فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام متأخرین مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد

تهران (پانا) - فرصت مجدد ثبت‌نام متأخرین مصاحبه آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی فردا (یکشنبه ۱۵ مرداد) به پایان می‌رسد.

کد مطلب: ۱۳۹۳۰۶۳
لینک کوتاه کپی شد
فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام متأخرین مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که فرم صلاحیت عمومی را تکمیل کرده و در موعد مقرر موفق نشده اند برای شرکت در مصاحبه ثبت نام کنند و داوطلبانی که فرم صلاحیت های عمومی را تکمیل و برای مصاحبه ثبت نام کرده ولی موفق به حضور در جلسه مصاحبه در موعد مقرر نشده‌اند، تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۵ مرداد (فردا) مهلت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی http://azmoon.org برای شرکت در مصاحبه ثبت نام کنند.

داوطلبان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در موعد مقرر به منظور شرکت در مصاحبه ثبت نام نکرده اند یا قبلاً ثبت نام کرده و موفق به حضور در جلسه مصاحبه در موعد مقرر نشده اند نیز می توانند در تاریخ اعلام شده نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در مصاحبه اقدام کنند.

لازم به ذکر است زمان و محل انجام مصاحبه با تأخیر داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان، طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار