امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:34 تبلیغات

رتبه اول مشارکت مردم در انتخابات 96

یزد (پانا) - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در مراسم افتتاح نمایشگاه عکس خبری شکوه مشارکت به مناسبت سالگرد انتخابات ۲۹ اردیبهشت گفت: ۹۳.۴ درصد از مردم استان یزد در انتخابات سال گذشته حضور داشتند.

سن ازدواج در استان یزد در حال افزایش است

یزد (پانا) - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به اشتغال برای جوانان در استان یزد گفت:در اشتغال و ازدواج هنوز دچار مشکل هستیم به طوری که سن ازدواج افزایش یافته و بیکاری افراد تحصیل کرده نیز سیر صعودی را نشان می دهد.

روزه تنها خوردن ونیاشامیدن نیست

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به اهمیت توجه به ماه مبارک رمضان، تاکید کرد: روزه گرفتن تنها به بستن دهان بر آب و غذا محدود نمی‌شود بلکه باید تمام اعضای بدن را در برابر گناهان برحذر داشت.

جشنواره مشاعره عطر بهار نارنج در مروست برگزار شد

مروست/یزد (پانا) - نخستین جشنواره مشاعره با عنوان « عطر بهار نارنج به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست ، انجمن شعر و ادب و همکاری اداره آموزش و پرورش این منطقه در محل خانه چهار فصل مروست برگزار شد.

خشک‌سالی موضوع اول مدیریت بحران استان یزد است

یزد (پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد در جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران شهرستان اردکان بیان داشت: مدیریت مصرف آب مهم‌ترین موضوع در استان است که برای جلوگیری از جیره‌بندی باید صرفه‌جویی شود.

پایگاه‏‏ های سلامت اجتماعی شرکای واقعی بهزیستی و سازمان‏‏های دولتی می باشند

یزد (پانا) - معاون پیشگیری از آسیب‏‏های اجتماعی بهزیستی کشور در نخستین جشنواره پایگاه ‏‏های سلامت اجتماعی بهزیستی استان یزد بیان داشت: هر چه پایگاه‏‏های سلامت اجتماعی بیشتر توسعه یابند، کشوری سالم‏‏تر و توسعه یافته تر خواهیم داشت.

342 کیلو تریاک و حشیش در یزد کشف شد

یزد (پانا) - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف 342 کیلو انواع موادمخدر شامل؛ 209 کیلو تریاک و 133 کیلو حشیش و دستگیری 3 نفر از سوداگران مرگ خبرداد.

دیوار بی‌اعتمادی مردم به شهرداری باید فرو بریزد

یزد (پانا) - شهردار یزد اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که از گذشته‌های دور در شهر یزد وجود داشته، این است که بسیاری از مردم به شهرداری‌ها اعتماد ندارند و لازم است این دیوار بی‌اعتمادی کوتاه‌تر شود و فرو ریزد.

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد: 200 هزار نفر در سال 97 آموزش مدیریت بحران می بینند

یزد (پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در نشست رابطین آموزشی دستگاه های استانبیان داشت: یزد اولین استانی است که سند آموزش مدیریت بحران را تدوین نموده و تا کنون در سطح کشور در این زمینه پیشتاز است و بر طبق سند سالانه برای 200 هزار نفر در سطح استان برنامه آموزشی برگزار می شود.

بوسه سپاس برجبین مردی که اندیشه خدمت به فرهنگ دارد

یزد (پانا) - مشاور مدیرکل آموزش و پرورش یزد در آئین صمیمی تجلیل اعضای سازمان سازمان دانش آموزی استان یزد و دانش آموزان پیشتاز از "رضا شیشه بری" خیر بنام یزدی نوشت: بوسه سپاس برجبین مردی که اندیشه خدمت به فرهنگ دارد.

همه عناوین یزد