امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 - 00:53 تبلیغات

بیانیه دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی استان سمنان

سمنان (پانا) – دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی استان سمنان، با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند دانش آموزان انجمنی استان سمنان هم همراه با همکلاسی های خود، فریاد عدالت خواهی و حمایت ملت مظلوم فلسطین را سر خواهند داد.

جمعیت هلال احمر در کشور ما مروج حرکت های انسانی- اسلامی و خداپسندانه است

سمنان (پانا) - عضو شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان گرمسار، الفت، مهربانی و صلح دوستی را از شاخصه های بارز انسانی خواند و گفت جمعیت هلال احمر در کشور ما مروج حرکت های انسانی و خداپسندانه است که اصول هفتگانه آن بشردوستی، بی غرضی، بی طرفی، جهان شمولی، یگانگی، خدمت داوطلبانه و استقلال است.

توزیع رایگان 11 هزار جلد کتاب هدایت تحصیلی بین دانش آموزان متوسطه اول سمنان

سمنان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی استان سمنان از توزیع 11 هزارجلد کتاب طراحی مسیر زندگی (ویژه هدایت تحصیلی) در بین دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم خبر داد و گفت هدایت تحصیلی درست بدون تردید، نقش بسزایی در آینده تحصیلی و شغلی افراد دارد و انتخاب درست باعث موفقیت تحصیلی، رضایت شغلی، پیشرفت در کار، کسب در آمد، لذت و رضایت از زندگی و موفقیت های اجتماعی می شود.

مدارس استان سمنان برای 4 هفته از روز شنبه باز خواهند بود

سمنان (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان اعلام کرد بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و تأکید وزیر آموزش و پرورش، کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه به غیر از مراکز آموزشی استثنایی، پیش دبستانی و خوابگاه های شبانه روزی و مناطق قرنطیه شده احتمالی از ۲۷ اردیبهشت ماه برای 4 هفته بازگشایی می شوند.