امروز: سه شنبه 26 شهریور 1398 - 15:37 تبلیغات

معرفی فرهنگ ایثار و شهادت در هفته دفاع مقدس

بشرویه (پانا) ـ معاون فرماندار شهرستان بشرویه در کارگروه فرهنگی اجتماعی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین ویژگی نظام و انقلاب ماست که این مهم را باید در هفته دفاع مقدس در بین افراد ترویج دهیم.

معاون امور استانهای ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش: نجات دانش آموز از تله های تهاجم فرهنگی ، رسالت طرح امین

بیرجند (پانا) ـ معاون امور استانهای ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری طرح امین در 7 هزار و 300 مدرسه کشور گفت: تلاش شده است تا روحانیون در این طرح دانش آموزان را با جنگ در برابر دشمن در زمینه های مختلف فرهنگی آشنا کنند.

استاندار خراسان جنوبی : طرح‌های آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی تعیین تکلیف می‌شود

بیرجند (پانا) ـ استاندار خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام آستان قدس رضوی در استان و پروژه‌هایی که کلنگ‌زنی شده اما عملیات اجرایی آنها آغاز نشده در دست بررسی است و به زودی تکمیل و اجرای عملیات برخی پروژه‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی : خراسان جنوبی رتبه دوم نیروی کار به اعتاب مقدسه را دارد

بیرجند (پانا ) ـ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی از تعهد پخت روزانه ۳۰ هزار غذای گرم در هر وعده در اربعین حسینی توسط موکب های خراسان جنوبی خبر داد و گفت: خراسان جنوبی رتبه دوم نیروی کار به اعتاب مقدسه را دارد.

60 میلیون مترمکعب آب در افق 1403 از دریای عمان به خراسان جنوبی می‌رسد

بیرجند (پانا) - استاندار خراسان جنوبی در نشست ۴.۵ ساعته خود با نخبگان خراسان جنوبی گفت: انتقال آب به خراسان جنوبی مکمل سند سازگاری با کم‌آبی است و در افق ۱۴۰۳ به میزان ۶۰ میلیون مترمکعب آب به خراسان جنوبی از دریای عمان منتقل می‌شود.

همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام سجاد(ع) در شهرستان خوسف

بیش از ۵۰۰نفر از مردم خوسف صبح امروز به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) باحضور مدیرکل ورزش و جوانان مسیر ۳ کیلومتری آرامگاه ابن حسام خوسفی تا آستان مبارک امامزاده سید ابوالقاسم نصرآباد را پیاده پیمودند

«احلی من العسل»؛ تجمع نوجوانان عاشورایی

بیرجند (پانا) ـ حضرت قاسم (ع) با اینکه در دشت کربلا همچون نگینی در محاصره مخالفان و دشمنان دیانت قرار گرفت اما با اراده‌ای آهنین و لب‌های تشنه و بدن زخم خورده ایستاد و شهادت را با آغوش باز پذیرفت تا زیر بار ذلت و ستم نرود و کشته شدن با عزت را از حلاوت شیرین‌ترین طعام، یعنی عسل، برتر دانست.