امروز: شنبه 13 خرداد 1402 - 12:38 تبلیغات

۶ نفر از فرهنگیان هرمزگان به مرحله نهایی مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور راه یافتند

هرمزگان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از راه یابی ۶ نفر از فرهنگیان استان هرمزگان به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت و معارف اسلامی خبر داد.

ثبت‌نام نوآموزانی که دوره‌ پیش‌دبستانی را نگذرانده‌اند، مورد تاکید است

هرمزگان (پانا) - مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان در جلسه شورای برنامه‌ریزی و نظارت بر تعلیم و تربیت کودک، جذب و ثبت‌نام نوآموزان شناسایی‌شده که دوره‌ پیش‌دبستانی را نگذرانده‌اند، مورد تاکید قرار داد.

جشنواره تجارب برتر تربیتی با هدف شناسایی و به‌کارگیری تجارب تربیتی فرهنگیان برگزار می‌شود

هرمزگان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان اظهار کرد جشنواره تجارب برتر تربیتی با هدف شناسایی، مستندسازی، معرفی، ثبت و به‌کارگیری تجارب و ابتکارات تربیتی تمامی همکاران مدارس، مراکز پرورشی وادارات، زمینه‌سازی برای تحقق هدف‌های عملیاتی و راهکارهای ذیل آن‌ها در سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود.

رسالت یک خبرنگار باید امیدبخشی در جامعه باشد

هرمزگان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان عنوان کرد در قرآن 200 بار کلمه تببین آمده و در کار خبری هم باید جهاد تبیین داشت. ضمن اینکه رسالت یک خبرنگار باید امیدبخشی در جامعه باشد.

جشن بزرگ ازدواج ۸۸ زوج رضوی در رودان

هرمزگان(پانا)- همزمان با آغاز دهه کرامت جشن بزرگ زیر سایه خورشید با حضور خدام رضوی و پرچم امام رضا (ع) هم زمان با آغاز زندگی 88 زوج در رودان برگزار شد.

جشن دخترانه در پارسیان

به‌مناسب میلاد حضرت معصومه(س) و دهه کرامت جشن کاملا دخترانه‌ای در کانون تربیتی شهید‌تندگویان پارسیان با حضور پرشور دختران برگزار شد.

تقدیر از مسئولان سازمان دانش‌آموزی مناطق هرمزگان

در طی مراسمی با حضور مدیر سازمان دانش‌آموزی هرمزگان و معاون تربیت بدنی اداره‌کل از مسئولان سازمان دانش‌آموزی مناطق، پیشکسوتان، نمایندگان مجامع اعضا و مربیان، نماینده مجلس دانش‌آموزی و خبرنگار پانا تجلیل شد.

توانمندسازی مربیان و اعضا اولویت برنامه‌های ما خواهد بود

هرمزگان (پانا)- مدیر سازمان دانش‌آموزی استان هرمزگان در دیدار با مسئولین مناطق، مربیان و اعضای پیشتاز سازمان دانش‌آموزی از برگزاری دوره‌های توانمندسازی و اردوهای تشکیلاتی ویژه مربیان و اعضای پیشتاز خبر داد.

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان افتتاح شد

هرمزگان (پانا) - مدیرکل امور تربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و معاون برنامه‌ریزی و امور مشاوره وزارت آموزش و پرورش، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی استان هرمزگان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در شهر بندرعباس افتتاح شد.

وظیفه سازمان دانش‌آموزی در نقش‌پذیری دانش‌آموزان مهم و ارزشمند است

هرمزگان (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش استان هرمزگان عنوان کرد سازمان دانش‌آموزی با هدف نقش‌آفرینی و نقش‌پذیری دانش‌آموزان در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی فعالیت‌های مهمی انجام می‌دهد.

هرمزگان جزء۱۰ استان برتر در حوزه نماز شد

هرمزگان (پانا) - در چهارمین دوره اجلاسیه سراسری نماز دانش‌آموزی به میزبانی استان فارس با عنوان طرح نور چشم و تجلیل از دانش‌آموز فعال و برگزیده امر اقامه نماز، هرمزگان جزء۱۰ استان برتر در حوزه نماز شد.

تفاهم‌نامه همکاری بین ادارات کل آموزش و پرورش، حفاظت محیط زیست و زندان‌ها به امضا رسید

هرمزگان (پانا) - مدیرکل آموزش‌ و پرورش هرمزگان عنوان کرد برای دستیابی به اهداف کلی نظام و به‌منظور بهره‌گیری ازمشارکت دستگاه‌های اجرایی و نهادهای اجتماعی و در راستای اهداف سواد آموزی و تحقق اهداف آموزشی تفاهم‌نامه همکاری میان ادارات کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، حفاظت محیط زیست و زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی به امضا رسید.