امروز: چهارشنبه 5 آذر 1399 - 20:14 تبلیغات

لزوم افزایش تولیدات صنعت نفت با تکیه بر دانش‌بنیان کردن صنایع نفتی

تهران(پانا) - روز گذشته مقام معظم رهبری بر افزایش تولیدات صنعت نفت با تکیه بر دانش‌بنیان کردن صنایع نفتی تاکید کردند موضوعی که طبق گفته عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان تجهیزات صنعت نفت نیز امری بسیار مهم و حیاتی برای صنعت نفت کشور است.

جزئیات توزیع مرغ تنظیم بازاری در تهران

تهران (پانا) - به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران در جلسه امروز کارگروه تنظیم بازار استان تهران مقرر شده که مرغ منجمد به قیمت هر کیلو ۱۵ هزار تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره بار و واحدهای صنفی توزیع کننده مرغ و مرغ گرم به قیمت کیلویی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان در میدان اصلی و اقماری میوه و تره باره شهرداری تهران توزیع شود.

رعایت ۱۰۰ درصدی فاصله اجتماعی در همه پروازها

تهرا(پانا)- وزیر راه و شهرسازی از افتتاح پروژه راه آهن خواف- هرات تا پایان آذرماه خبر می دهد و می گوید ۱۰۰ درصد فاصله گذاری اجتماعی در همه پروازها رعایت می شود و صندلی کنار هر مسافر در هواپیما خالی است.

قانون مالیات بر ارزش افزوده لازم الاجراست

تهران (پانا) - معاون سازمان امور مالیاتی، با اشاره به لازم الاجرا بودن مالیات بر ارزش افزوده می گوید مودیان مشمول نظام مالیات بر ارزش افزوده همچون سال‌های گذشته و بدون وقفه مکلف به مطالبه و وصول مالیات بر ارزش افزوده از خریداران کالا و خدمات خواهند بود که در پایان هر دوره مالیاتی می‌بایست با شرایط مقرر به حساب‌های تعیین شده واریز نمایند.

قیمت دلار به کف ۲۵هزارتومان رسید

تهران (پانا) - قیمت دلار آمریکا با کاهش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته به ۲۵ هزار و ۵۰ تومان رسید؛ قیمت یورو هم وارد کانال ۲۹ هزار تومانی شد.

سالانه ۳ هزار روستا به شبکه گاز متصل می‌شود

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از افزایش تولید روزانه گاز شیرین در کشور تا ۹۰۰ میلیون مترمکعب خبر می دهد و می گوید تعداد روستاهای گازدار کشور از ۱۴ هزار روستا در سال ۹۲ اکنون به حدود ۳۲ هزار روستا رسیده است یعنی به‌طور میانگین سالانه ۳ هزار روستا به شبکه گاز متصل می‌شود.

لاستیک سواری از شمول قیمت گذاری خارج شد

تهرا(پانا)- مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تصمیم کارگروه تنظیم بازار بر خروج قیمت گذاری لاستیک سواری می گوید بر اساس این تصمیم، نرخ گذاری لاستیک براساس ضوابط قیمت گذاری هیأت تعیین و تثبیت، توسط واحدهای تولیدی انجام می گیرد.

افزایش قیمت ماشین‌آلات باید معقول و منطقی باشد

تهران (پانا) - رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی با اشاره به این که ۹۰ درصد از عرضه کنندگان در چارچوب‌های مشخص و مبتنی بر افزایش قیمت مواد اولیه خود، قیمت ماشین‌آلات را تغییر داده اند می گوید از طریق خط اعتباری مکانیزاسیون، ۸۰ درصد قیمت ماشین‌آلات به صورت تسهیلات پرداخت می‌شود و هر کشاورزی که به بانک کشاورزی مراجعه کند، برای دریافت ماشین‌آلات کشاورزی تسهیلات دریافت خواهد کرد.

توضیحات همتی درباره جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با رهبرانقلاب

تهران ( پانا) - رئیس کل بانک مرکزی درخصوص جلسه روز سه شنبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با رهبر انقلاب نوشت: رهبرمعظم انقلاب در دیدار با اعضای شورایعالی هماهنگی اقتصادی راهبردهای مهمی را درخصوص مسائل اقتصادی مطرح فرمودند.

طلای سیاه بر مدار صعود ایستاد

تهران (ژانا)-قیمت نفت خام در معاملات صبح چهارشنبه در حالی بیش از ۱ درصد جهش کرد که دیشب هم قیمت‌ها تحت تاثیر امید به واکسن کرونا ۴ درصد جهش کرده بود.