امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:49 تبلیغات

برگزاری کارگاه طرح توانمند سازی همزمان دانش آموزان ،اولیاء و کارکنان مدارس درفاروج

فاروج(پانا)- یک دوره کارگاه ضمن خدمت ویژه مدرسان مدارس هدف طرح توانمند سازی همزمان دانش آموزان ،اولیاء و کارکنان آموزشگاه های فاروج در دبیرستان شهید حسین پور این شهرستان برگزار شد.

همکاری مشترک سما شیروان با مدارس شهر، ادارات شهرداری و محیط زیست در روز هوای پاک

بجنورد (پانا) -برنامه های متنوعی ویژه روز هوای پاک با شعار" هوای پاک، مسئولان و مردم" در مدارس سما شیروان با همکاری مدارس شهر، ادارات شهرداری، محیط زیست، راهنمایی و رانندگی و اورژانس زیر نظر واحد بهداشت مجتمع برگزار شد.

حضور بیش از 300 مدیرو مربی مراکز پیش دبستانی استان در کارگاه« مهارتهای اجتماعی پایه و پیشگیری آسیب های اجتماعی»

بجنورد (پانا) -معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی از حضور بیش از 300 نفر از مدیران و مربیان مراکز پیش دبستانی در کارگاه تخصصی مهارتهای اجتماعی پایه و پیشگیری آسیب های اجتماعی خبر داد.

برگزاری محفل انس با قرآن کریم درروستای میان زو بجنورد

بجنورد(پانا)- محفل انس با قرآن کریم ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و به یاد شهدای گرانقدر روستا شهیدان سرافراز سیدعلی اصغرزاده و محمد زرین کفش و با حضور جمعی از نمازگزاران و علاقمندان به کتاب الهی، درروستای میان زو شهرستان بجنورد برگزار گردید.

غرفه بازآفرینی شهری پایدار خراسان شمالی غرفه برتر انتخاب شد

بجنورد (پانا) -رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت : غرفه ستاد باز آفرینی شهری پایدار خراسان شمالی در نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن ، شهرسازی ، بازآفرینی شهری و شهر هوشمند به عنوان غرفه برتر انتخاب شد.

کوه کیسمار میزبان کوهنوردان مشهد و شیروان

شیروان (پانا)- محبعلی نادری بوانلو از پیشکسوتان کوهنورد شهرستان شیروان در توصیف صعود به کوه کیسمار: طبیعت، تجلی اراده حق در آفرینش هستی است، که نسیمش از نفحات قدسی وام دارد و گل و ریحانش شمیمی از روضه رضوان و همچون مادری پیر و همیشه جوان که آغوش گرم استقبال بر روی فرزندش می گشاید تا غبار زندگی صنعتی را از آینه قلبش بزداید .

50درصد برنامه های دهه فجر اختصاص به بانوان دارد

بجنورد (پانا) - حجت الاسلام محمدعلی سالاری شنبه در هفتمین نشست ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با اشاره به نقش تاثیرگذار بانوان در دوران پیش و بعد از انقلاب، گفت :در دوران پیش از انقلاب هر جا کار گره می خورد این بانوان بودند که در جلوی صف راهپیمایی ها قرار داشتند.