امروز: یکشنبه 5 خرداد 1398 - 19:56 تبلیغات

کارگروه ساماندهی و نظارت بر تهیه و توزیع لباس فرم دانش آموزان منطقه8 تشکیل شد

تهران (پانا) - به منظور ارتقاء کیفیت خدمات لباس فرم دانش اموزان و نظارت بر امور اجرایی و مدیریت آن در سطح منطقه، کارگروه ساماندهی و نظارت ومدیریت بر تهیه و توزیع لباس فرم دانش آموزان در سالن شورای اداری منطقه برگزار گردید.

تشکیل سیزدهمین جلسه ساماندهی نیروی انسانی مناطق شهر تهران در منطقه 7 باحضور مدیر کل شهر تهران

تهران (پانا) - فولادوند در جلسه ی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه 7 گفت: ملاک ما برای ساماندهی نیروی انسانی سیستم سناد ،تعداد دانش آموزانی که در این سیستم ثبت نام می کنند و تعداد کلاس های است که با توافق شما ایجاد خواهند شد.

عبدالرسول کریمی: اگر تربیت نباشد آموزش هم اعتبار خود را از دست می دهد

تهران (پانا) - هرکجا دولت ها با محدودیت های اقتصادی و کمبود منابع مالی روبرو می شوند از کیفیت کالاهای عمومی شان همچون آموزش و بهداشت و غیره کم می کنند اما حال و هوای آموزش و پرورش ما با تمام مضیقه های موجود، جور دیگری است. سال هاست که با منابع یا بی منابع، شاهد هستیم که مساله اول مدارس که متاثر از دغدغه های خانواده های دانش آموزان است موضوع آموزش شده و بحث پرورش به حاشیه رانده شده است. متاسفانه غفلت خانواده ها و یا عدم آگاهی شان باعث شده از مدارس صرفا دانش آموزی بخواهند که در بهترین رشته و دانشگاه رتبه کسب کند غافل از اینکه فرزندشان در مسیر زندگی به ابزاری بیش از سواد نیاز دارد. موضوع پرورش چیزی نیست که با حفظ کردن چند خط کتاب بیشتر به توان آن را آموخت. موضوع پرورش کسب مهارت یکسان در همه ابعاد زندگی است و اوقات فراغت بهترین زمان برای پر کردن جای خالی این مهم در میان دانش آموزان و خانواده های آنها است. 

مسیب‌زاده: کم‌لطفی وزارت ارشاد مانع حضور پرقدرت آموزش‌و‌پرورش در نمایشگاه قرآن نشد

تهران (پانا) - بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی تهران در حالی به روز آخر خود رسیده است که غرفه‌های آموزش و پرورش یکی از فعال‌ترین غرفه‌ها در طول این شب‌ها بودند. حضور پررنگ دانش آموزان و خانواده‌های‌شان و همچنین حضور گروهی مدارس در این شب‌ها، به رغم محدودیت مکانی و فضای نامناسبی که در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته بود، رنگ و بوی دیگری به نمایشگاه قرآن داد.

دواری: مدیر موتور محرکه مدرسه است

تهران (پانا) - نادیا دواری، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، در گردهمایی مدیران و آموزگاران منطقه 19 یکی ازملاک های مهم ارزیابی تربیت درمدرسه را در این موضوع اعلام کرد که همه ساز وکارهای آن با ارزش های اخلاقی هماهنگی و تطابق داشته باشد.

سردار محمود حسینی: پشت دست خالی مان در جنگ، یک نیروی لایزال الهی جاری بود

تهران (پانا) - سردار محمود حسینی، معاونت اقشار سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در برنامه صبحگاه مشترک بسیج فرهنگیان مناطق 6، 7، 8، 11، 12 که در اداره کل آموزش و پرورش تهران برگزار شد جشن گرامی داشت سوم خرداد را جشن شکرگزاری اعلام کرد.

فولادوند در مراسم بزرگداشت سوم خرداد: آنچه ملت ما داشت و دنیا نداشت ایمان بود

تهران (پانا) - برنامه صبحگاه مشترک بسیج فرهنگیان مناطق 6، 7، 8، 11، 12 با حضور عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و سردار محمود حسینی، معاونت اقشار سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد. این مراسم به مناسبت یادبود سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر برگزار شد. 

مدیرکل دفتر تربیت بدنی آموزش و پرورش: مشارکت خانواده‌ها در فعالیت‌های ورزشی مدارس لازم است

تهران (پانا) - مراسم اختتامیه فعالیت های بخش تربیت بدنی منطقه 1 با حضور مسئولین کشوری و ورزشکاران سرشناس کشور در راستای تقدیر از فعالان حوزه ی تربیت بدنی در محل سالن اجتماعات آموزشگاه شهید مدنی برگزار شد.