جواد نکونام یک جلسه از همراهی استقلال محروم شد

جریمه نقدی سید جلال حسینی

تهران (پانا) - کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره پرونده‌های مختلف صادر کرد.

کد مطلب: ۱۴۲۶۲۷۵
لینک کوتاه کپی شد
جواد نکونام یک جلسه از همراهی استقلال محروم شد

آرای صادره به شرح زیر است:

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران، نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت باشگاه تجدیدنظرخواه به پرداخت مبلغ ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی بدلیل عدم شرکت سرمربی آن تیم (جواد نکونام) درنشست خبری هفته ششم لیگ برتر صادرشد، لذا با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران، نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت سید جلال حسینی مربی تیم پرسپولیس تهران به پرداخت ۲۶ میلیون ریال جریمه نقدی بدلیل بدرفتاری و توهین به مقام رسمی مسابقه در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم پرسپولیس تهران (میزبان) و گل گهر سیرجان (میهمان) از سری مسابقات لیگ برتر هفته کشور صادر شذ، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی مس کرمان به طرفیت امیر طاهر نسبت به رأی کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت تجدیدنظرخواه به پرداخت مبلغ چهار میلیارد ریال بابت باقی مانده مطالبات تجدیدنظرخوانده مربوط به قرارداد و هزینه دادرسی در حق تجدیدنظرخوانده صادر شد، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۷ آئین دادرسی کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد این رأی قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت جواد نکونام سرمربی تیم استقلال به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه و یک میلیارد ریال جریمه نقدی بدلیل نشر اکاذیب علیه مقامات رسمی فوتبال با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأئید و اعلام می‌شود. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف خانم الهام رستم نیا نماینده باشگاه نفت مسجد سلیمان نسبت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت باشگاه تجدیدنظرخواه به محرومیت از برگزاری دو مسابقه در ورزشگاه خانگی و بازی در محل دیگر و یک میلیارد ریال جریمه نقدی بدلیل تخلفات تماشاگران و لیدر‌های تیم و ورود به رختکن و مضروب کردن تیم مقابل در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم نفت مسجد سلیمان (میزبان) و چادرملو اردکان (میهمان) از سری مسابقات لیگ دسته اول کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، با تعدیل جزای نقدی به پانصد میلیون ریال تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت باشگاه تجدیدنظرخواه به پرداخت جریمه نقدی به مبلغ ۵۱۰ میلیون ریال بدلیل پرتاب اشیاء توسط تماشاگران منتسب به داخل زمین بازی شده است با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار