کنعانی: برای سلامتی رئیس‌جمهور و وزیر خارجه دعا می‌کنیم

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت خارجه ایران نوشت کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران در دستگاه دیپلماسی برای سلامتی رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه و سایر همراهان، دست به دعا به درگاه خداوند ایستاده‌اند.

کد مطلب: ۱۴۷۵۸۹۸
لینک کوتاه کپی شد
کنعانی: برای سلامتی رئیس‌جمهور و وزیر خارجه دعا می‌کنیم

«ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در پی بروز حادثه برای بالگرد حامل «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهوری اسلامی ایران، «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه و همراهان، نوشت کارگزاران دستگاه دیپلماسی برای سلامتی آن‌ها دست به دعا برداشته‌اند.

کنعانی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دستگاه دیپلماسی همانند آحاد مردم شریف و مؤمن ایران در شب میلاد امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام، برای سلامتی و بازگشت رئیس جمهور خدوم و مردمی و وزیر امور خارجه خلوق و پرتلاش، نماینده والامقام ولی فقیه و استاندار گرانقدر استان آذربایجان شرقی و سایر همراهان عزیز آنان به آغوش ملت، دست به دعا به درگاه خداوند مهربان ایستاده‌اند.

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز بامداد دوشنبه اعلام کرد «بعدازظهر روز یکشنبه گذشته متأسفانه بالگرد حامل رئیس جمهور و وزیر امور خارجه و برخی همراهان دیگر در منطقه ورزقان در استان آذربایجان شرقی دچار سانحه گردید».

در این بیانیه آمده که «به‌رغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد».

وزارت امور خارجه ایران همچنین اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران از ابراز احساسات و عواطف انسانی و همبستگی تعداد زیادی از دولت‌ها و ملت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی با دولت و مردم ایران و پیشنهادهای کمک و یاری به این عملیات جستجو و نجات صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کند.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار