امروز: شنبه 8 آذر 1399 - 08:53 تبلیغات

فیلم مانور زلزله خود را از طریق «شاد» سازمان دانش‌آموزی به دبیرخانه ارسال کنید

تهران (پانا) - مانور سراسری زلزله و ایمنی در منازل ویژه دانش‌آموزان و اعضای خانواده آنان فردا ۸ آذرماه برگزار می‌شود؛ دانش‌آموزان می‌توانند از پناهگیری و خروج اضطراری در منزل فیلم تهیه و از طریق شبکه شاد سازمان دانش‌آموزی مناطق و شهرستان‌ها به دبیرخانه مانور ارسال کنند.

اهمیت و آینده دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه استراتژیک

بیانات داهیانه وحکیمانه رهبر معظم انقلاب(دام عزه) در خصوص جایگاه و اهمیت دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در مناسبت‌های مختلف، نشان از اهمیت و حساسیت امر تربیت معلم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد که از دیرینگی و تاثیر و حساسیت بالای این نهاد مقدس خبر می‌دهد و بی تردید حمایت‌های معظم له از این دو دانشگاه، بزرگترین پشتوانه معنوی آنهاست.

رخشانی‌مهر: پیمودن مسیر استقلال و پیشرفت کشور متوقف نمی‌شود

تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با تسلیت شهادت «شهید محسن فخری‌زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، تاکید کرد با این اقدامات رذیلانه حرکت به سمت قله‌های استقلال و پیشرفت کشور متوقف نخواهد شد.

از آغاز اجرای بسته تحولی «مدرسه خوانا» تا اضافه شدن بیماری کرونا به پوشش بیمه دانش‌آموزی

تهران (پانا) – اعلام جزئیات پوشش بیمه دانش‌آموزی، آغاز اجرای بسته تحولی «مدرسه خوانا»، بخشنامه بازنشستگی همسران و فرزندان شهدا با استفاده از سنوات ارفاقی و چند انتصاب جدید در وزارتخانه از اخبار مهم حوزه آموزش و پرورش در هفته گذشته هستند.

همه عناوین آموزش و پرورش