سرپرست معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش البرز خبر داد:

توزیع شیر رایگان در مدارس ابتدایی استان البرز به زودی آغاز خواهد شد

کرج (پانا) - سرپرست معاونت پژوهش برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش البرز از آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس ابتدایی استان، در آینده نزدیک خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۲۱۱۶۳
لینک کوتاه کپی شد
توزیع شیر رایگان در مدارس ابتدایی استان البرز به زودی آغاز خواهد شد

سید مسلم رئیسی، سرپرست معاونت پژوهش برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز گفت: کارشناسان حوزه تعلیم و تربیت هر ساله موضوع توزیع شیر در مدارس را به عنوان یک دغدغه جدی مورد توجه قرار داده‌اند و از مسئولان آموزش و پرورش درخواست داشتند تا توزیع شیر در مدارس مجددا آغاز شود و در نهایت این اقدام مهم در دولت سیزدهم با اعلام رئیس جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی کلید بخورد.

رئیسی افزود: تمامی دانش آموزان دوره ابتدایی استان، هفته ای دو بار به صورت رایگان شیر دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: کارگروه اجرایی این طرح به ریاست آموزش و پرورش تشکیل شده است و دستگاه‌هایی همچون سازمان برنامه و بودجه، سازمان بازرسی، دانشگاه علوم پزشکی به ویژه معاونت قضا و دارو و جهاد کشاورزی به عنوان عضو اصلی، فعالیت خواهند داشت.

وی اظهارکرد: محوریت اصلی این طرح در آموزش و پرورش به عهده معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع است که به کمک متناظران خود در مناطق و شهرستان‌های آموزش و پرورش استان البرز، توزیع شیر در مدارس انجام و هر دو هفته یک بار، اطلاعات آن در سامانه مورد نظر بارگذاری خواهد شد؛ همچنین کارگروه نظارت بر این طرح نیز متشکل از اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، اداره حراست و اداره سلامت بر نحوه توزیع شیر و محل نگهداری شیر نظارت خواهند داشت.

خبرنگار: الناز فخری

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار