سرپرست آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

نهضت احداث چمن مصنوعی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد با کلنگ زنی ۱۰چمن ورزشی

یاسوج (پانا) - سرپرست اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از نهضت احداث چمن مصنوعی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم با کلنگ زنی ۱۰چمن ورزشی در شهرستانهای باشت بهمئی و کهگیلویه در اولین روزهای کاری سال نو خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد
نهضت احداث چمن مصنوعی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد با کلنگ زنی ۱۰چمن  ورزشی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل استان کهگیلویه و بویراحمد محمد جمالی آرند، در آئین نمادین  کلنگ احداث ۵ طرح چمن مصنوعی  در شهرستان بهمئی افزود:این چمن های مصنوعی ورزشی  در قالب طرح شهید سلیمانی جرا می شوند  که تا قبل از سال تحصیلی جدید به بهره برداری می رسند.

وی، هزینه ساخت هر کدام از این چمن های مصنوعی ورزشی را ۷ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت:مدارس فردوسی،لادن،فرهنگیان،شهید بابایی سیاهشیر و شهید آوینی از جمله مدارسی هستند که کلنگ احداث چمن مصنوعی ورزشی آنها با حضور مسئولان استانی و محلی به زمین زده شد.

جمالی گفت: ۵چمن مصنوعی نیز در شهرستانهای  باشت و کهگیلویه نیز کلنگ  زنی شد که با بهره برداری از این طرحها  سرانه  فضای ورزشی  در مدارس افزایش  خواهد یافت.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان هم با بیان اینکه از ابتدای شروع به کار دولت مردمی ایران قوی انقلابی در زمینه توسعه فضاهای ورزشی مدارس این استان انجام شده است گفت:در دولت سیزدهم با اضافه شدن ۸۰ هزار متر مربع به فضای ورزشی مدارس استان ، مجموع فضای ورزشی مدارس این استان هم اکنون به  بیش از ۱۱۴ هزار متر مربع رسیده است.

فرشید کرمی، ابراز امیدواری کرد با احداث و بهره برداری از این چمن های مصنوعی ورزشی  تحول بسیار عظیمی در سرانه فضاهای ورزشی مدارس استان اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه تاکنون طی دو مرحله ۵۵ چمن مصنوعی در قالب طرح شهید سلیمانی به بهره برداری رسیده است افزود:هم اکنون ۳۰ چمن مصنوعی دیگر در  مدارس استان حال اجرا است.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار