امروز: چهارشنبه 9 مهر 1399 - 08:37 تبلیغات

چهار ماه هزینه بدون یک قانون؛ مجلسی که آدرس غلط می‌دهد

جعفرزاده ایمن‌آبادی: مجلس یازدهم فقط شعار بود، هیچ راهکاری نداشت/ مجلس بی‌حساب و کتاب پیش می‌رود و مردم به شدت نگران هستند/ مجلسی‌ها فقط در فکر خانه و ماشین و واکسن و استراحت و سلامت و آرامش و آسایش خود هستند/ مگر این نمایندگان انقلابی نیستند؟ در نمازخانه مجلس بخوابند

نسخه‌پیچی مجلس برای افزایش جمعیت؛ بحران‌آفرینی یا رفع بحران

تهران (پانا) - موضوع جمعیت به مساله‌ای بحرانی تبدیل شده است و طبق اعلام دبیرخانه شورای ملی سالمندی 33 درصد جمعیت ایران تا 36 سال دیگر سالمند می‌شود. نمایندگان مجلس یازدهم برای خروج از این بحران طرح تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت را در دستور کار قرار داده‌اند.

معاون پرورشی دبستان سمیه: علاقه دانش‌آموزان به فضای مجازی باید در مجاری صحیحی هدایت شود

معاون پرورشی دبستان سمیه: علاقه دانش‌آموزان به فضای مجازی باید در مجاری صحیحی هدایت شود

تهران (پانا) - معاون آموزشی یکی از مدارس تهران معتقد است معلمان و مدیران مدارس می‌توانند با شناسایی علایق و استعدادها در دانش‌آموزان و هدایت آن در مجاری صحیح نقش مهمی در پیشرفت جامعه ایفا و همزمان از هدررفت فرصت‌ها جلوگیری کنند.

مامان ماسک بازی کی تمام می‌شود؟

مامان ماسک بازی کی تمام می‌شود؟

تهران (پانا) -  قرار نبود اینقدر بماند. دست کم روزهای اول که اینطور به نظر می‌آمد. پیش خودمان می‌گفتیم موقت است، می‌گذرد. قرار بود موقت باشد، نشد. گفتند جوان‌ترها و آنهایی که بیماری زمینه‌ای ندارند، نگران نباشند ولی جای نگرانی بود. گفتند کودکان مصون هستند، اما خلافش ثابت شد.

فروش اقساطی تلفن همراه به زودی آغاز می‌شود

فروش اقساطی تلفن همراه به زودی آغاز می‌شود

تهران (پانا) -  این روزها بحث تولید داخلی تلفن همراه، بیش از گذشته در کشور داغ شده و هر روز خبرهای جدیدی در این خصوص در رسانه‌ها بازتاب پیدا می‌کند برای بررسی وضعیت تولید تلفن همراه در داخل با «حامد لدنی» مدیرکل همکاری‌ها و توسعه صنعت معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت‌و‌گویی انجام داده‌ایم که می‌خوانید.

شناسایی علل و موانع ترک تحصیل و بازماندن دختران از تحصیل

شناسایی علل و موانع ترک تحصیل و بازماندن دختران از تحصیل

زاهدان (پانا) - مشاور امور بانوان وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد تاکید ساحتهای مختلف سند تحول بنیادین بر اهمیت مهارت آموزی دانش آموزان است و در این راستا ضرورت نقش آفرینی دختران به عنوان مادران آینده در عرصه های مختلف بیش از پیش اهمیت دارد.