امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 - 22:35

۱۲ اشتباه مرگبار در نگهداری از ماهی‌ قرمز عید

سمنان (پانا) - از یاد نبرید هر چقدر مدفوع ماهی بیشتر در آب بماند، تولید مواد شیمیایی در آب بیشتر می‌شود و این مواد شیمیایی قادرند باعث مریضی و حتی مرگ ماهی قرمز شوند. اگر دوست دارید ماهی قرمز شما عمر طولانی داشته باشد، باید به فکر یک مکان بزرگ‌تر برای پرورش آن‌ها باشد.

رئیس اتاق اصناف استان سمنان: 28 نفر در قالب 14 تیم در سطح استان سمنان نظارت و پایش بازار را بر عهده دارند

سمنان (پانا) - رئیس اتاق اصناف استان سمنان حجم ذخیره میوه برای شب عید در این استان را بیش از 1250 تن سیب و پرتغال برشمرد که از روز 25 اسفند به میزان زیاد و با قیمت مناسب و مصوب تعاونی توزیع خواهد شد.

اولین جلسه ستاد استانی نهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی در سمنان برگزار شد

اولین جلسه ستاد استانی نهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی به منظور برنامه ریزی، هدایت، اجرا و نظارت بر امر برگزاری انتخابات مجلس دانش آموزی در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان برگزار شد.

طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ایام نوروز ۹۷ در سطح استان عملیاتی می شود

سمنان (پانا) - وحید قدس رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان سمنان گفت: طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ایام نوروز ۹۷ ، از تاریخ ۲۵ اسفند سال جاری در سطح استان عملیاتی می شود.

صنعت با بهره‌گیری از دانش می تواند بهره وری را افزایش و دانشگاه را به لحاظ درآمد کمک کند

سمنان (پانا) - سید شهاب الدین چاوشی در دوازدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: صنعت می‌تواند با بهره‌گیری از دانش بهره‌وری را افزایش دهد و در عین‌حال دانشگاه را به لحاظ درآمد کمک کند.

مراسم کلنگ زنی یادمان شهدای فرهنگی و دانش آموزی استان سمنان برگزار شد

مراسم کلنگ زنی یادمان شهدای فرهنگی و دانش آموزی استان سمنان در ساختمان شهید شوکت پور (ساختمان جدید اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان) با حضور مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش انجام شد.

آئین تجلیل از شهدای فرهنگی و دانش آموز در استان سمنان برگزار شد

آئین تجلیل از شهدای فرهنگی و دانش آموز به همراه تجلیل از کارکنان و دانش آموزان برگزیده شاهد و ایثارگر در استان سمنان با حضور مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش و سایر مسئولین استانی و خانواده شهدا برگزار شد.

همه عناوین سمنان