امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:30 تبلیغات

مراسم امضای قراردادهای انتقال دانش فنی تولید بذور به بخش غیردولتی آغاز شد

محمدشهر(پانا) - مراسم امضای قراردادهای انتقال دانش فنی تولید بذور به بخش غیردولتی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار البرز و مسئولین کشوری و استانی در سایت اصلاح بذر البرز آغاز شد.

با کسب دو نشان طلا، مددجوی البرزی بالاتر از چشم‌بادامی‌ها بر سکوی قهرمانی آسیا ایستاد

کرج (پانا) - فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز و کاپیتان تیم منتخب اعزامی فدراسیون ورزش‌های رزمی به مسابقات آسیایی کاراته فول کنتاکت در کشور قرقیزستان بالاتر از حریفانی از کشورهای کره جنوبی، چین و عراق پس از کسب دو مدال طلا بر سکوی قهرمانی آسیا ایستاد.

مدیرکل دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش: هر آنچه را لازمه تحقق اهداف نماد باشد تامین می‌کنیم

نظرآباد (پانا) -  مدیرکل دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش با حضور در آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد ضمن بازدید از دفتر نماد، از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت استان البرز: مساجد مهم و پرجمعیت شهر پوشش امنیتی داده می‌شود

کرج (پانا) - رئیس پلیس امنیت و اطلاعات استان البرز با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای لیالی قدر اندیشیده شده است، و پیش بینی می‌شود که ترافیک و مشکل امنیتی خاصی وجود نداشته باشد، خاطرنشان کرد مساجد مهم و پرجمعیت شهر به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی، پوشش امنیتی می شوند.

شهرداری کرج "ستاره ارتباطی شهر"

کرج (پانا) - پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور استاندار تهران، قائم مقام وزیر کشور در امور اطلاع رسانی و روابط عمومی و جمعی از اساتید، مدیران و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی در دانشگاه تربیت مدرس برگزارشد. 

همه عناوین البرز