امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:47

از درخشش فیلم‌های ایران در شانگهای و وین تا دعوت سینماگران کشور به آکادمی اسکار

تهران (پانا) – دعوت آکادمی اسکار از برخی سینماگران ایرانی برای عضویت در این آکادمی، بزرگداشت کیارستمی در جشنواره مونیخ و درخشش فیلم‌های ایرانی در جشنواره‌های فیلم شانگهای و وین از مهم‌ترین اخبار سینما در تیرماه 96 بود.  

اجرای محسن یگانه تا ۱۷ فروردین کنسل شد

تهران (پانا) - محسن یگانه خواننده پاپ دیروز از بیمارستان مرخص شد و روند درمان خود را در تهران ادامه خواهد داد. او شامگاه پنج شنبه پیش از اجرای کنسرت خود در رامسر بدحال و راهی بیمارستان شد.

جامعه من درد زیاد دارد و انتخاب من بی تفاوتی به درد مردم نیست

تهران (پانا) - احسان علیخانی در پاسخ به انتقاد سیروان خسروی درباره برنامه تحویل سال نوشت: شادی میتواند خلق معجزهای ساده و ماندگار در زندگی آدمهای رنج کشیده باشد، جامعه من درد زیاد دارد و انتخاب من بی تفاوتی به درد مردم نیست، تا جان دارم میگویم و نشان می‌دهم.

مصطفی زمانی: اصلا نمی‌خواهم این همه پیامبر را بازی ‌کنم

تهران (پانا) - –بازیگر سریال یوسف پیامبر درباره نقش آفرینی خود در سریال حضرت موسی تصریح کرد: قرار نیست نقش حضرت موسی را بازی کنم؛ اصلا نمی خواهم این همه پیامبر را بازی نمی‌کنم. زمانی که مرحوم سلحشور زنده بود، به من پیشنهاد کار را داد؛ اما من بازیگر دیگری را برای این نقش معرفی کردم.

افت فروش سینماها در اثر حمله تروریستی داعش

تهران (پانا) – تغییر بعضی مدیران سینمایی، کسب افتخار سینماگران در فستیوال‌های خارجی و حضور یک بازیگر ایرانی در مشعلداری بازیهای المپیک از مهم‌ترین اخبار سینما در خرداد 96 بود. فروش سینماها تحت تاثیر حمله به مجلس شورای اسلامی دچار افت شد و دو مراسم تقدیر از دو سینماگر بزرگ ایرانی در اسکاتلند و سوئیس برگزار شد.

همه عناوین فرهنگی