اعلام اولین آمار رسمی فروش بلیت سینماهای مردمی جشنواره فجر۴۱

تهران (پانا) - مدیر امور سینماهای مردمی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با اعلام اولین آمار رسمی فروش بلیت سینماهای مردمی این دوره از جشنواره،‌ گفت در چهار روز اول جشنواره بیش از ۸۳ هزار نفر در سینماهای مردمی به تماشای فیلم‌های این دوره از جشنواره نشستند.

کد مطلب: ۱۳۴۴۴۸۱
لینک کوتاه کپی شد
اعلام اولین آمار رسمی فروش بلیت سینماهای مردمی جشنواره فجر۴۱

محمدرضا فرجی با اعلام اولین آمار رسمی فروش بلیت سینماهای مردمی این دوره از جشنواره اظهار داشت: براساس اعلام مدیر امور سینماهای جشنواره فجر ۴۱ در چهار روز اول جشنواره بیش از ۸۳ هزار نفر در سینماهای مردمی به تماشای فیلم های این دوره از جشنواره نشستند.

مدیر امور سینماهای مردمی جشنواره بین المللی فیلم فجر افزود: در این میان سینماهای کوروش، زندگی، فرهنگ، آزادی و پردیس سینما شهر قرچک بیشترین میزان استقبال مردمی را داشتند.

فرجی تصریح کرد:‌ پردیس‌های تازه تاسیس پرند مال و قرچک با توجه به سال اول تاسیس و افتتاح همزمان با جشنواره فیلم فجر استقبال دور از انتظار داشتند.

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ به دبیری مجتبی امینی در دو پردیس سینمایی ملت و برج میلاد برگزار می‌شود. امسال ۲۴ فیلم در بخش سودای سیمرغ در جشنواره فیلم فجر به رقابت می‌پردازند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار