امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:44 تبلیغات

انهدام باند جعل اسناد دولتی و مسافرتی

تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، با اشاره به دستگیری هفت تن از جاعلان حرفه ای اسناد و مدارک دولتی، گفت: این متهمان با جعل اسناد دولتی و مسافرتی، از شهروندان کلاهبرداری می کردند.

ارتقای کیفی هدایت تحصیلی

تهران (پانا) - درّی به تبیین اهداف عملیاتی و راهکارهای موثر در ارتقای کیفی هدایت تحصیلی ، طرح آسیب های شناسایی شده در روند فرآیند هدایت تحصیلی سال گذشته و تبادل تجربه با معاونان مناطق پرداخت .

220برنامه درمناطق آموزش و پرورش تهران برگزارمی شود

تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: به مناسبت دهه فجر خدمات رایگان روان شناسی در کلینیک مرکزی توحید از 17 دی تا 22 بهمن طی روزهای یکشنبه و چهارشنبه به مراجعه کنندگان ارائه می شود.

دواری: باید از کتاب محوری به سمت برنامه محوری حرکت کنیم

تهران (پانا) - معاون آموزش ابتدایی ادراه کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تحول در نظام تعلیم و تربیت را در گرو تحول دو محور مدیریتی و محتوایی دانست که رویکرد تحول گرا در مدیریت با مدرسه محوری و تحول محتوایی با صیانت از برنامه درسی ملی امکان پذیر خواهد بود.

رئیس محیط زیست استان تهران: دانش آموزان سفیر محیط زیست هستند

تهران (پانا) - رئیس اداره محیط‌ زیست استان تهران با بیان اینکه دانش‌آموزان به عنوان سفیر محیط‌ زیست در خانواده‌ها هستند، گفت اگر نسل‌های آینده را نسلی مسئولیت‌پذیر درخصوص محیط زیست پرورش ندهیم، ممکن است از بسیاری از کیفیت‌های محیط زیست کاسته شود.

تاکید براهمیت حضورروحانیون خواهرو برادردرمدارس شهرتهران

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران بر اهمیت حضور روحانیون خواهر و برادر در مدارس شهر تهران تأکید کردند و اجرای طرح ارتقاء سطح اخلاق بین دانش آموزان را از طرحهای مهم آموزش و پرورش شهر تهران برشمرد و بیان داشت در اجرای این طرح به حضور تمامی روحانیون عزیز در مدرسه نیاز می باشد.

همایش "علوم آزمایش و تجربه" توسط معاونت های آموزش ابتدایی قطب 5 شهر تهران

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش گفت : آموزش علوم در دنیا به عنوان بخشی از آموزش عمومی شهروندان مورد توافق همگانی ست که می توان به وسیله آن مهارت تفکر را در دانش آموزان تقویت کرد.

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور: دانش آموزان با نیاز ویژه باید مورد توجه ویژه خیرین باشند

تهران (پانا) - رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت به زودی همایشی در آموزش و پرورش استثنایی برگزار می‌شود و امیدوار است که از طریق آن بخشی از دغدغه‌های دانش آموزان با نیازهای ویژه مرتفع شود.

افتتاح مرکز آموزشی ، فرهنگی رازی

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ، با بیان اینکه بحران آسیب های اجتماعی را باید بشناسیم و بررسی کنیم و سپس آنها را مدیریت کنیم وباید فضای شاد ونشاطی را برای دانش آموزان داشته باشیم در ادامه مدیرکل شهرتهران اظهار داشت: هنرمدیراین است که گزارش های مالی را به اولیا محترم بدهد و اولیا و مدرسه با هم هماهنگ و همراه باشند.

دستگیری ۵۰۰ مالخر در پایتخت

تهران (پانا) - رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۵۰۰ نفر سارق مالخر در اجرای مرحله بیست و یکم از طرح رعد پلیس پیشگیری خبر داد و گفت ۲۳۷ نفر از دستگیر شدگان سابقه‌دار هستند.