امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 - 22:43

28 اسفند سالگرد شمسی عید سعید غدیر خم

تهران (پانا) - در محاسبات انجام شده و تبدیل تاریخ سال دهم هجرت واقعه غدیر خم و اعلام ولایت و جانشینی مولا امیر المومنین علیه السلام در روز 28 اسفند به دستور خدای متعال توسط پیامبر اکرم صل الله علیه و آله و سلم انجام شد.

بیست و نهم اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران

‎تصویب قانون ملی شدن صنعت نفت ایران در روز بیست و نهم اسفند1329 ، نقطه عطفی در تاریخ سیاسی، اقتصادی و مبارزات مردم ایران برای نجات سرمایه های ملی این مرز و بوم از دست بیگانگان به شمار می رود.

بهار ثانیه ثانیه می آید

فیروزکوه(پانا)-با رسیدن بهار طبیعت ردای سبز بر تن میکند و چکاوک ها، نغمه ها و سرود های فرح بخش سر میدهند و انسان ها را به مهرورزی و گره گشایی فرا میخوانند.

ضرورت توجه به داشتن جسم سالم دربرنامه های آموزش و پرورش

شهرری (پانا)- مدیر آموزش پرورش ناحیه یک شهرری در جلسه شورای تربیت بدنی منطقه گفت: تمام تلاشهای مجموعه مدیریت منطقه باید حول محور ایجاد بستر و شرایط لازم برای ارتقای سطح فعالیت های ورزشی بین معلمین و دانش آموزان باشد.

لازمه تلاش بیشتردر جهت رفع مشکلات بیکاری

شهرری(پانا)- رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران در جلسه شورای اداری گفت : ما در حالی بر روی معادن زندگی می کنیم که از مشکلات بیکاری رنج می بریم که لازمه آن تلاش در جهت رفع مشکلات و برنامه ریزی درست است.

همه عناوین شهرستانهای تهران