امروز: سه شنبه 8 فروردین 1402 - 19:19 تبلیغات

افراد دارای فشار خون خفیف و متوسط همراه با اضافه وزن می‌توانند روزه بگیرند

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت براساس نظر اجماعی پزشکان متخصص و موسـسه موضوع شناسـی فقهی، بیماران دچار فشار خون بالا در صورتی می توانند روزه بگیرند که فشار خون آنها تحت کنترل باشد.

تدابیر طب ایرانی برای ماه رمضان

تهران (پانا) - مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بیان توصیه‌هایی مبتنی بر آموزه‌های طب ایرانی برای روزه‌داران پرداخت.

پلمپ 1744 مرکز متخلف در اجرای طرح سلامت نوروزی

تهران (پانا) - معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به آغاز طرح سلامت نوروزی از 24 اسفند ماه، گفت 136 هزار و 700 مورد بازرسی در بازه زمانی 24 اسفندماه تا 5 فرودین ماه 1402 توسط کارشناسان بهداشت محیط در سراسر کشور انجام شده است.

20تن از مصدومان زلزله خوی و سلماس بستری شدند

تهران (پانا) - سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰ نفر از مصدومان زمین لرزه ۵.۶ ریشتری خوی و سلماس بستری و باقی مصدومان درمان و ترخیص شده‌اند، از توزیع پتو و چادر در بین زلزله‌زدگان خبر داد.

۴۷ هزار خانواده سبد معیشتی دریافت کردند

تهران (پانا)- رئیس سازمان داوطلبان گفت در قالب طرح هلال رحمت که به مناسبت عید نوروز و فرارسیدن ماه رمضان در حال برگزاری است؛ از ۱۵ اسفندماه تا پایان روز پنج‌شنبه ۳ فروردین، بیش از ۴۷ هزار خانواده دریافت کرده اند.

افزایش ۵۸ درصدی ماموریت‌های اورژانس از ابتدای سال

تهران (پانا)- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت برای تحقق هر چه بیشتر و بهتر شعار سال، قرارگاه مرکزی تولید سلامت محور ایجاد شده است و همه دانشگاه‌های علوم پزشکی موظفند چنین قرارگاهی را در منطقه خود ایجاد کنند.