امروز: جمعه 8 اسفند 1399 - 15:38 تبلیغات

روز امور تربیتی روز به ثمر نشستن تلاش صادقانه شهیدان رجایی و باهنر

تهران (پانا) - پس از انقلاب اسلامی در هشتم اسفند 1358، با تدبیر شهیدان رجایی و باهنر، نهاد «امور تربیتی» در آموزش و پرورش با ساختار جدید و اهداف نظام اسلامی بنیان نهاده شد. این اتفاق زمانی شکل گرفت که مدارس کشور، بهترین میدان جذب نیرو برای انواع گروه‌های سیاسی شده بود.

از جذب ۸ هزار مربی تربیتی تا بازگشت مالکیت اردوگاه شهید باهنر به آموزش و پرورش

تهران (پانا) –- بازگشت مالکیت اردوگاه شهید باهنر به وزارت آموزش و پرورش، اسکان زلزله‌زدگان سی‌سخت در مدارس و تقدیر از ۷ هزار معلم فعال در شبکه شاد از خبرهای مهم حوزه آموزش و پرورش در هفته اخیر هستند.

وزارت راه و شهرسازی موظف به تامین زمین برای احداث مدارس در مسکن مهر و ملی شد

تهران (پانا) - مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰، وزارت راه و شهرسازی را موظف کرد تا زمین مورد نیاز برای احداث مدرسه را به صورت رایگان در اختیار طرح‌های مسکن مهر و اقدام ملی مسکن قرار دهد.

تاکید حکیم‌زاده بر ایجاد محیط عادلانه تربیتی فارغ از موقعیت اجتماعی دانش‌آموزان

تهران (پانا) - معاون آموزش ابتدائی وزارت آموزش و پرورش گفت که مدیران باید تلاش کنند که فارغ از موقعیت اجتماعی دانش‌آموزان، محیطی برابر برای یادگیری عاطفی اجتماعی و برقرای عدالت تربیتی را برای همه دانش‌آموزان فراهم آورند.

نگاهی به مشارکت گسترده خیّرین مدرسه‌ساز در ساخت و توسعه فضاهای آموزشی

تهران (پانا) - استان‌های گیلان، یزد، خوزستان و کرمان در ارتباط تصویری با سالن حجاب محل برگزاری بیست و دومین دوره جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز کشور گزارشی از مشارکت خیّرین را در ساخت و توسعه فضاهای اموزشی طی یک سال گذشته ارائه دادند.

در پویش «سپاس وزیر» شرکت کنید

تهران (پانا) - پویش تشکر از وزیر آموزش و پرورش برای پیگیری صدور سند قطعی مالکیت اردوگاه کشوری شهید باهنر راه‌اندازی شد.

اسامی نفرات برتر در بخش دانش‌‌آموزی و فرهنگیان «جشنواره علوی» اعلام شد

تهران (پانا) - جشنواره بزرگ فرهنگی هنری علوی به میزبانی استان اصفهان با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آمورش و پرورش و بنیاد بین المللی غدیر برگزار شد؛ 3 گروه دانش‌آموزان از پایه چهارم ابتدایی تا پایه دوازدهم، فرهنگیان و اولیای دانش‌آموزان از مشارکت کنندگان در این جشنواره بودند که اسامی نفرات برتر در این جشنواره در 2 بخش دانش‌‌آموزی و فرهنگیان شب گذشته اعلام شد.

همه عناوین آموزش و پرورش