حمله به خودروهای امدادی آتش‌نشانی هنگام انجام عملیات

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی از ‌وقوع دو حمله با مواد محترقه به خودروهای آتش‌نشانی خبر داد و گفت متاسفانه در حین عملیات به دو دستگاه خودروی امدادی آتش‌نشانی هم حمله شد که خسارت جدی به خودروها وارد شده است.

کد مطلب: ۱۴۶۳۴۷۴
لینک کوتاه کپی شد
حمله به خودروهای امدادی آتش‌نشانی هنگام انجام عملیات

قدرت‌الله محمدی با بیان اینکه از ساعت ۱۷ عصر امروز تا ساعت ۲۱ مجموعا ۳۱۱۴ تماس با موضوع حوادث چهارشنبه‌سوری با سامانه ۱۲۵ برقرار شده است، گفت: این تماس‌ها منجر به اجرای ۱۳۳ عملیات در این مدت شده است.

وی با بیان اینکه آماده‌باش آتش‌نشانان در سراسر تهران همچنان ادامه دارد، گفت: بیشترین ماموریت ما تاکنون مربوط به حریق در فضای سبز و منازل مسکونی بوده است. همچنین در این مدت پنج مورد انفجار نیز داشتیم که ناشی از ساخت مواد محترقه در داخل منازل بود. این انفجارها منجر به مصدومیت شدید پنج نفر شده است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین از آسیب رساندن به دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی در تهران خبر داد و گفت: متاسفانه در حین عملیات به دو دستگاه خودروی امدادی آتش نشانی هم حمله شد که خسارت جدی به خودروها وارد شده است. ما حتما این موضوع را از مبادی قانونی و قضایی پیگیری خواهیم کرد.

محمدی با بیان اینکه در حال حاضر میزان تماس‌ها با سامانه ۱۲۵ به اندازه پارسال است، گفت: اما احتمال افزایش ماموریت‌ها وجود دارد. از این رو از شهروندان می خواهیم که دست به کارهای خطرناک نزنند. برخی از روی بالکن و پشت بام اقدام به پرتاب موادمحترقه کرده بودند که این کار بسیار خطرناک است. مردم به آرامش نیاز دارند، سالمندان و بیماران و ... در شرایط خوبی قرار ندارند و خواهش می کنیم که طوری رفتار شود که مردم به سمت آرامش بروند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار