امروز: شنبه 2 تیر 1397 - 08:46 تبلیغات

رئیس سازمان دانش‌آموزی سمنان: نگاه های نامهربان و ناصواب نسبت به سازمان دانش آموزی استان باید اصلاح شود

سمنان (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان در جلسه شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی استان سمنان گفت: نگاه های نامهربان و ناصوابی نسبت به سازمان دانش آموزی وجود دارد که باید اصلاح شود. برخی این سازمان را در حد یک تشکل مثل بسیج یا انجمن اسلامی و یا هلال احمر پایین می آورند. تشکل هایی که با گرایشات فکری و سیاسی خاصی کار کرده و تربیت را در راستای گرایشات خود تعریف می کنند و بخش خاصی از تفکرات موجود در جامعه دانش آموزی را پوشش می دهند.

فرهنگ‌سازی مصرف نان، یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است

سمنان (پانا) - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان، فرهنگ‌سازی مصرف نان را یک ضرورت اجتناب‌ناپذیرخواند و گفت: باید برنامه‌ای جامع در راستای فرهنگ استفاده از نان و همچنین ارتقاء تولید آن تدوین شود.

86 متکدی از سطح شهر سمنان جمع‌آوری شدند

سمنان (پانا) - فرماندار سمنان بابیان اینکه در راستای رعایت حقوق شهروندی سامان‌دهی متکدیان در دستور کار قرار دارد، گفت: ۸۶ متکدی از سطح شهر سمنان جمع‌آوری شدند.

کاهش 36 درصدی آب‌دهی چشمه روزیه در یکسال

سمنان (پانا) - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان با بیان اینکه برای تامین آب شهر سمنان 300 لیتر در ثانیه کمبود داریم،  گفت: میزان آب‌دهی چشمه روزیه طی یکسال گذشته 36 درصد کاهش یافته است.