«بهارِ جان» ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد

تهران (پانا) - بهار جان عنوان ویژه برنامه زنده تحویل سال شبکه تهران است که از یکشنبه 27 اسفند ماه از ساعت 23 تقدیم مردم شریف ایران و تهران می‌شود.

کد مطلب: ۱۴۶۳۹۷۴
لینک کوتاه کپی شد
«بهارِ جان» ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، «بهار جان» با تدارک بخش های شاد و مفرح در شب های پایانی سال، با اجرای ابوالفضل آقاخانی و میزبانی سپند امیر سلیمانی و مریم مومن و به تهیه کنندگی حسین امانی مهمان خانه مخاطبان شبکه پایتخت خواهد بود. 

این ویژه برنامه عیدانه و نوروزی از یکشنبه تا چهارشنبه اول فروردین ماه تقدیم نگاه گرم مخاطبان می شود. قرار است روز های یکشنبه و دوشنبه از ساعت 22:45 تا 1:45 دقیقه بامداد روی آنتن برود و سه شنبه از ساعت 19 تا 8 صبح روز چهارشنبه تقدیم نگاه شما مردم شریف تهران شود.

بهار جان با دعوت از مهمانان ویژه، گفتگویی صمیمانه با رویکرد ماه مبارک رمضان و نوروز، خاطرات و شنیدنی های جذابی را پیش رو مخاطبان قرار دهد. 

همچنین اجرای زنده اسنتداپ کمدی با حضور کمدین های معروف یکی از بخش های تماشایی و خاص این ویژه برنامه است که در فواصل زمانی مختلف از قاب «بهارِ جان» تماشایی می شود.

دعوت از گروه های موسیقی محلی، آیینی و خوانندگان جوان از آیتم های جذاب و تماشایی این ویژه برنامه است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود. 

این ویژه برنامه برای تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان خود، آیتم میدانی، گزارش مردمی با موضوع نوروز و ماه رمضان را تدارک دیده است که از قاب بهار جان تماشایی می شود.

ویژه برنامه زنده «بهارِ جان» کاری از گروه اجتماعی است که در شب های پایانی سال و برای تحویل گرفتن سال جدید در چند شب از شبکه تهران سیما پخش می شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار