امروز: سه شنبه 1 مهر 1399 - 15:51 تبلیغات

تشکیل هسته های آموزشی در دانشگاه فرهنگیان

بیرجند (پانا)- سرپرست امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی عنوان کرد با شیوع کرونا اقدامات موثری انجام شد که تشکیل هسته های آموزشی و بارگذاری محتوای مجازی، از جمله آنهاست.

نمایشگاه اقتدار40 استان خراسان جنوبی

نمایشگاه اقتدار40 استان خراسان جنوبی باحضور محمد صادق معتمدیان استاندارخراسان جنوبی و سرهنگ علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی برگزارشد.

مشق احسان

توزیع8500 بسته تحصیلی در بین دانش آموزان تحت حمایت بامشارکت کمیته امداد و ستاد اجرایی فرامین حضرت امام در استان خراسان جنوبی اجرا گردید

کسب اولین مدال طلای تیراندازی بانوان در طول تاریخ مسابقات آسیایی ،توسط ورزشکار بیرجندی

بیرجند(پانا)- نجمه خدمتی خطاب به ورزشکارانی که می خواهندراه او را ادامه دهند عنوان کرد هر کس در هر رشته ای که فعالیت می کند به معنای واقعی پشتکار داشته باشد و با توکل بر خدا می تواند به موفقیتی که می خواهد، برسد.

نذر مهربانی

طرح ملی نذر آب 3 توسط جمعیت هلال احمر شهرستان خوسف با همکاری جمعیت هلال احمر استان اصفهان وخراسان جنوبی از روز گذشته با ورود کاروان سلامت در خوسف آغاز شد. این کاروان قرار است با چهار رویکرد درمانی، آموزشی، فرهنگی و معیشتی به مردم دهستان قلعه زری شهرستان خوسف خدمات رسانی کنند.

نظارت مناسب بر رفتاربیمه شدگان با استفاده از سازمان الکترونیک در خراسان جنوبی

بیرجند(پانا)- مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی خبر داد با استفاده از سازمان الکترونیک می توان نظارت مناسبی روی بیمه شده ها و رفتارشناسی آنها انجام داد و برای این موضوع باید داده ها و اطلاعات درست در اختیاربیمه ها قرار داشته باشد.

تولید محتوای آموزشی در مدارس شهرستان بیرجند

بیرجند(پانا)- محمدحسین یکه خانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند در بازدید از کلاس تولید محتوا در آموزشگاه سما عنوان کرد در تمامی مدارس شهر بیرجند امکانات تولید محتوا برای همکاران فراهم بوده و معلمین گرامی می توانند با استفاده از امکانات مدارس نسبت به تولید محتوا اقدام کنند.

کسب 13 رتبه استانی در مسابقات علمی پژوهشی

بیرجند(پانا)- مدیرپژوهش سرای جابربن حیان شهرستان بیرجند گفت:در مسابقات علمی پژوهشی ،پژوهشسراهای خراسان جنوبی ،پژوهشسرای جابربن حیان موفق به کسب 13 رتبه استانی گردید.