۲۸ اسفند، شروع پذیرش مسافران نوروزی در ستاد‌های اسکان فرهنگیان استان بوشهر

بوشهر (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت پذیرش مسافران نوروزی در ۳۰۰ مدرسه این استان از یکشنبه ۲۸ اسفند با اولویت مهمانان فرهنگی شروع می‌شود.

کد مطلب: ۱۳۵۷۲۲۲
لینک کوتاه کپی شد
۲۸ اسفند، شروع پذیرش مسافران نوروزی در ستاد‌های اسکان فرهنگیان استان بوشهر

علی موحدی در آیین افتتاح ستاد استانی مسافران نوروزی در کانون فرهنگی تربیتی کوثر اظهار کرد: برای میزبانی از هموطنان در ایام تعطیلات نوروز ، ۳۰۰ مدرسه با ۲ هزار و ۲۲۵ کلاس درس آماده شده است.

موحدی افزود: ۸۰ مدرسه با ۵۰۰ کلاس نیز به صورت ذخیره برنامه‌ریزی شده تا در شرایط نیاز، به مسافران خدمات ارائه شود.

موحدی خاطرنشان کرد: اولویت ارائه خدمات در ستادهای اسکان، با همکاران فرهنگی است، اما در صورت وجود ظرفیت خالی در مدارس، سایر کارمندان و اقشار مختلف نیز پذیرش می‌شوند.

وی اضافه کرد: پذیرش از طریق مراجعه حضوری در ستادهای اسکان در همه شهرستان‌ها و مناطق استان و یا اینترنتی به نشانی eskan.medu.ie امکان پذیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر عنوان کرد: ۷۱۵ نفر از فرهنگیان استان به صورت جهادی و شبانه‌روزی در ایام نوروز ۱۴۰۲، در ستادهای اسکان در همه شهرستان‌ها و مناطق مشغول فعالیت هستند.

موحدی یادآور شد: در نوروز گذشته ۱۵۱ هزار و ۲۰۰ نفر با ۳۱ هزار و ۵۱۲ خانوار در ستادهای اسکان پذیرش شده بودند که پیش بینی می‌شود این رقم در نوروز سال جدید به بیش از ۲۵۰ هزار نفر برسد.
وی در پایان گفت: شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دشتستان به ترتیب بیشترین آمار پذیرش مسافر در نوروز ۱۴۰۱ را داشته‌اند.

گفتنی است ستاد استانی اسکان فرهنگیان در سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ با حضور محمدهادی رستمیان به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر، علی موحدی و اسماعیل سجادی‌منش به ترتیب مدیران کل آموزش و پرورش و میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی بوشهر در کانون فرهنگی هنری کوثر افتتاح شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار