امروز: دوشنبه 26 مهر 1400 - 22:56 تبلیغات

نتایج آزمون جامع جبرانی بازماندگان از آزمون‌های دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

تهران (پانا) - دبیر ستاد برگزار کننده آزمون‌های دانشگاه فرهنگیان، از اعلام نتایج آزمون جامع جبرانی بازماندگان از آزمون‌های دانشگاه فرهنگیان امروز 26 مهر ماه خبر داد و گفت همه مشمولان می‌توانند با ورود به سامانه مروارید به نشانی HR.CFU.AC.IR از نتایج آزمون مطلع شوند.

77 کُد رشته جدید پرورشی در کنکور ایجاد شد

تهران (پانا) - سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی گفت ایجاد دو رشته مستقل امور تربیتی و ایجاد77 کد رشته در کنکور در حوزه پرورشی از جمله برنامه‌های معاونت پرورشی و فرهنگی است.

مهمترین مسئولیت انجمن اولیاء و مربیان، توانمندسازی خانواده در تربیت صحیح فرزند است

تهران (پانا) - در نشست مدرسان خانواده که با حضور مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش ‌و‌ پرورش و معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزارشد،بر اهمیت نقش این انجمن در تربیت صحیح فرزندان تاکید شد.

رونمایی از اولین مجموعه دیجیتال تجربیات و فعالیت‌های قرآنی آموزش و پرورش طی40 سال اخیر

تهران (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز در آیین «چهارمین دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت و نماز» از اولین مجموعه جامع دیجیتال حاوی تجربیات و فعالیت های قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در طول 40 سال اخیر رونمایی کرد.

شکوهی: اهداف تربیتی قرآن را به یک باور رفتاری در دانش‌آموزان تبدیل کنیم

تهران (پانا) - مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی گفت بسیاری از اهداف تربیتی در متن قرآن آمده است باید بتوان این مفاهیم را تفهیم و آن را به رفتار در دانش‌آموزان تبدیل کرد.

همه عناوین آموزش و پرورش