افتتاح ۳۲۷ پروژه صنعت آب و برق به ارزش ۱۰۸ همت در دهه فجر

تهران (پانا) - وزارت نیرو اعلام کرد ۳۲۷ پروژه صنعت آب و برق به ارزش تقریبی ۱۰۸ هزار میلیارد تومان در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

کد مطلب: ۱۴۴۵۹۸۵
لینک کوتاه کپی شد
افتتاح ۳۲۷ پروژه صنعت آب و برق به ارزش ۱۰۸ همت در دهه فجر

به گزارش وزارت نیرو، هم‌زمان با فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر و در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۳۲۷ پروژه وزارت نیرو در صنعت آب و برق و در اقصی‌نقاط کشور به مرحله بهره‌برداری رسیده یا می‌رسد.

برپایه این گزارش، از ۳۲۷ پروژه صنعت آب و برق ۱۸ پروژه توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به ارزش یک‌هزار و ۳۰۹ میلیارد تومان، ۲ پروژه توسط شرکت آب منطقه تهران به ارزش ۱۳۸ میلیارد تومان، ۴۳ پروژه توسط شرکت برق منطقه‌ای تهران به ارزش چهار هزار و ۹۵۰ میلیارد تومان و ۴۸ پروژه توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران به ارزش ۲۱ هزار و ۸۳۹ میلیارد تومان در استان تهران به بهره‌برداری می‌رسد.

همچنین چهار پروژه از شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی به ارزش چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان، ۹ پروژه در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی به ارزش ۹۸۷ میلیارد تومان، ۱۰۳ پروژه توسط شرکت مادر تخصصی توانیر به ارزش ۱۶ هزار و ۹۱۵ میلیارد تومان، ۴۹ پروژه در حوزه شرکت مدیریت منابع آب ایران به ارزش ۴۷ هزار و ۶۴۰ میلیارد تومان، ۲۲ پروژه در حوزه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بخش آبرسانی به ارزش سه‌هزار و ۶۲۷ میلیارد تومان و تعداد ۲۹ پروژه در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بخش فاضلاب به ارزش ۶ هزار و ۲۰۱ میلیارد تومان در سایر استان‌های کشور به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

مجموع پروژه‌های قابل افتتاح وزارت نیرو در ایام‌الله دهه مبارک فجر ۳۲۷ پروژه است که ارزش به‌روز پروژه‌ها ۱۰۷ هزار و ۸۱۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار