امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:46

نوروزگاه در البرز

کرج (پانا) - معاون گردشگری استان البرز گفت : با محوریت کاخ مروارید از دوم تا هشتم فروردین مراسم نوروزگاه برگزار می شود.

بازدید مدیرکل مدیریت بحران به همراه مدیران دستگاههای خدماتی و ایمنی از اجرای طرح های نوروزی استان البرز

کرج (پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استان به همراه مدیران دستگاههای خدماتی و ایمنی ظهر امروز از نحوه اجرای طرح های ایمنی و سلامت مسافرین وطرح ملی امداد و نجات نوروزی بخشهای مختلف استان بازدید کرد.

نخستین بازدید نوروزی استاندار از شیرخوارگاه امام علی

کرج (پانا) - استاندارالبرز اولین بازدید نوروزی خود را به حضور در یکی از شیرخوارگاه های سطح شهر اختصاص داد و ضمن سرکشی به اتاق ها و مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست، همدلی و مهربانی خود را در نخستین روز از سال جدید نثار این عزیزان کرد.

بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از مکان های تاریخی و ایستگاه های نوروزی البرز

کرج (پانا) - بازدید علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و نجفی استاندار البرز از مکان های تاریخی و ایستگاه های نوروزی البرز.

برای بازسازی کاخ مروارید اعتبار ویژه میگیریم

کرج (پانا) - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گفت: بدنبال بازسازی کاخ مروارید هستیم و علاوه بر اعتبارات سازمان،از سرفصل ملی نیز بدنبال دریافت اعتبارات ویژه هستیم.

طرح جامع گردشگری البرز زمینه ساز اشتغالزایی در شهرستانهای استان

کرج (پانا) - استاندارالبرز با اشاره به تهیه و تصویب طرح جامع گردشگری البرز گفت: امسال رویکرد و نگاه دولت این است که بخشی از اشتغالزایی البرز از حوزه گردشگری و صنایع دستی تامین شود که با تصویب طرح جامع گردشگری این زمینه برای فراهم شدن شغل در شهرستانهای البرز ایجاد خواهد شد.

البرز مقصد گردشگران می شود

کرج (پانا) - معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با ظرفیت های تاریخی و گردشگری که در استان البرز وجود دارد و با نگاه ویژه استاندار؛ در آینده نزدیک البرز مقصد گردشگران خواهد شد.

سند تحول زمانی تاثیرگذار خواهد شد که در مدرسه اجرا شود

کرج (پانا) - رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی معتقد است سند تحول زمانی تاثیرگذار خواهد شد که در مدرسه اجرا شود و خوشبختانه برای اجرایی کردن آن در حوزه سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و حوزه‌های مربوطه ظرفیت خوبی وجود دارد.

همه عناوین البرز