امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:39 تبلیغات

برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی

مشهد (پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه شورای سیاست گذاری اطلاع رسانی این اداره کل که همرمان با روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد گفت : روابط عمومی در آموزش و پرورش مسیر اصلی ارتباط با مخاطبان و تبدیل گفتمان تعلیم و تربیت به موضوع اصلی جامعه است.

اثربخشی روابط عمومی مهم تر از کارایی آن است

مشهد (پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: روابط عمومی ها قدرت تحمل نقد و تغافل بالایی دارند و به مرور زمان انسان های پخته ای می شوند بنابراین ظرفیت مدیریت در آینده را دارند.

اردوی یک روزه مربیان و معاونین پرورشی آموزش و پرورش منطقه زبرخان

زبرخان (پانا) برنامه تجلیل از مربیان و معاونین پرورشی و همچنین مربیان فعال تشکل پیشتازان در قالب اردوی یک روزه به مناطق ییلاقی و سرسبز بوژان نیشابور با حضور ریاست و معاونین آموزش و پرورش منطقه زبرخان برگزار شد.

دانش آموزان ممتاز قرآنی، درسی ،فرهنگی و هنری دبیرستان دکتر حسابی چناران تجلیل شدند

چناران (پانا) مدیر دبیرستان دکتر حسابی چناران از برگزاری مراسم تجلیل از یکصد و پنجاه دانش آموز برتر قرآنی، درسی ،آموزشی ، فرهنگی هنری و ورزشی با حضور همکاران واعضا انجمن اولیا و مربیان دبیرستان خبر داد

درخشش دانشکده علوم پزشکی نیشابور در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

نیشابور (پانا ) - معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور از کسب سه مقام برتر در نهمین دوره از جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عنوان "جشنواره بین المللی سیمرغ در بخش کارکنان و دانشجویان " خبر داد.

ایستادگى در برابر زیاده ‏خواهى‏ هاى آمریکا در برجام آزمونى بود که اتحادیه اروپا در آن مردود شده است

چناران (پانا)- مظفر تاجی امام جمعه چناران در خطبه های نماز جمعه چناران با اشاره به خروج ترامپ ازبرجام گفت:ایستادگى در برابر زیاده ‏خواهى‏ هاى ایالات متحده آمریکا در برجام آزمونى بود که اتحادیه اروپا تاکنون در آن مردود شده است. بدیهى است که ادامه انفعال اتحادیه اروپا در مقابل خروج آمریکا از برجام، اعتبار اروپا در نظام بین‏الملل را بیش از پیش در نزد افکار عمومى دنیا خدشه دار خواهد کرد.

همه عناوین خراسان رضوی