امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:32 تبلیغات

اولین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی سیستان و بلوچستان در سال 97 تشکیل شد

زاهدان(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهمترین رسالت های سازمان دانش آموزی سازمان دادن به فعالیت‌های پراکنده دانش‌آموزان است، لذا باید با توجه به پایان سال تحصیلی برای آنها برنامه ریزی های مفیدی داشته باشد.

سازمان دانش آموزی همه ی ارکان مدرسه را در تربیت دخیل می کند/ ایجاد نشاط فصل مشترک فعالیت های تشکیلاتی

زاهدان(پانا)- مدیر سازمان دانش آموزی سیستان و بلوچستان گفت: برای اینکه تربیت به معنای حقیقی تحقق یابد بایستی تمام ارکان مدرسه در این زمینه نقش آفرینی کنند و سازمان دانش آموزی بستری مناسب برای تحقق این امر است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان: فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی مکمل فعالیت‌های پرورشی در مدارس است

زاهدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: سازمان دانش‌آموزی با آموزش‌های تخصصی خود به مربیان تشکیلاتی و سپس انتقال این آموزش‌ها و مهارت‌ها به دانش‌آموزان، در واقع، مکمل فعالیت‌های پرورشی در مدارس است.

با هدف کنترل قیمتها طرح ضیافت در سراسر استان اجرا می شود

زاهدان(پانا)- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: اقلام اساسی مورد نیاز مردم از طریق شرکت بازرگانی دولتی به استان اختصاص یافته است که در قالب طرح ضیافت وارد بازار مصرف می شود.

بیش از پنج هزار دانش آموز در سازمان دانش آموزی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان فعال هستند

زاهدان(پانا)-معاون پرورشی و فرهنگی ایرانشهر گفت: پنج هزار ودویست وچهار دانش آموزدر112واحد آموزشی باثبت 146گروه ورسد با فعالیت 146 مربی پیشتاز در سازمان دانش آموزی شهرستان ایرانشهر فعالیت دارند.

ایمن سازی ۱۲۰۰ صندوق صدقه در معابرعمومی سیستان و بلوچستان

زاهدان(پانا)- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: دوهزار و ۹۰۸ صندوق صدقه در معابرعمومی و میادین شهر این استان نصب بوده که از این تعداد هزار و ۲۰۰ صندوق ایمن سازی و جانمایی مجدد شده است .

شرور مسلح و عامل شهادت یک سرباز وظیفه در دلگان به هلاکت رسید

زاهدان (پانا) - فرماندار شهرستان دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) بامداد امروز /یکشنبه/ در عملیاتی موفقیت آمیز، شرور مسلح و قاتل چندین نفر از جمله سرباز وظیفه شهید رضا چهره را به هلاکت رساندند.

موسیقی دلنشین سیستانی و بلوچستانی در برج میلاد طنین‌انداز می‌شود/ رونمایی از قرآنی به بلندای برج میلاد

زاهدان(پانا)- سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: شب‌های فرهنگی سیستان و بلوچستان از یکم تا پنجم خردادماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می‌شود و رونمایی از قرآنی به بلندای برج میلاد از جمله برنامه‌های شب‌های فرهنگی استان است.

همه عناوین سیستان و بلوچستان