امروز: جمعه 27 مهر 1397 - 20:13 تبلیغات

تلاش های مذبوحانه دشمنان به نتیجه نمی رسد

بیرجند (پانا) - مدیر کل بانوان مجمع تقریب مذاهب اسلامی صبح امروز در اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح خراسان جنوبی اظهار کرد: اگر امروز دشمن تمام تلاش مذبحوانه خود را برای سرگونی حق و حقیقت به کار می برد به نتیجه نخواهد رسید و خوابی آشفته خواهد بود.

اگر می گوییم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به دلیل بیمه شدن کشور به واسطه خون شهدا است

بیرجند (پانا) - رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:خون ها داده شده تا به اینجا رسیده ایم و این خون ها کشور را بیمه کرده است،اگر می گوییم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به دلیل بیمه شدن کشور به واسطه خون شهدا است.

اجلاسیه شهدای دانش آموز و فرهنگیان خراسان جنوبی برگزار می‌شود

بیرجند(پانا) ـ مدیر سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی از برگزاری اجلاسیه شهدای دانش آموز و فرهنگیان استان در ۲۲ مهرماه امسال خبر داد و افزود: از چهار هزار دانش آموز و فرهنگی برای حضور در این اجلاسیه دعوت شده است.

هر شهیدی مشعلی برای جامعه و حجتی برای مردم است

بیرجند(پانا) ـ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها کشور گفت : هر شهیدی مشعلی برای جامعه و حجتی برای مردم است افزود: تا زمانی که این مشعل شهادت در جامعه روشن است جامعه بیمه است و در برابر هجمه‌های دشمن ایمن می‌ماند.

استان خراسان جنوبی پایین‌ترین رتبه از لحاظ آسیب‌های اجتماعی

بیرجند (پانا) - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌هاگفت: طبق آمار هایی که از این استان نسبت به آسیب های اجتماعی گرفته شده ، این استان به دلیل داشتن بافت سنتی دارای پایین‌ترین رتبه از لحاظ آسیب های اجتماعی محسوب می‌شود.