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در جریان سفر به شهرستان ایرانشهر از سید موسی سجادی مدیر اسبق آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل و پیشکسوتان را به عنوان سرمایه های بی بدیل آموزش و پرورش دانست

کارشناس مسئول استخدام سیستان و بلوچستان: ثبت نام آزمون استخدامی پیمانی سال 1397 به زودی/ داوطلبان گوش به زنگ باشند

زاهدان (پانا) _ کارشناس مسئول استخدام آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ثبت نام آزمون استخدامی نیروهای جدید در آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود، گفت: داوطلبان از طریق خبرگزاری پانا، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش و اخبار سراسری زمان دقیق شروع ثبت نام اولیه را پیگیری نمایند

وزیر آموزش و پرورش: از قابلیت‌های استان‌های دیگر برای رفع محرومیت‌های سیستان و بلوچستان بهره‌ می‌بریم

چابهار(پانا) - وزیر آموزش و پرورش گردهمایی معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش را بهترین فرصت برای آشنایی با قابلیت‌ها، محدودیت‌ها، مشکلات و ظرفیت‌های استان‌ها دانست‌.

هرعضو شورای معاونان و مدیرکل وزارت آموزش و پرورش بانی ساخت یک مدرسه در سیستان و بلوچستان شد

چابهار(پانا) - پس از تقبل ساخت یک مدرسه از سوی وزیر آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان این بار اعضای شورای معاونان و مدیران کل وزارت آموزش و پرورش هر یک بانی ساخت یک مدرسه یک یا دو کلاسه در محروم ترین و دور افتاده ترین روستا‌های استان سیستان و بلوچستان شدند.

همه عناوین سیستان و بلوچستان