پیام تبریک ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور به‌مناسبت عید نوروز‌؛

مشارکت و نقش خیرین در نهضت بزرگ مدرسه‌سازی ایران در سال ۱۴۰۲ ‌بی‌نظیر بوده است

تهران (پانا) - رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور نوشت امیدوارم در سال پیش‌رو جهش مشارکت همه‌جانبه‌ خیرین عزیز مدرسه‌ساز در امر مدرسه‌سازی را شاهد باشیم تا بدین جهت دل‌های بسیاری از فرزندان این سرزمین را شاد و گل لبخند بر چهره‌های این عزیزان بنشانیم.

کد مطلب: ۱۴۶۴۵۵۴
لینک کوتاه کپی شد
مشارکت و نقش خیرین در نهضت بزرگ مدرسه‌سازی ایران در سال ۱۴۰۲ ‌بی‌نظیر بوده است

‌متن پیام ناصر قفلی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

زکوی یار میآید نسیم باد نوروزی/ از این باد آر مدد خواهی چراغ دل برافروزی

به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی/به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی

یا مقلّب الْقلوب و الْأبْصار یا مدبّر اللّیْل و النّهار یا محوّل الْحوْل و الْأحْوال حوّلْ حالنا إلی أحْسن الْحال

فرارسیدن نوروز باستانی و بهار پرطراوت را که نشانه قـدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت همگام با حلول ماه ضـیافت الهی رمضان، نویـد مسـرت بخش بر سالی پر از امید، برکت و تلاش همگانی در راه تـداوم رشـد، بالندگی فرهنگی و اجتماعی کشور عزیزمان است.

در سال 1402 مشارکت بی‌نظیر و نقش خیرین در نهضت بزرگ مدرسه سازی ایران بی بدیل بوده و در جهت ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی اقدامات شایانی صورت پذیرفت.

امیدوارم در سال پیش رو جهش مشارکت همه جانبه‌ خیرین عزیز مدرسه ساز در امر مدرسه سازی را شاهد باشیم تا بدین جهت دل‌های بسیاری از فرزندان این سرزمین را شاد و گل لبخند بر چهره‌های این عزیزان بنشانیم.

اینجانب تلاش های خالصانه و عاشقانه ی همه دست اندرکارانی که زمینه مطلوب تعلیم و تربیت آینده سازان میهن اسلامی را فراهم می‌سازند را ارج نهاده و سال 1403 را به حضور تمامی مردم شریف ایران، خیرین مدرسه ساز داخل و خارج از کشور، جامعه فرهنگی، معلمان و دانش آموزان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان مسئلت می نمایم.»

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار