بازگشت پرسپولیس به تنظیمات کارخانه

تهران (پانا) - پرسپولیس در بازی با ملوان سه گل زد و یک برد خوب و روحیه بخش را کسب کرد.

کد مطلب: ۱۳۶۱۵۸۲
لینک کوتاه کپی شد
بازگشت پرسپولیس به تنظیمات کارخانه

در دیدار این هفته پرسپولیس مقابل ملوان تا قبل از گل مهدی ترابی شاگردان مازیار زارع فوتبال خوبی را انجام دادند و حتی به جرات می‌توان گفت در خانه حریف مقابل حدود ده هزار پرسپولیسی نمایش نسبتاً بهتری ارائه کردند، اما بعد از گل ترابی شرایط کاملا عوض شد و بلافاصله سعید صادقی هم یک گل زیبا زد تا با آن گل در واقع بازی در همان نیمه اول تمام شود.

در نیمه دوم شاگردان گل محمدی تقریباً بازی را اداره کرده و یک گل دیگر هم به ثمر رساندند تا آوراژ گل خود را بهتر کنند. با این اوصاف باید پذیرفت که پرسپولیس بعد از باخت به سپاهان و نمایش نه چندان خوب مقابل مس رفسنجان کم‌کم به تنظیمات کارخانه برگشته و حالا یحیی گل محمدی به پنج هفته آخر لیگ امیدوارتر شده است. سرخپوشان هفته آینده با مس در کرمان بازی می‌کنند که طبعاً بازی راحتی نیست چرا که مسی‌ها به صنعت نفت آبادان باختند و حالا تا حدی خطر سقوط را احساس می‌کنند.

آن‌ها به همین دلیل به آب و آتش می‌زنند تا حداقل یک امتیاز از پرسپولیس بگیرند، اما تکلیف پرسپولیس و گل محمدی مشخص است آن‌ها باید همه بازی‌های باقیمانده خود را مثل دیدار با ملوان ببرند و منتظر لرزش سایر رقبا باشند. پرسپولیس در بازی با ملوان شاهد تولد دوباره سعید صادقی بود بازیکنی که بمب نقل و انتقالات لقب گرفته بود و چند هفته را به دلیل مصدومیت از دست داد.

حالا صادقی با این نمایش و با توجه به اینکه در گل گهر سیرجان شاگردان امیر قلعه‌نویی بوده امیدوار است به تیم ملی هم دعوت شود. سرمربی جدید تیم ملی همان پنجشنبه در ورزشگاه آزادی گفت هیچ تضمینی وجود ندارد که نفرات قبلی حتماً در رده‌های بعدی هم حضور داشته باشند و ما قطعاً بازیکنان شایسته و آماده لیگ برتر را به اردوی تیم ملی دعوت خواهیم کرد. طبعاً نفراتی مثل سعید صادقی و مهدی قایدی این امیدواری را دارند که در اردوهای بعدی به تیم ملی دعوت شوند، اما به هرحال صادقی برای رسیدن به این خواسته باید به درخشش خود در دیدارهای بعدی پرسپولیس هم ادامه بدهد.

گل محمدی مقابل ملوان نشان داد که توانسته تیمش را از نظر ذهنی و روحی از بحران قبل از عید رها کند و حالا به آینده امیدوار شده است. آینده‌ای که البته کاملا دست پرسپولیس نیست و باید پذیرفت سرنوشت قهرمانی در دست سپاهانی است که می‌خواهد بعد از سال‌ها جشن قهرمانی برپا کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار