امروز: چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15:21 تبلیغات

تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «همین الان یهویی»: مخاطب امروز گول نمی‌خورد

تهران (پانا) - تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «همین الان یهویی» با بیان هوشیاری مخاطبان امروز برنامه‌های تلویزیونی بر ضرورت تولید برنامه‌هایی باکیفیت و قابل رقابت با محصولات سایر رسانه‌ها تاکید کرد.

افزایش مخاطبان سینما در یازده ماهه سال 97

تهران (پانا) - بررسی آمار فروش فیلم‌ها در یازده ماهه اول سال 97 نشان می دهد که میزان فروش فیلم ها و تعداد مخاطبان سینما نسبت به مدت مشابه در سال 96 افزایش داشته است.

نگاهی به سریال های ایام نوروزی

تهران (پانا) - تلویزیون در نوروز ۹۸ با سریال‌های متفاوتی مهمان خانه‌های مردم می‌شود که تاکنون پخش سریال «ن ،خ » ،«ساده دلان» و «مر قانون» ، از شبکه های یک تا سه مشخص شده است.

شروع بازی بازیگران جدید در «لحظه گرگ و میش»

تهران (پانا) - همزمان با پخش بیش از نیمی از قسمت‌های مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» کاری از همایون اسعدیان، تیزر تازه این سریال با مرور غم‌ها و شادی‌های زندگی منتشر شد.

جشنواره فیلم 100 حرکتی ارزشمند است

تهران (پانا) - در آستانه برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 رئیس و نایب رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در گفت و گویی؛ جشنواره فیلم 100 را مکانی برای عرضه ایده‌های تازه و خلاقانه توصیف کرده و این جشنواره را حرکتی ارزشمند خواندند.

کارگاه از «ایده تا فیلمنامه» در سینما آزادی برگزار می‌شود

تهران (پانا) - همزمان با برگزاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100؛ کارگاه «از ایده تا فیلمنامه» توسط هادی مقدم دوست از کارگردانان و فیلمنامه نویسان جوان کشور در پردیس سینمایی آزادی- تهران برگزار می‌شود.

همه عناوین فرهنگی