امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 - 22:38

بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از مکان های تاریخی و ایستگاه های نوروزی البرز

کرج (پانا) - بازدید علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و نجفی استاندار البرز از مکان های تاریخی و ایستگاه های نوروزی البرز.

برای بازسازی کاخ مروارید اعتبار ویژه میگیریم

کرج (پانا) - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گفت: بدنبال بازسازی کاخ مروارید هستیم و علاوه بر اعتبارات سازمان،از سرفصل ملی نیز بدنبال دریافت اعتبارات ویژه هستیم.

طرح جامع گردشگری البرز زمینه ساز اشتغالزایی در شهرستانهای استان

کرج (پانا) - استاندارالبرز با اشاره به تهیه و تصویب طرح جامع گردشگری البرز گفت: امسال رویکرد و نگاه دولت این است که بخشی از اشتغالزایی البرز از حوزه گردشگری و صنایع دستی تامین شود که با تصویب طرح جامع گردشگری این زمینه برای فراهم شدن شغل در شهرستانهای البرز ایجاد خواهد شد.

البرز مقصد گردشگران می شود

کرج (پانا) - معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با ظرفیت های تاریخی و گردشگری که در استان البرز وجود دارد و با نگاه ویژه استاندار؛ در آینده نزدیک البرز مقصد گردشگران خواهد شد.

سند تحول زمانی تاثیرگذار خواهد شد که در مدرسه اجرا شود

کرج (پانا) - رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی معتقد است سند تحول زمانی تاثیرگذار خواهد شد که در مدرسه اجرا شود و خوشبختانه برای اجرایی کردن آن در حوزه سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و حوزه‌های مربوطه ظرفیت خوبی وجود دارد.

پیش بینی ۶ مرکز آموزشی و ۲۲۶ تخت اسکان ویژه مسافران نوروزی با اولویت فرهنگیان در مدارس البرز

کرج (پانا) - استاندارالبرز گفت: در ایام نوروز، همه دستگاه ها خدماتی به مسافران نوروزی خدمات ارائه خواهند کرد و آموزش و پرورش در استان نیز با اولویت فرهنگیان، فرایند اسکان مسافران را با ۶ مرکز آموزشی و ۲۲۶ تخت پیش بینی کرده است.

6 خانه معلم با ظرفیت 206 نفر و 160 کلاس از نوع ویژه آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی استان البرز

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: تکریم هرچه بیشتر فرهنگیان و خانواده هایشان، رویکرد اصلی اسکان نوروز97 در استان البرز است و بر این اساس 6 خانه معلم با ظرفیت 206 نفر و 160 کلاس از نوع ویژه آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است.

همه عناوین البرز