امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:39 تبلیغات

اولیا هر گونه دریافت وجه برای برگزاری امتحانات را گزارش دهند

تهران (پانا) - سرپرست اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه اگر حتی یک مورد تخلف از مقررات و قوانین وجود داشته باشد، در صورت انعکاس از سوی والدین، قابل پیگیری است، تصریح کرد: این مساله نیز حائز اهمیت است که اداره کل ارزیابی تحت تاثیر فضای مجازی که گاه هدایت شده عمل کرده ومسائلی را به ناروا به سیستم آموزشی و مدارس نسبت می دهد، قرار نمی گیرد.

نمایشگاه قرآن کریم

تهران (پانا) - آیین گشایش ­بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم ساعت ۱۸ امروز در مصلای تهران برگزار می‌شود. ‏

اولین نشست مشترک منتخبین شورا ها و مجلس دانش آموزی شهر تهران

تهران (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی شهر تهران گفت: : جایگاه اول شما عزیزان (( دانش آموزی )) می باشد ؛ و زمانی که شما احساس کنید دانش آموز نیستید غرور شما را خواهد گرفت که این مسئله باعث وارد شدن آسیب های بسیار بزرگی در جامعه به شما می شود.

اولین جلسه سال 97 مدیران سازمان دانش آموزی شهر تهران

تهران (پانا) - معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش شهر تهران خطاب به مدیران سازمان دانش آموزی شهر تهران گفت : سال 97 سالی طلایی باید برای سازمان دانش آموزی شهر تهران باشد ، همچنین در این سال ما باید به دنبال درک دانش آموزان از به وجود آمدن سازمان دانش آموزی باشیم .

معروف‌ترین شرور تهران دستگیر شد

تهران (پانا) - رییس پلیس تهران بزرگ از دستگیری اراذل و اوباش سطح یک تهران به نام وحید م که هفته گذشته پس از ارتکاب به قتل متواری شده بود، در روستایی در نقطه مرزی ایران و ترکیه خبر داد.

آمریکا بازنده خروج از برجام

تهران (پانا) - استاندار تهران گفت: ترامپ با اعلام خروج آمریکا از برجام نشان داد که آنان به هیچ قائده و قانونی پایبند نیستند.

پیش فروش سکه

تهران ( پانا) - با توجه به قیمت یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومانی سکه پیش فروشی با سررسید یک ماهه مردم برای خرید ۷۹۹ هزار سکه یک ماهه هزار و ۲۷۰ میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان پرداخت کردند که البته با توجه به قیمت ۲ میلیون تومانی سکه در حال حاضرارزش این میزان سکه هزار و ۵۹۸ میلیارد تومان خواهد بود.

گزارشی از ششمین روز نمایشگاه کتاب تهران

تهران (پانا) - در حالی که روز گذشته رئیس کارگروه رسیدگی به تخلفات ناشران به تشریح اقدامات صورت گرفته در این زمینه در نمایشگاه کتاب پرداخت، ابهامات پیرامون تخلفات و مواجهه با آن در نمایشگاه کتاب پابرجاست.

مبارزه با موش ها در غرب پایتخت

تهران (پانا) - طرح ضربتی مبارزه شیمیایی، فیزیکی و مکانیکی با جانوران مضر شهری در سطح منطقه ۵ به منظور جلوگیری از شیوع بیماری اجرا شد .

تجدید میثاق وزیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان با آرمان های حضرت امام خمینی «ره»

تهران (پانا) -در آستانه فرار رسیدن روز معلم، وزیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان در حرم مطهر امام راحل حضور یافته و با اهدای تاج گل با آرمان های بنیان گذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

همه عناوین تهران