دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای کارگر و معلم:

یادواره شهدای کارگر و معلم در آران و بیدگل برگزار می‌شود

اصفهان (پانا) - دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای کارگر و معلم تاکید کرد یادواره شهدای کارگر و معلم شهرستان آران و بیدگل با عنوان "شب های پر ستاره" در گلزار شهدای حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی(ع) برگزار می شود.

کد مطلب: ۱۴۶۹۴۴۴
لینک کوتاه کپی شد
یادواره شهدای کارگر و معلم در آران و بیدگل برگزار می‌شود

علیرضا عبدالله آبادی در یادواره شهدای کارگر و معلم گفت ؛  هدف از اجرای این طرح را زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهدا، یادآوری جان فشانی‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و خاطر نشان کرد: سیره ی شهدا سیره ی انبیاست و اگر ما بتوانیم همان سیره را بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) در میان نسل جوان تبیین کنیم قدمی هر چند کوچک در راه شهدا برداشته‌ایم.

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای کارگر و معلم شهرستان آران و بیدگل گفت: ما باید زندگی شهدا را همان گونه که بودند و  بدون اغراق بازگو کنیم؛ چرا که شهدا به قدری بزرگ‌ منش و حماسه‌آفرین بودند که هیچ نیازی به اغراق و مبالغه نداشتند.

عبدالله‌آبادی تصریح کرد: بزرگترین خدمت به انقلاب بعد از شهادت، روایتگری برای شهدا است و کار روایتگری بهترین خدمت است.

وی با اشاره به رتبه اول ایثارگری شهرستان آران و بیدگل در سطح کشور گفت: در حال حاضر مهم ترین  وظیفه ی ما این است که یاد شهدا را که به خاطر آرمان‌های این مملکت از همه چیز خود گذشتند گرامی بداریم و زندگی آنان را الگو و سرمشق زندگی خویش سازیم.

 عبدالله آبادی در پایان گفت: سخنران مراسم یادواره شهدای کارگر و معلم شهرستان آران و بیدگل، حجت‌الاسلام والمسلمین میر علی اکبری از راویان دفاع مقدس و مداح این محفل نورانی سید علی حسینی‌نژاد خواهند بود.

وی در پایان با دعوت از خانواده ی معظم شهدا برای شرکت در این مراسم تاکید کرد: اجرای گروه سرود هلال منیر از بخش های دیگر این مراسم مذهبی خواهد بود.

دانش آموز خبرنگار: محمدطاها نمکی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار