امروز: جمعه 8 مرداد 1400 - 22:53 تبلیغات

لزوم توسعه آموزش‌های قرآنی به دانش‌آموزان

سمنان (پانا) - یکی از داوران رشته تفسیر سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور، کیفیت این دوره از مسابقات و نیز نحوه برگزاری آن را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و توسعه آموزش‌های قرآنی به دانش‌آموزان و ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت رقابت‌ها را خواستار شد.

استقبال گسترده دانش‌آموزان از مسابقات صحیفه سجادیه در 7 سال اخیر

سمنان (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به استقبال گسترده دانش آموزان از مسابقات صحیفه سجادیه در 7 سال اخیر که این رشته به رشته‌های بخش پژوهشی مسابقات سراسری قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزان اضافه شده است، گفت تربیت داوران متخصص، یکی از دستاوردهای مهم بزرگ‌ترین رویداد قرآنی دانش‌آموزی کشور در رشته صحیفه سجادیه بوده است.

دارالقرآن‌های استان سمنان حمایت می‌شوند

سمنان (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش بابیان اینکه حمایت از توسعه فعالیت‌های قرآنی دانش‌آموزان و فرهنگیان از برنامه‌ها و رسالت‌های همیشگی وزارت آموزش و پرورش است، گفت دارالقرآن‌های استان سمنان حمایت می‌شوند.

دارالقرآن‌های آموزش و پرورش استان سمنان، نیازمند حمایت بیشتر است

سمنان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با تاکید بر لزوم حمایت بیشتر از دارالقرآن‌های آموزش و پرورش این استان گفت دارالقرآن‌های آموزش و پرورش استان سمنان نیازمند حمایت بیشتر است تا فعالیت‌های خود را گسترش دهد.

ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، خدمت به دین اسلام و شهداست

سمنان (پانا) - نماینده ولی فقیه در استان سمنان، ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه را خدمت به دین مبین اسلام و شهدا عنوان و بیان کرد برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان؛ اقدامی بسیار ارزشمند در راستای توسعه فرهنگ قرآنی است.