مهدی باقربیگی در«کتابخانه‌ نیمه شب»

تهران (پانا) - «کتابخانه‌ نیمه شب» رادیو تهران با میزبانی از مهدی باقربیگی، بازیگر نقش قصه های مجید این هفته به مرور و بررسی کتاب قصه های مجید، اثر هوشنگ مرادی کرمانی می پردازد.

کد مطلب: ۱۴۲۹۹۱۹
لینک کوتاه کپی شد
مهدی باقربیگی در«کتابخانه‌ نیمه شب»

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران، هدی فلاح، تهیه کننده این برنامه با اعلام این خبر گفت: برنامه «کتابخانه‌ نیمه شب» این هفته میزبان مهدی باقربیگی، بازیگر قصه های مجید است و این هفته پنجشنبه ساعت 22:30 به مرور و بررسی کتاب قصه های مجید اثر هوشنگ مرادی کرمانی می پردازد.

همچنین؛ در ادامه برنامه کتابخانه نیمه شب قرار، یاد بودی از کیومرث پوراحمد، کارگردان فقید سینما داشته باشیم.

وی با اشاره به اهداف تهیه و پخش این برنامه افزود: این برنامه با هدف ارتقاء و توسعه فرهنگ کتابخوانی و ایجاد شور و شوق در جامعه به‌ویژه برای کودکان و نوجوانان، پنجشنبه ها ساعت 22:30 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.

تهیه کننده برنامه یادآور شد: جهت ضبط برنامه کتابخانه نیمه شب، هر هفته سه شنبه ها ساعت 17:30 ، نشستی با حضور علاقه مندان کتاب و کتابخوانی در باغ کتاب تهران، با هدف نقد و بررسی کتاب خوانده شده برگزار خواهد شد.

مخاطبان رادیو تهران و علاقه مندان کتاب و کتابخوانی، می توانند برای دور هم کتاب خواندن و نقد و بررسی کتاب ها، هر هفته با «کتابخانه نیمه شب» رادیو تهران همراه شوند.

این برنامه به تهیه کنندگی هدی فلاح، با اجرای محمدحسین امیدی و کارشناسی سعید اسلام زاده تولید و پخش می شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار