امروز: سه شنبه 7 بهمن 1399 - 12:57 تبلیغات

قیمت دلار ۲۲ هزار و ۹۷۰ تومان شد

تهران (پانا) = قیمت دلار آمریکا، امروز ، دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای خرید به ۲۱ هزار و ۴۸۰ تومان و برای فروش به ۲۲ هزار و ۷۲۰ تومان رسید.

تجهیز ۲۰۰ هزار هکتار از اراضی سنتی به سامانه‌های نوین آبیاری

تهران (پانا) -مشاور وزیر و مجری طرح توسعه سامانه‌های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی می‌گوید طرح سامانه های نوین آبیاری در سطح ۲۰۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی سنتی در سال جاری هدفگذاری شده که از این سطح تا کنون ۸۰ هزار هکتار اجرا و به بهره برداری رسیده است.

هر اونس ۱۸۶۰ دلار شد

تهران (پانا) - قیمت جهانی طلا در معاملات امروز سه‌شنبه، تخت تاثیر افت ارزش دلار تقویت شد.

دبیر ستاد تنظیم بازار: 4 میلیون تن کالای اساسی در گمرک و بنادر است

تهران (پانا) - دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار با اشاره به وجود چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تن کالای اساسی در بنادر کشور گفت که طبق اعلام بانک مرکزی ارز مورد نیاز تامین کالاهای اساسی سه ماه اول سال ۱۴۰۰ تامین شده است.

فردا تهران خاموش می‌شود

تهران (پانا) - معاون هماهنگی توزیع شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران خبر داد فردا (سه‌شنبه) به دلیل افزایش مصرف گاز و محدودیت عرضه گاز به نیروگاه‌ها، احتمال اعمال خاموشی در تهران و مناطق شمالی کشور وجود خواهد داشت.

عیدی امسال کارگران چه میزان است؟

تهران (پانا) - مطابق قانون کار حداقل عیدی کارگران برای یک سال کار حداقل معادل ۶۰ روز و حداکثر ۹۰ روز است، بر این اساس امسال حداقل عیدی پرداختی به کارگران بین سه میلیون و ۸۲۰ هزار تومان تا پنج میلیون و ۷۳۱ هزار تومان خواهد بود.