امروز: سه شنبه 8 بهمن 1398 - 07:50 تبلیغات

الیگودرز میزبان زباله‌های مرکزی می‌شود؟

لرستان(پانا)- این روزها سر خط خبرها از الیگودرز پیرامون یک مرکز بازیافت است که گفته می‌شود قرار است زباله‌های استان‌های دیگر را برای دفن راهی این شهرستان کند، موضوعی که محیط زیست تایید نمی‌کند و حتی می گوید اجرای این طرح نه تنها خطری نداشته و ندارد بلکه، با رعایت تمام موازین شرعی، قانونی، زیست محیطی و بهداشتی صورت خواهد گرفت.

ظریف : تهدیدات ترامپ تبلور تنفر ناشی از حقارت است

تهران (پانا) - دکتر محمدجواد ظریف صبح امروز دوشنبه در نشست « هم اندیشی پاسداری از مراکز فرهنگی؛ میراث مشترک بشری » که در کتابخانه ملی ایران برگزار شد، سخنان مهمی را در ارتباط با حفظ میراث فرهنگی و تهدیدهای یاوه گونه آمریکا بیان کرد و تهدید رئیس جمهوری آمریکا برای نابودی مراکز فرهنگی و تمدنی ایران را مصداق بارز « تروریسم فرهنگی » بین المللی دانست . در ادامه متن کامل سخنرانی دکتر ظریف را به نقل از مرکز اطلاع رسانی برنامه های وزارت امور خارجه می خوانید :

در بیست‌وهشتمین دوره جشنواره فیلم فجر چه گذشت

در بیست‌وهشتمین دوره جشنواره فیلم فجر چه گذشت

تهران (پانا) - بیست‌وهشتمین دوره جشنواره فیلم فجر یکی از پرتنش‌ترین سالهای این جشنواره بود. از ماهها پیش از آغاز جشنواره تا روز اختتامیه همراه با حواشی متعددی بود که شرح آن را در این گزارش می‌خوانید.

سالبه به انتفاء موضوع برای اصلاح‌طلبان

سالبه به انتفاء موضوع برای اصلاح‌طلبان

تهران (پانا) - مشارکت با حداقل‌ها و حداقلی‌ها تمام کنشگری سیاسی اصلاح‌طلبان در دوم اسفند خواهد بود. هرچند ممکن است تا 22 بهمن و رسیدگی نهایی به اعتراض ردصلاحیت‌شدگان‌، یکی، دو نفر دیگر هم به این داشته‌های اندک‌شان اضافه شود، اما به‌هر روی تکلیف مدت‌ها پیش‌تر از فرارسیدن هفته نخستین اسفند روشن است.