امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:39 تبلیغات

مسئول موزه‌های استان اردبیل: بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی تنها اثر ثبت جهانی شده استان اردبیل است

اردبیل (پانا) - مسئول موزه‌های استان اردبیل گفت: بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی تنها اثر ثبت جهانی استان اردبیل بوده که این مکان تاریخی با فاصله محسوس در صدر بازدید موزه‌های این استان قرار دارد.

تفاهم‌نامه همکاری ورزشی استان اردبیل با کشور آذربایجان منعقد می‌شود

اردبیل (پانا) - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: استفاده از ظرفیت ورزش کشورهای همسایه به شکل بهینه از جمله اولویت‌هاست که در این راستا تفاهم‌نامه همکاری ورزشی استان اردبیل با کشور آذربایجان بعد از ماه مبارک رمضان منعقد می‌شود.

طرح طلایه‌داران امربه معروف و نهی از منکر در اردبیل اجرا می‌شود

اردبیل (پانا) - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده طرح طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر با همکاری و مشارکت بسیج از هفته آینده در مکان‌های پرتردد در سطح شهر اردبیل اجرا می‌شود.

توزیع 14 هزار سبد کالا در ماه رمضان

اردبیل (پانا) - مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در ماه مبارک رمضان و به همت خیرین و نیکوکاران بیش از 14 هزار و 500 سبد کالا بین خانوارها نیازمند توزیع می‌شود.

احداث 3000 واحد مسکن امید در محلات اردبیل

اردبیل (پانا) - مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل از ساخت 300 واحد مسکن امید در محلات شهر اردبیل در قالب احیای بافت فرسوده و ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی خبر داد.

۹۰۰۰ تن ماهی در استان اردبیل تولید شد

اردبیل (پانا) - مدیرکل شیلات استان اردبیل گفت: در سال گذشته ۹ هزار تن انواع ماهیان سرآبی و گرم‌آبی در استان اردبیل تولید شد و امسال نیز تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم میزان تولید انواع ماهیان را در سطح استان افزایش دهیم.

چهارهزار و 237 هکتار از اراضی ملی در اردبیل پس گرفته شد

اردبیل (پانا) - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: در سال گذشته چهار هزار و 237 هکتار از اراضی ملی مورد تعرض قرار گرفته در این استان به ارزش یک هزار و 410 میلیارد ریال به بیت المال برگردانده شد.

همه عناوین اردبیل