امروز: چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 21:44 تبلیغات

در سی‌ودومین دوره جشنواره فیلم فجر چه گذشت

تهران (پانا) - در سی‌ودومین دوره جشنواره فیلم فجر «رستاخیز» ساختة احمدرضا درویش با بردن 8 سیمرغ رکورددار شد؛ فیلمی که بعد از گذشت 6 سال تا امروز رنگ اکران به خود ندید. مراسم افتتاحیه و اختتامیه این دوره نیز با حواشی بسیاری همراه بود.

حضور سیاسی و اجتماعی حضرت زهرا (س)

تهران (پانا) - حضرت زهرا (س) همزمان با وظایف دینی ، خانوادگی و ... ، به هنگام ضرورت حضوری اثربخش در عرصه های سیاسی و اجتماعی جامعه داشتند و بدین وسیله به تناسب جایگاه خویش در این امور مشارکت داشتند، نقش آفرینی های تاثیرگذار حضرت زهرا (س) برای مردان و زنان مؤمن نمونه هایی برای سرمشق گیری است، به ویژه برای زنان در عرصه های اجتماعی و سیاسی جامعه.

چرا انسانی معصوم با چنان مقام قدسی برای بازپس‌گیری فدک اقدام کرد؟ + فیلم

تهران (پانا) _ شهید آیت‌الله مطهری در مصاحبه‌ای تلویزیونی، به پرسشی درباره حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، مبنی بر اینکه "چرا انسانی معصوم با چنان مقام قدسی برای بازپس‌گیری فدک اقدام کرد؟" ، پاسخ داد .

«پدران» از پسران می‌گوید

تهران (پانا) - نشست معرفی فیلم سینمایی «پدران» به کارگردانی سالم صلواتی در چهارمین روز برگزاری برنامه سینمایی «تا جشنواره 38» با اجرای میثم محمدی، برگزار شد.

بازسازی سکانسی از «کاغذ بی خط» ناصر تقوایی در «سینما شهر قصه»

تهران (پانا) - نشست معرفی فیلم سینمایی «سینما شهرقصه» با حضور کیوان علیمحمدی یکی از کارگردانان، سیاوش مفیدی بازیگر و سیاوش پورخلیلی تدوینگر در آخرین روز برگزاری برنامه سینمایی «تا جشنواره 38» با اجرای میثم محمدی برگزار شد.

سیاه و سفید کردن فضا، کدورت در سینمای ایران ایجاد می کند

تهران (پانا) - تورج منصوری سینماگر(کارگردان، تهیه کننده، تدوینگر و فیلمبردار ) با سابقه سینمای ایران در مورد خبرهای منتشر شده در برخی رسانه ها مبتنی بر برگزاری بزرگداشتی برای او در سی و هشتمین دوره از جشنواره ملی فیلم فجر با انتشار یادداشتی واکنش نشان داد.

ضربه فنی و دوچ در جشنواره فیلم های ورزشی

تهران (پانا) - «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی و «دوچ» به کارگردانی امیر مشهدی عباس دو اثر سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان آثار راه‌یافته به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی معرفی شدند.

همه عناوین فرهنگی